תנוחו

למישהו אכפת שהסיפור הראשי אמש ב"חדשות הבידור" בהנחיית ירדן הראל עסק ב"רוקדים עם כוכבים" - בהנחיית ירדן הראל? כמובן שלא, כי אפילו דו"ח המבקר הוא בידור

מיה סלע
מיה סלע
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מיה סלע
מיה סלע

אתמול, אחרי שציפי לבני פרשה מהחיים הפוליטיים ויאיר לפיד נכנס אליהם; אחרי ששר החינוך גדעון סער גילה בעזרת מבקר המדינה כי משרדו גבה השנה מהורי התלמידים שעליהם הוא מופקד מיליארד שקלים יותר מהמותר, ומנגד יצאו אנשים, בדגלים כחולים דווקא, לתהלוכות 1 במאי, המשיכו תוכניות הבידור להחזיק את המוצב החשוב מפלישתה של הברברית, קרי: המציאות. תוכניות הבידור דבקות במשימתם הקדושה. הבידור עדיין התבדר ברוח, הקשקושים התקשקשו, חוסר הבושה לא היה נורא כל כך לאור חוסר הבושה הכללי במשלטי המציאות.

בעוד גיא פינס שולט ביד רמה בעולם הבידור הישראלי, עלתה לאחרונה "חדשות הבידור" של הוט במתכונת חדשה, אולי אפילו חדשנית ממש, עם ליאון רוזנברג הוותיק וירדן הראל הטרייה. אחד השינויים הגדולים במהדורת הבידור של הוט ניכר בה מיד: בעונה הנוכחית, במקום לעמוד, המנחים יושבים. שוב התאריך 1 במאי מהדהד ברקע, מזכיר לנו שאם לקופאיות בסופרמרקטים כבר מותר לשבת, על אחת כמה וכמה מוטב כי פועלי הבידור יישבו בנוח כאשר הם מחזיקים את ההגה.

הסיפור הראשי שהציגו אמש בחדשות הבידור עסק בעליית העונה החדשה של "רוקדים עם כוכבים". בכתבה ששידרו רוזנברג והראל רואיינו שני המנחים החדשים של "רוקדים עם כוכבים" שהם, למרבה התדהמה, גיא זו-ארץ וירדן הראל. כך קרה שהראל הגישה לצד רוזנברג פטפוטים וחיוך מצודד על אודות תוכנית חדשה בהנחייתה.

ירדן הראל וליאון רוזנברג. גם דו"ח המבקר הוא בגדר בידור

לאחר מכן שודרה כתבה על כוכבות הסדרה "תנוחי", שביקרו במסגרת קידום הסדרה החדשה שלהן במוקד שירות הלקוחות של הוט. "תנוחי" משודרת בהוט, שם גם משודרת "חדשות הבידור". אבל מה זה משנה ולמי אכפת.

הדבר שעובד לטובת מציאות שנעה בין חוצפה לברבריות היא העובדה שבאיזשהו שלב אומר לעצמו אדם "מה זה משנה, הרי זאת רק תוכנית בידור", או "מה זה משנה, הרי זה רק דו"ח מבקר המדינה". הרי גם הדו"ח הוא בגדר בידור, תוכן למלא בו את מהדורות החדשות, חומרים לזרוק אל הזירה לקול מצהלות הקהל המנומנם, המורדם תדיר בשפע אינפורמציה שאין לו עניין לעכל. בין לבין שודרו אייטמים מעניינים לא פחות. דוגמנית אחת ושחקן אחר נפרדו וחזרו, והם יפים ושזופים ואינם מכחישים. עלם חמודות מ"האח הגדול" קיבל תוכנית בערוץ כלשהו, דוגמנית יפהפיה מככבת בפרסומת לאמצעי מניעה. אייטמים תמימים של השוק החופשי. כל אחד צריך למכור משהו, כל אחד רוצה להימכר. כל אחד נזהר ממישהו, אף אחד לא ממהר להיות אמיץ.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ