"קולוני": יוצר וכוכב "אבודים" מתאחדים בסדרת מסתורין על החיים תחת כיבוש

בדומה לחברו ליצירת "אבודים" דיימון לינדלוף, גם קרלטון קיוז למד מאכזבת הצופים מפרק הסיום של הסדרה המיתולוגית. בסדרה החדשה הודיע מראש שאין לו כוונה להסביר את האירוע המסתורי שבמרכזה, אך התעלומה לא מיטיבה עם העלילה

חן חדד
חן חדד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
חן חדד
חן חדד

השנים שחלפו מאז פרק שידור פרק הסיום של "אבודים", לא הפחיתו מאכזבתם של רבים מהדרך השנויה במחלוקת שבה הסתיימה. טעם הלוואי שהותירה הסדרה המצליחה לווה בתחושה שיוצריה לא ידעו במשך זמן רב כיצד להתקדם והסוו זאת באמצעות מעטה של מסתורין ושזירת רמזים שלא הובילו לשום פתרון.

אכזבתם של מיליוני צופים שניתחו כל פרט בזכוכית מגדלת במשך שבע שנים הובילה למה שאפשר לכנות "טראומת 'אבודים'" - תופעה שהשפיעה הן על תעשיית הטלוויזיה והן על הצופים ויוצרי הסדרה. בעקבות "אבודים", הרשתות האמריקאיות סירבו לפתח סדרות מסתורין לפני שקראו מראש את פתרון התעלומה; צופים רבים החלו להביע זעם וחוסר סבלנות לסדרות שמוליכות אותם שולל מטוויסט אחד למשנהו (כפי שקרה למשל עם הזעם סביב "דה קילינג"); דיימון לינדלוף, שהיה שותף ליצירת "אבודים" הודה שפרש מטוויטר לפני כשנתיים בגלל שלא יכול היה לסבול יותר את השנאה העזה מצד צופי הסדרה שהמשיכו להביע את כעסם מסיום הסדרה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ