היו זמנים עם ארנון מילצ'ן בדימונה

אילנה דיין לא הבינה למה מפיק העל מתבייש להודות שהרוויח מעסקאות הנשק. וזה אולי הפער הכי מעניין שהוצג בין מי שהוא כבר אמריקאי לבינינו הישראלים

מיה סלע
מיה סלע
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מיה סלע
מיה סלע

"עובדה", "להיות איתה", ערוץ 2

זה היה ערב מבלבל. במובנים רבים המהפך הושלם ולא רק מבחינת נתן אשל, איש עם סגנון מאופק שהריץ על שלי יחימוביץ' בדיחה שתצחיק את החבר'ס של בני עקיבא. אולי גם את גברת שרה. כבר לא ברור מה בידור, מה רציני ולמה חשוב להפריד.

בשמונה אפס אפס התקיימה מסיבת העיתונאים של שר האוצר. האיש דייק בזמנים אלא אם כן השעון שלנו מזייף דומה. המעבר של לפיד מבידור לפוליטיקה טרם הושלם. כנראה דרושה יותר מחליפה כדי להשלימו. מדובר במהלך נפשי שהוא בעיצומו. לנפש יש גוף והגוף מעיד על הקריעה הקשה, הכמעט טרגית של לפיד מהמסך הקטן. אינספור פעמים שמענו אותו מדבר על הפרידה מהכיסא הנוח של מגיש הטלוויזיה. זה תמיד נשמע כמו קריעת ים סוף של ממש. שנים הוא עשה לביתו ועכשיו הוא עושה לבתינו. אתמול (שני) הגיע הרגע שלו להוכיח לנו שהוא מתכוון למה הוא אומר או אומר את מה שהוא מתכוון או חוכמה לפידית אחרת. לפיד עשה בשכל והקריא נאום שהוכן מראש, בלי חוכמות. הוא לא התאפק והעניק בסוף הנאום שורה תחתונה כדי שאפשר יהיה לשדר במסע הבחירות הבא: "מס ההכנסה לא יעלה".

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ