גיא זו־ארץ? זה הדבר האחרון ש"האח הגדול" צריכה

עם נוכחות פורמלית, מכופתרת ומלוטשת, ספק אם זו־ארץ יציל את ספינת הדגל, שהחלה לשקוע עם מעברה ל"רשת". החדשות הטובות? זה יימשך רק חודשיים

אריאנה מלמד
אריאנה מלמד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אריאנה מלמד
אריאנה מלמד

אחרי שעשו את כל הטעויות האפשריות בעונה הקודמת, החליטו ב"רשת" להוסיף אחת נוספת: גיא זו־ארץ, נודע אתמול (ראשון), ינחה את העונה הבאה לצדה של לירון ויצמן. טעות? יותר בכיוון אחד הליהוקים התמוהים בריאליטי הישראלי לדורותיו.

קיצור תולדותיו של זו־ארץ כמגיש ריאליטי להמונים מלמד כי מה שהביא עד כה למסך הוא ההפך הגמור ממה שנחוץ ל"אח הגדול" של רשת כדי להתרומם מאכזבות הרייטינג שהנחיל עד כה. כמנחה של "הישרדות" — וגם של העונה האחרונה של "רוקדים עם כוכבים" — הקרין זו־ארץ בעיקר נוכחות פורמלית, מכופתרת ומלוטשת עד דק בדברים שאמור היה לקרוא מתוך הטלפרומטר בפני המצלמה, כאילו מדובר במנחה של מסכת לחג כלשהו. אם יש לו אישיות תוססת ומלבבת משלו מחוץ למסך או משהו מעניין לומר — היא נעלמה לגמרי במיזמי הריאליטי האלה. לא הייתם מבחינים בינו לבין רון שחר, מנחה "המירוץ למליון", לו התגנבו פתאום זה לסט של זה ודיקלמו משהו. גם הפורמט כפה עליו לא ליצור קירבה או אינטראקציה כלשהי עם מי מן המתחרים. יותר מכל, הוא היה כרוז.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ