מורן שריר

את התוכנית הדי חדשה שלה פותחת קרן פלס כשהיא יושבת על פסנתר ושרה את "אצלי הכל בסדר" של בועז שרעבי. יותר משהיא שרה, היא מתעלסת עם השיר, עוצמת עיניים ורוכנת אל הפסנתר, נותנת את כל מה שיש לה. באותו רגע השיר הזה כבר לא שייך לבועז שרעבי או לפזמונאית שמרית אור. השיר הזה שייך לקרן פלס.

"באולפן עם קרן פלס" מוגדרת כ"סדרה דוקומנטרית חדשה בהגשתה של הזמרת והיוצרת קרן פלס". מדובר בניסוי מעניין במתיחת גבולות ז'אנר הדוקומנטרי. פלס מראיינת את בועז שרעבי באולפן. הם משוחחים ומדי פעם שרים שיר. אחרי זה הם הולכים לאכול חילבה ומקנחים בעוד שיר באולפן. אם זו סדרה דוקומנטרית אז גם "שיחת נפש" עם פרופ' יורם יובל היא סדרה דוקומנטרית כמו גם "הראשון בבידור" עם דודו טופז, משחק העונה בין הפועל תל אביב לקריית שמונה וסיקור רצח רבין. אין שום דבר דוקומנטרי בתוכנית הזאת אבל זו הערת ביניים. עכשיו נחזור לפלס והפסנתר.

הביצוע של קרן פלס ל"אצלי הכל בסדר" מסמן גם את המשך התוכנית. הנושא הוא קרן פלס, הנשוא הוא קרן פלס. קרן פלס מתיימרת לראיין את בועז שרעבי, אבל למעשה הוא בשבילה רק ראי דרכו היא מביטה בעצמה, שואלת שאלות ועונה להן, מסמיקה ממבוכה וצוחקת צחוק גדול. לבועז שרעבי זה לא מפריע, נראה שהוא נהנה. ובכל מקרה אין לו הרבה ברירות, קרן פלס היא חור שחור ששואב את כל האנרגיות מסביבו. לבועז שרעבי נותר רק להחזיק חזק ולהישאב בכיף. פלס חומדת את השיחה. בכל פעם שמרכז הכובד מצוי אצל שרעבי, פלס מעבירה אותו חזרה אליה. כשהנושא הוא הצחוק המתגלגל של שרעבי, פלס מסבירה שהצחוק שלו הוא "הצחוק היחיד שיותר מובהק משלי בקיצוניות שלו", וממשיכה לדבר על כמה היא אוהבת לצחוק בקולנוע. כששרעבי שר, "אביא לך דגים מים המלח", פלס מעירה, "אני אוהבת דגים" וכשהוא מזמין אותה לשיר איתו את התפקיד של שושנה דמארי בדואט, היא פותחת במונולוג דרמטי מול המצלמה. "פה הוא הפתיע אותי", משתפת פלס את הצופים בחוויה המסעירה שעברה עליה, "לשיר שיר של שושנה דמארי?!", וממשיכה וממשיכה.

מראיין טוב זקוק למנה הגונה של סקרנות ואי אפשר להגיד על קרן פלס שאין בה סקרנות. יש בה סקרנות לעוד ועוד פנים שונים באישיות שלה, אהבות וחרדות, שנאות ופחדים. היא מעוניינת לחקור את הילדות שלה, לחשוף סיפורים על האמא הרומנייה שלה והחבר החתיך שלצידה. היא רוצה שנדע בדיוק איך היא אוהבת לצחוק ומה היא אוהבת לאכול. קרן פלס אוהבת את עצמה ורוצה שגם אנחנו נשתתף בחגיגה. ואם אנחנו לא רוצים?

עשו לנו לייק לקבלת מיטב כתבות גלריה ישירות לפייסבוק שלכם

"באולפן עם קרן פלס". הנושא הוא קרן פלס, הנשוא הוא קרן פלסצילום: מסך

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ