אין הנחות סלב

גיא פינס בסך הכל אומר את מה שלא העזו להגיד - לפחות לא בקול רם - במשך חמש שנים: גלעד שליט הוא סלב, והוא אפילו מתחיל להתרגל לזה

מורן שריר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מורן שריר

רק בסוף הגיע האייטם על גלעד שליט. ב"גיא פינס" תיעדו אמש את הביקור של שליט בסט הצילומים של הסדרה "הומלנד" שמצטלמת בישראל. שליט, שהגיע מלווה ברא"ל (מיל') אוהד כנר, לשעבר רמטכ"ל צבא החברים של גלעד, נראה מחויך ומעט נבוך, כמו בדרך כלל. עם זאת נדמה שהוא מתחיל להתרגל לפפראצי ולמעמדו כסלבריטאי.

ב"הישרדות vip", מופיע הידוען עזאם עזאם ומספר על חוויותיו הקשות בכלא המצרי באותה אימה שהוא מתאר את ליל היתושים שעבר עליו בשבט טיניום כך שקשה לשים גבולות למושג הסלבריטאות. באמצעות האייטם הזה, גיא פינס בסך הכל אומר את מה שלא העזו להגיד, לפחות לא בקול רם במשך חמש שנים - גלעד שליט הוא סלבריטי, הוא היה כזה מהרגע שנפל בשבי. בהיעדרו, השתמשו בשמו בתוכניות ריאליטי ובקמפיינים מסחריים אז למה שעכשיו הוא לא יהנה מהמעמד?

עוד לפני שליט היתה דפנה דה גרוט, הזוכה בגרסה הישראלית של "הרווק". על ניצחונה בתוכנית ניתן לה פרס נאה - הלב של גיא גיאור. אתמול ב"גיא פינס", יכולנו לראות יום צילומים שבו דה גרוט דיגמנה ביקיני במדבר. הצלם לא פספס אף זווית של הגוף ה(כמעט לגמרי) עירום: דה גרוט כרעה על ארבע, הבליטה ישבן, פישקה רגליים, חשפה בית שחי והמצלמה לא מצמצה - היא עברה על הגוף שלה כמו גלאי מתכות בכניסה לקניון.

בשלב מסוים המעמד המוזר הזה קיבל טוויסט כשהכתבת התעניינה ביחסי דה גרוט-גיאור. "המערכת יחסים...נראית דווקא מאוד רצינית", היתממה הכתבת. "נכון, אנחנו מאוד רציניים", היתממה חזרה דה גרוט. "את יודעת, השאלה הבאה מתבקשת", המשיכה הכתבת כדודה חטטנית בסדר פסח, ודה גרוט חשפה את כף היד כדי להראות שאין טבעת באופק. "תגידי, למה הוא מחכה, הבחור?", המשיכה הכתבת להציק. התשובה הסבירה היא "הוא מחכה למאה ה-21 כדי להבין שאשה לא צריכה לחכות שגבר יציע לה נישואים", אבל דה גרוט השיבה: "שיחכה, זה בסדר, אני...גם ככה יש לנו עוד זמן...ו...יש עוד דברים לעשות".

מה הם אותם דברים שיש לך לעשות ולא תוכלי אחרי החתונה? להצטלם בפוזות מגרות להנאתם של גברי ישראל? דה גרוט והכתבת של גיא פינס לא מבחינות בין מציאות לריאליטי. הן מצפות שאחרי שהנסיך בחר בה ב"הרווק", לכלוכית צריכה לחכות להצעת נישואים. הטקס ייערך בארמון קסום והשושבינים יהיו עכברים מדברים. הקיום של השיחה הזאת דווקא בזמן שדה גרוט חצי עירומה (90%, אם לדייק בסטטיסטיקה), רק מגחיכה את המעמד ואת המסר שעולה ממנו - תתפשטי ותראי לנו את הגוף שלך עד שתהפכי לרעיה טובה ואז הוא כבר לא יהיה שלך.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ