תעלול יח"צני שעוד ייכנס לפנתיאון השיווק המקומי

בעיתוי פלאי, הסרט על הישגה הכביר של שירי מימון שכבשה את ברודווי למשך שבועיים, מגיע בדיוק כשמתחילה מכירת הכרטיסים למחזמר בכיכובה בארץ. אפילו באורגיה התקשורתית שהיתה סביב האירוע המינורי, זהו מוצר טלוויזיוני מוגזם ותמוה

אריאנה מלמד
אריאנה מלמד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אריאנה מלמד
אריאנה מלמד

צריך להודות: זה תעלול יח"צני מבריק, חלק ממסע יחסי ציבור שעוד ייכנס לפנתיאון השיווק המקומי, בנישה השמורה ל"עובדים עליכם בעיניים ואין לכם מושג". צופי טלוויזיה הרי לעולם לא יוכלו לברר את מערך האינטרסים השלם ואת מרכיבי התן־וקח שמאחורי הקלעים כשמשדרים להם סרט על ההישג הכביר ופסגת הקריירה של שירי מימון.

תקציר העלילה, לשבים מן המאדים: במשך שבועיים, בספטמבר־אוקטובר 2018, לוהקה מימון לתפקיד רוקסי הארט ב"שיקגו", המחזמר המצליח ועטור פרסים המוצג כבר שנים ארוכות בברודווי. כיון שכולנו פרובינציאלים מוכי נחיתות, העיתונות הישראלית יצאה מגדרה בסופרלטיבים על ההישג הלאומי והגאווה הישראלית. שירי מימון "כבשה" את ברודווי, הסתחבקה בברודווי עם הנתניהוז שחגגו את הצלחתה הכבירה במופע מביך של הערצה הדדית לצלילי "ירושלים של זהב" בביצועה, התחבקה עם מעריצים ישראלים שבאו לצפות בה, מיצתה כל טיפת צוף תקשורתי ישראלי מן המהלך — ושבה הביתה.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ