"חתונה ממבט ראשון" מוכיחה שאולי הצופים באמת לא מבריקים

בתום העונה השנייה של "חתונה ממבט ראשון" ארבעה זוגות הצהירו על כוונתם להישאר יחד, אבל המציאות מלמדת שמדובר בהבטחות ללא כיסוי. וכשבישראל מקדשים את מוסד הנישואים, הלחץ לקבבונים בהתאם

אריאנה מלמד
אריאנה מלמד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אריאנה מלמד
אריאנה מלמד

אחרי שנים של התמרמרות על הערוצים המסחריים שמתייחסים לצופיהם כאל מטומטמים, מגיעה השעה להודות: לפעמים הם צודקים. ואין כמו "חתונה ממבט ראשון", מעשיה מופרכת באופן קיצוני ועתירת רייטינג, כדי להדגים זאת.

תקציר הנרטיב, לטובת הנמנעים: מנחה אהוד (עידו רוזנבלום) מקריין טקסט דבילי ושקרי להדהים על התאמה "מדעית" בין זכרים ונקבות, רובם בני שלושים פלוס, שמחפשים "זוגיות" (או פרסום, לכו תדעו). אנשים עם דוקטורטים ופרקטיקות משגשגות בעולמות הטיפול מישירים מבט למצלמה ומאשרים את דבריו תוך הזנייה טוטאלית של מקצועותיהם, וממלמלים משהו על מבחנים ושאלונים. טקסי חתונה — קרחנה, קרקס, קבבונים — מצטלמים, ונשים וגברים שהכירו זה את זה לראשונה כשהזכר נדרש לשבור כוס לזכר החורבן, מוסעים לסויטה בבית מלון ל"ירח דבש" ואומרים "וואו" למראה הפאר, ההדר והקיטש שהתוכנית קימבנה כתוכן שיווקי. למחרת, אחרי שמצחצחים שיניים במשחה חדשנית שהיא חלק מהפרסומות הסמויות, טסים לאנשהו. מבלים ומגלים משיכה או דחייה, ענין או רתיעה. על פי ההצהרות, במשך 42 הימים הבאים הזכר והנקבה אמורים לחיות זה עם זה לאור המצלמות, וגם לחוות "טיפול זוגי" מצולם כשאפילו האשליה לא עובדת, עד שיחליטו בפרק הסיום שנמרח על פני ארבע שעות תמימות בשני ערבים, אם הם רוצים "להמשיך".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ