בין מירי בוהדנה ב"אנשים" לג'קי מ"מאסטר שף": מסע במוח של גאון שיווק

ביקורת טלוויזיה "אנשים", 18:50 ערוץ ;2 מאסטר שף, 21:00

מיה סלע
מיה סלע
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים23
מיה סלע
מיה סלע

ערב דוקומנטרי ציפה אתמול לצופי ערוץ שתיים וסוגה עילית זה הרי משהו שאנחנו מקדמים בברכה. בתוכנית "אנשים" שודרה כתבה דוקומנטרית בת חצי שעה (ברוטו) שהוקדשה לדוגמנית . המגיש דרור גלוברמן הציג את הנושא : "מירי בוהדנה מספרת בגילוי לב על הזוגיות עם בבו קובו", "הצצה נדירה לחיים של מירי בוהדנה", "הצצה נדירה לביתם, הילדות בשדרות, האמהות, הזוגיות, הכסף והקנאה", הבטיח גלוברמן וקיים.

בוהדנה גרה ברשפון והציגה את ביתה בפירוט מרשים ("זאת נחלה של עשרה דונם והבית מתוכם על ארבעה דונם"), כך גם את שלושת ילדיה, את שתי המטפלות, ואת בן זוגה. 'אנשים' לא הסתפקו בכך ונסעו לשדרות בעקבות ילדותה של בוהדנה, כדי לראיין את המחנכת של מירי בתיכון, את הספר לשעבר של מירי, את הסוכנת הראשונה של מירי שהראתה את הבוק הראשון של מירי, ואת עורך המקומון בשדרות. לאחר מכן התגייסה בוהדנה לצבא ולכן הרחיקו ב'אנשים' עד מוזיאון חיל האוויר, שם שירתה, לראיון עם יעקב טרנר המפקד. לאחר מכן, התעמקו בדמותו של בבו קובו, בן זוגה, ובפערי הגיל ביניהם, וראיינו את מאמן מכבי יפו (קובו אוהד שרוף), את ששון המציל בחוף הים בו בבו שוחה, וגם שני חברים של בבו שסיפרו על דמותו.

קרדיט: קשת ערוץ2

זאת היתה חוויה דוקומנטרית מאלפת וגלוברמן הפתיע ואמר שאחרי ‘מאסטר שף', עוד היום, תהיה עוד תוכנית מיוחדת של ‘אנשים' ובה , אלמנת צה"ל שמצאה אהבה ומתחתנת, תספר על חייה.

מעט אחר כך, בחדשות שתיים, זכינו לכתבה דוקומנטרית על מישל כהן, הילד שזכה בתוכנית בית ספר למוסיקה המוציא שיר חדש. אם תהה מישהו על פשר הכתבה, במהרה הסביר הכתב ש"כל זה לקראת העונה השנייה של בית הספר למוסיקה שתעלה בשבוע הבא". גם יונית לוי יח"צנית.

הדובדבן שבקצפת הדוקו היתה תוכנית מיוחדת של מאסטר שף, שרגע לפני הגמר הגדול (והמרגש) הטריחה את עצמה אל ביתם של שלושת בשלני הצמרת שלה. כך ביקרנו לא רק בבית של ג'קי, סלמה, ותום, אלא גם בבתים של הוריהם. אני יכולה לדמיין לעצמי איך אנשי ההפקה פשוט לא הצליחו להתאפק מלגרור את תום לבית הוריו בגרמניה ולעשות פסטיבל שלם של געגוע, גיור, וגרמניה אחרת. דק הרגש נסחט עד תום, וגם הפעם לא מנעו מאיתנו את חוות דעתם של השופטים.

המנצח אתמול היה רושפלד שאמר על מתמודדת: "היא ניצחה את עצמה שזה הניצחון הכי גדול בתוכנית הזאת". לאחר מכן בלי היסוס ובלי פרסומות התחילה שוב התוכנית "אנשים" עם שרית גומז וגו'. נלכדתי במוח של גאון שיווק מורעב שכלום לא מספיק לו. נשברתי וזרקתי את הטלוויזיה לבריכה. כנראה אינני אדם שמנצח את עצמו.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ