לפעמים, אייל שני הוא בסך הכל דוגמן פורנו

תפריט ענק של פורנו־אוכל מוצג ב"קשת" כמעט בכל עת ומכל ז'אנר. וכמו בפורנוגרפיה המינית, כך גם תקריבי המנות המצולחתות או השפים מזילי הריר מעוררים שאלות מוסריות על בושה, אשמה וכפרה

אריאנה מלמד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אריאנה מלמד

אז איך אתם אוהבים את זה: חטוף ואגבי על הבוקר? מעשי ותכליתי? גומרים, הולכים? אחד על אחד או קבוצתי? עם הצלפות מילוליות של כוהנות המוסר הבורגני, שתמיד יוכיחו אתכם על התשוקה והתאווה? או אולי פרוע, רווי באשם ואולי אפילו בגועל, בתקריבים מוגזמים עם שמן נוטף, נתחים מבהיקים, בליסה ולעיסה?

מה שלא תרצו, יש ב"קשת" הכל מהכל. כמעט מדי שעה, כולל שידורים חוזרים. תפריט ענק של פורנו־אוכל מחכה לכם בערוץ 12, בכל עת ומכל ז'אנר. הרבה מעבר למקומם הטבעי בתוכניות בישול כלשהן, בשפע מוגזם, בלי שום קשר לכלום, תוכלו למצוא שולחנות כורעים תחת הררי מזון באולפנים: תקריבים מגרים של יצירות שפים ב"חי בלילה", עם ריטה גולדשטיין נוגסת בהם בלי לחרב את הליפסטיק; מגדלי טרטלטים אצל "גלית ואילנית", כשאילנית מנסה לאכול, אבל רק מעט מאוד ונורא בנימוס ובלי להפגין תאווה, חס וחלילה; אצל אופירה וברקו, ובשולי תוכניות אקטואליה־רכה אחרות; ב"תוכנית חיסכון", שם הגרסה הכשרה של הפורנו מתווכת באמצעות מנחם הורוביץ שלפחות פעם בשבוע חייב להפציע בתירוץ קלוש במסעדה כלשהי, הוא ורגשי־האשם שלו בדמות הדיאטנית הצמודה שמסבירה לו למה אסור; וכמובן, האורגיות הקבוצתיות של "MKR מטבח מנצח", ששודרה ברצף חמישה ימים בשבוע ועוד מאיימת לשוב לעונה שנייה, ו"מאסטר שף", פעמיים בשבוע לפחות, ובראשה החרמן הקולינרי היצרי וחסר הגבולות אייל שני.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ