בראן סטארק חוזר ל"משחקי הכס"

יוצר הסדרה השווה בין היעדרותו של בראן בעונה החמישית לתקופת אימוניו של לוק סקייווקר ב"מלחמת הכוכבים"

חן חדד
חן חדד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
בראן סטארק, "משחקי הכס"
בראן סטארק, "משחקי הכס"צילום: עמוד הפייסבוק הרשמי
חן חדד
חן חדד

לאחר שנעדר לחלוטין מהעונה החמישית של "משחקי הכס", אייזק המפסטד רייט, המגלם את דמותו של בראן סטארק, אישר את חזרתו לעונה השישית. "אני לא יכול לחשוף פרטים על קו העלילה של בראן", אמר השחקן בן ה-16. "אבל כן אומר שזו תהיה עונה מאוד מעניינת בשביל בראן, ושהוא עומד לחזות חזיונות מרתקים".

במהלך העונה הרביעית בראן גילה שהוא ווארג - יכול לשלוט בחיות ולחזות חזיונות מהעבר, ההווה והעתיד. הוא מגלה שהוא מסוגל ללבוש את עורו של כל אדם ולאו דווקא של זאב בלהות. בפרק סיום העונה, בראן, ג'וג'ן, מירה והודור הצליחו למצוא את עמק החלומות, אבל נאלצו להילחם בשלדים מהלכים במתקפה שגבתה את חייו של ג'וג'ן וכמעט את אלה של בראן. בסופו של מסע ארוך ומתיש, בראן מגיע אל מקום משכנו של העורב בעל שלוש העיניים, שמופיע בדמות ישיש מזוקן שמבטיח לו שיוכל לעוף.

בנקודה הזו, דמותו של בראן הדביקה את הקצב עם עלילת הספרים לפני שאר הדמויות, והתסריטאים לא רצו ליצור פער זמן גדול מדי בינו ובין הקצב של יתר גיבוריה הסדרה - שעמדו לפני כמה שיאים עלילתיים - והחליטו שבראן והודור לא יקחו חלק בעונה החמישית.

בכל זאת, שמו של בראן הוזכר במהלך העונה בווידויו של ת'יאון "הסרחן" גרייג'וי, שסיפר סוף סוף לסאנסה סטארק שלא רצח את אחיה הצעירים, אלא שרף שני ילדים מקומייים. סאנסה נדהמת לגלות שבראן וריקון עדיין בחיים, ות'יאון בורח מחדרה.

כעת, יוצרי הסדרה מתכוננים לחזרתו של בראן לעונה הבאה, ודיוויד בניוף השווה את היעדרו של בראן מהעונה הקודמת לתקופת האימונים של לוק סקייווקר ב"מלחמת הכוכבים". "זה היה הרבה פחות מעניין אם בין 'האימפרייה מכה שנית' ובין 'שובו של הג'דיי' היה סרט נוסף שמתאר את האימונים של לוק סקייווקר בדרכי הג'דיי", הסביר. "כל כך הרבה יותר מסעיר לקפוץ קדימה ולראות אותו כשהוא כבר ג'דיי מיומן". באותו אופן, בראן יגיע לעונה השישית לאחר שפיתח מומחיות בכישוריו כוורג.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ