שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

"המירוץ למיליון: ארזתם לבד": לקט ירקות קפואים

לקט התוכנית המקדימה ל"מירוץ למיליון" בהגשת הילה נחשון הלקט מופעים משעממים של כל מיני אנשים שאמורים כנראה להיות מוכרים

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה

"המירוץ למיליון" הוא שעשועון שבו זוגות מתחרים בשלל משימות שבסופן הזוכים מקבלים מיליון שקלים ותהילת עולם. אם לא נעקוב אחר התוכנית, לא נבין את מדורי הרכילות. נו מה, שנבכה עכשיו גם את מדורי הרכילות? לפעמים נדמה שהתוכנית היתה שם תמיד ותלווה אותנו אל הנצח. אולי יש לה יומרות להתחרות בראש הממשלה על תפקיד פורסט גאמפ. התוכנית שהיתה שם תמיד מראשית הציונות ועוד קודם לכן. התוכנית שהיתה על אלטלנה ופירקה את הפלמ"ח, התוכנית שבכתה עם הצנחנים בכותל. גם לה כמו לנתניהו יש אחים קטנים שמקדמים את האינטרסים שלה. כזאת היא התוכנית המוקדמת יותר "המירוץ למיליון: ארזתם לבד" שמגישה הילה נחשון.

תחת מסווה קלוש של מגזין תיירות, נחשון מפטפטת עם אנשים שהודחו מהתוכנית אבל גם מייצרת את רשימת עשרת המקומות שכדאי לבלות בהם בבייג'ין. כמו האחים הקטנים של נתניהו, נאמר יריב לוין וכרמל שאמה, גם "ארזתם לבד" משמשת מקפצה לדבר האמיתי. אתמול שודרה תוכנית לקט של "ארזתם לבד", ולמרבה המזל צוין הדבר בתחילת התוכנית, אחרת ספק אם היינו שמים לב. האם אפשר להתלונן על שידור לקט אם אינך שם לב שמדובר בלקט? ואם אפשר, האם זה בכלל כדאי? המשמעות של לקט היא חיסכון כלכלי וחיסכון הוא צו השעה. ייתכן שזהו לקט מחאה חברתי. הלקט כלל מופעים משעממים של כל מיני אנשים שאמורים כנראה להיות מוכרים לאנשים שצופים ב"מירוץ למיליון".

הילה נחשון המצודדת - והיחידה שנראית שיש לה מעט מודעות עצמית - חגגה עם אלמוני את יום הולדתו. מערכת "ארזתם לבד" הכינה לו עוגה. מכיוון שמעולם לא ראיתי את האיש קודם לכן וברור שהוא אדם שאני אמורה להכיר, היה ברור באחת מי כאן לא רלוונטי. מילא שפספסתי את מארי אנטואנט שהציעה עוגות במקום לחם, אבל המירוץ למיליון! למרבה המזל ברגע האחרון אירחה נחשון את עינת שרוף שאותה כולנו מכירים ומוקירים. היא ונחשון הצליחו להשחיל גם כמה מלים על תוכנית נוספת של הזכיינית, "דה וויס" שמה העברי. ניכר כי המלים שנאמרו בעניין היו ספונטניות. ניכר כי לא נכתבו על ידי תסריטאי ולא הוקראו על ידי דן כנר. זה מה שטוב בשלטון העם. הוא אותנטי, הוא כאן ועכשיו, הוא אמיתי והוא חם והוא מהלב. כותרת העל של העממיות היא "פאן לי", כותרת משנה: "מדהים". שרוף אינה הסוכנת העממית הראשונה שעושה במלה הזאת שימוש. נחשון שאלה מה היא חושבת על "דה וויס", שרוף ענתה "היה מדהים מדהים מדהים פשוט היה מדהים". אחר כך היא ועוד אנשים שנכחו באולפן התיישבו על השולחן וביצעו את "שיר הפרחה" כי עם התנשאות לא קונים במכולת.

"המירוץ למיליון: ארזתם לבד", 18:50, ערוץ 2

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ