פשניזם, פשיזם ואוויטה רגב

משהובס כליל במגרש המדיני, מתמקד השמאל התל אביבי במה שהוא מצטיין בו: אופנה, רכילות, פכים קטנים של פשניזם. בתחום הזה הוא ממשיך להוביל את המדינה, בעוד מירי רגב "עושה את קאן"

רוגל אלפר
רוגל אלפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רוגל אלפר
רוגל אלפר

שש עם רינה מצליח, 18:00, ערוץ 2

העיסוק התקשורתי הלקקני בשמלה שלבשה מירי רגב על השטיח האדום בקאן מסמן סופית את הפיכתה למנהיגה הלאומית האהובה של ההמונים, האוויטה שלנו, הדיווה הפשיסטית. צפו בקטע המדובר בתוכנית "שש עם רינה מצליח", החל מ-20:06:

כל עוד נודעה רגב רק בהכרזותיה הפוליטיות והאידיאולוגיות, היא נחשבה על ידי השמאל וכלי התקשורת של הזרם המרכזי לפרובוקטורית לאומנית, פה גדול בשנקל, שמטרילה את היוצרים והאמנים בישראל. בהתאם, הוצגה תמיד כדמות שנויה במחלוקת, מביכה לעתים, על סף הסהרוריות, שמרחפת כמה סנטימטרים מעל אורן חזן. תחילת התקבלותה כדמות ממלכתית היתה בשידור הישיר של טקס הדלקת המשואות בערב יום העצמאות. רגב, שהיתה אחראית על הטקס מתוקף תפקידה, ישבה בקהל לצד שרה נתניהו. השתיים זכו יחדיו לאינספור תקריבים מחמיאים, רבים לאין שיעור מכל יתר הדמויות בקהל. הם שיוו לרגב חזות מנהיגותית מכובדת שעה שהשקיפה בשלווה על החיילים הצועדים בסך לפניה ברחבת המסדרים. בדיוק כמו אוויטה על הגזוזטרה בבואנוס איירס.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ