זעקת השבר של מעצב השיער של נתניהו

דברי התוכחה שנשא ז'אן כהן בערוץ 2 בקעו מקו הטלפון: "חברה קמצנית", אמר. "איפה נעמי קמפבל ומישל אובמה שמשלמות 70 אלף דולר למעצב שיער בחודש?"

רוגל אלפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רוגל אלפר

תוכנית חיסכון, 19:30, ערוץ 2

ז'אן כהן, מעצב השיער של בני הזוג נתניהו, לא ידע נפשו. קולו בקע, רצוץ, מקו הטלפון. כולו אחוז פלצות. "זה ביזיון", השתנק. "אנחנו רדודים. חברה קמצנית, ענייה".

היתה זו זעקת שבר של מי שלא יכול עוד להחריש. יש להודות לערוץ 2 על שאיפשר לו לשאת דברי תוכחתו בעקבות פרסום דו"ח המבקר. קשה, קשה לשמוע כדברים האלה. דברי המעצב ז'אן כהן אשר חזה על ישראל: "איפה נעמי קמפבל ואיפה הילרי קלינטון ומישל אובמה וביונסה, שמשלמות 70 אלף דולר למעצב שיער בחודש, אוקיי?"

שמעו הדבר הזה פרות הבשן אשר בהר שומרון, העושקות דלים, הרוצצות אביונים, האומרות לאדוניהם הביאה ונשתה. במעון החיים קשים לאין שיעור. נבואת הזעם של כהן: "בארמון האליזה משלמים קרוב ל-30 אלף יורו בחודש למעצב שיער. אני עובד איתם (עם בני הזוג נתניהו, ר"א) שנתיים. עשרות מאפרים עלו, הרגישו מושפלים. למה? כי היועץ המשפטי לא מאשר לתת כסף למאפרי־על שכבר עובדים ועושים קמפיינים בכל העולם. פתאום צריכים להגיע למדינת ישראל, צריך הכל להצניע. כאילו חסר שישימו גמלים מחוץ לבית ראש הממשלה".

ואת זה אומר אדם שעבד עם גל גדות! עם נינט טייב! עם בר רפאלי! שמקבל 1,500 דולר ליום עבודה. שמעו הדבר הזה. היכול להיות בכלל ספק כי הסערה המתרחשת על ירושלים הנצורה ועל הרי הגולן ובאר שבע, ועתידה לקבור אותנו תחת ערימת שלג לבן, אינה אלא חרון אפו של הקב"ה, אשר מציון ישאג ומירושלים ייתן קולו? נאום ז'אן כהן: "מבקר המדינה רוצה לשלם 75 שקלים לתספורת של ראש הממשלה למסיבת עיתונאים שהוא אמור לארח את מישל אובמה ואובמה? 54 שקל? תעשה כפול 360 יום בשנה, כמה זה יוצא? זה רק לשיער. איפור זה 75 שקלים כולל מע"מ. לשלוש פגישות בשבוע, לשלוש מסיבות עיתונאים. תעשה כמה זה עולה".

וז'אן, כל יום במשך "צוק איתן" היה עם ראש הממשלה. בקריה. לסדר אותו למסיבת עיתונאים. בשביל אידיאולוגיה היה איתו. בשביל ציונות. "זה כי האיש הזה עושה מספיק למעננו". עשה "טיפה טאצ' אפ של מייק אפ". ומה עוד ביקש ממנו ראש הממשלה? מה בסך הכל ביקש? "לסדר לו את הבלורית הזו, טיפה להבריש". ועל זה ז'אן לא קיבל כסף. "כי כבר לא היה בתקציב, כי המבקר לא אישר".

אוי לנו. הנה ימים באים עלינו. קור ושלג ורוחות עזות ומבול גדול. סערה מכה בנו. אבל אבינו שבשמיים, אישרנו לברוך מרזל לרוץ לכנסת! תלינו צילומי ענק של בר רפאלי בחוצות ערינו! רחם. רחם נא עלינו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ