"כסף זה גם כן סוג של זהב, נכון?"

"אם כל משבר או קושי מטיס אתכם אל המקרר, אולי זה הזמן לשינוי". אנתולוגיה לא מקרית של ציטוטים מתוך "כל בוקר עם אורנה דץ" בערוץ 10

מורן שריר
ביקורת טלוויזיה
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
מורן שריר
ביקורת טלוויזיה

אורנה דץ: "בוקר טוב לכם. מי רוצה שינוי? זו לא שאלה רטורית, כי לא בטוח שכולם אוהבים שינויים. אבל היום תוכנית עם אפשרות בחירה. כן שינוי או לא, זה כבר סוג של שינוי"; "אני מבינה את המהות של הבלוז, אבל מה שמושך אותי זה המלים. המלים הן די מחאתיות"; "אבל לחפש עבודה זה קשה"; "אם כל משבר או קושי מטיס אתכם אל המקרר, אולי זה הזמן לשינוי. על אכילה רגשית נדבר מיד"; "למה אנשים עדיין מתביישים שיש להם כרטיס באתר היכרויות?"; "אבל דרך האתר היכרויות הזה, מערכות יחסים מבשילות למערכות אמיתיות?".

"איזה מין תכשיטים אתה קונה?"; "כסף זה גם כן סוג של זהב, נכון?"; "הדבר הבסיסי ביותר זה הבית"; "מה עושים כשההכנסות הן פחות מההוצאות?"; "אחלה סטטוס מה שאמרת עכשיו"; "מה התבלינים שעושים את האוכל לטעם מרוקאי?"; "הנשיא שמעון פרס, שנמנע בדרך כלל מהתבטאויות בנושאים שנויים במחלוקת, אמר כי ההתנחלויות מסכנות את הרוב היהודי. אני, אה, למה?".

"כן, (המדינה) מרוויחה משהו מעל מאה אחוז על כל מכונית, לדעתי"; "אתה בעצם מלווה אצנים מוגבלים. מה זה אומר?"; "איך הם רצים, עם שיתוק מוחי, למשל?"; "לא על גלגלים, על רגליים הם רצים?"; "בשבועיים האחרונים דיברנו על התת-מודע שלנו ועל איך שהוא משפיע על חיינו. שלום אריאן לב, מומחית לתת מודע"; "אבל איך את יודעת שזה התת-מודע?"; "אבל איך את מסבירה לנפש, לתת מודע, שאת כן שווה, שאת כן קיימת?"; "זה מאוד מעייף לראות אולימפיאדה"; "יש לנו כאן מזלג".

דץ. "מעשירים את הידע על תוכניות טלוויזיה"

"טוב נו, נעבור לנושא הבא, מה, מה, יש להגיד? אין לי, אין לי"; "המצב הקשה הזה גורם לכך שאנשי עסקים שכספם מגיע ממקור לא ידוע, ואולי אפילו בלתי כשיר, משתלטים על עולם הכדורגל"; "התפקיד שלנו הוא להציל את הכדורגל?"; "וואי וואי וואי"; למה יש הבדלים כל כך גדולים בין תל אביב לפריפריה?"; "במערב וויילס נצפו דמויות חסרות פנים ובמזרח אנגליה הבחינו בגברים חשודים בשחור"; "מי פה יש לו איזו דעה על חייזרים?"; "אבל מה הקשר בין אלביס פרסלי לחייזרים?"; "אבל אתה יודע, נעשים סרטים, אנשים מוכנים להישבע שהם ראו חייזרים, חלליות פה נוחתות בכל מיני שדות אלקטרומגנטיים".

"יש מחקרים שונים לגמרי שאומרים שהם דווקא מעשירים את הידע שלהם על ידי תוכניות טלוויזיה. זה כלים נהדרים, ארכיון שהם כל הזמן בודקים כל אחד את השני, עם שפה נוספת, עם תחומי התעניינות".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ