הי־דד לשורדות: בניכוי התוכן השיווקי הוולגרי, ההנאה היתה שלמה

מוטיב הישבן שהוביל את העונות הקודמות של הישרדות פינה את מקומו לטובת השד המשודרג. בעונה הזו שרדו חמש נשים שנראות מעולה בבגד ים והעיפו את כל הגברים שעמדו בדרכן

שני ליטמן
שני ליטמן
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
שני ליטמן
שני ליטמן

הישרדות הונדורס, ערוץ 2, 21:00

לקראת סוף העונה הנוכחית של הישרדות אפשר להגיד בביטחון שמוטיב הישבן, שנראה בתחילה כעומד להוביל את הסגנון הוויזואלי של התוכנית, כמו ברבות מהעונות הקודמות, פינה את מקומו המכובד לטובת השד המשודרג. הייתי רוצה מאוד להתעלם מזה, זה דיון מאוד לא פמיניסטי, שלא לומר מחפצן, אבל אין הרבה דברים אחרים שאפשר לומר על תוכנית שמשתתפיה לובשים אך ורק בגדי ים — מינימליים, במקרה של הבנות — ובשלביה הסופיים נותרו במשחק שלוש דוגמניות, זמרת מצודדת והברמנית לירון, שמשום מה אף פעם לא מצולמת בקלוז אפ. רק מהמותניים ומעלה, כי חבל להפסיד.

הישרדות הונדורס. בניכוי התוכן השיווקי זה דווקא מהנה
הישרדות הונדורס. בניכוי התוכן השיווקי זה דווקא מהנה צילום: צילום מסך ערוץ 2

הפרק החל במשימת פרס (מעדן חלב כלשהו) שאיפשרה לצלמים לעזור למתמודדות להפגין את הסילואטה המרשימה שלהן, כאשר הן נפרשו בזווית חדה, אוחזות בחבל, על גשר צבעוני מעל המים. רק שבהיעדר מתח מיני בין ארבע היפהפיות לשני המתמודדים — נהג מונית גוץ וסייר חופים מעט עצי — נחלץ לעזרה המנחה החתיך גיא זוארץ לחימום האווירה, ובידו דגימה של מעדן החלב האטרקטיבי. הוא עבר והאכיל בכפית את המתמודדים העייפים. אבל אבוי, הרי מדובר בבחורות שלפחות שלוש מהן נשואות. פויה גיא. גם לך יש אשה שמחכה בבית. אז מיד עברנו לדבר על הבעלים, כשגיא מרים להנחתה עם השאלה האולטימטיבית — "את קנאית?".

ג'ני, מטר שמונים ומשהו של עוצמה ונחישות, סיפרה איך בעלה רוני מאנה, המבוגר ממנה ב-24 שנים, אמר לה בפגישתם הראשונה שהיא תהיה אשתו, ורק חמש שנים אחרי היא הסכימה להתחתן איתו. "גברים נחושים, העבודה נעשית", אמרה ג'ני, במשפט שייחרט לנצח כמו החברות שלה ושל בעלה עם שרה נתניהו ובעלה.

מתוך הישרדותקרדיט: רשת, ערוץ 2

דנה ברגר טענה שבעלה שומר עליה בהופעות, או שאולי היא עליו, כי הוא צעיר ממנה בחמש שנים, ואילו רוסלנה המתוקה, תינוקת שנשבתה, שהגיעה לתוכנית כדי להראות שהיא יותר מאשר פרצוף יפה ובת זוגו של איל גולן, שקלה מלים בזהירות ואמרה ש"איל יודע לחזר אחרי בחורה. שמונה חודשים הוא חיזר, הזמין אותי להופעות". קיוויתי שהיא תספר קצת יותר על איך באמת איל גולן מחזר אחרי בחורות, אבל רוסלנה שמרה על דיסקרטיות ולא נידבה עוד אינפורמציה. אחרי הכל, היא לא שם רק כדי לשקם את התדמית של עצמה, אלא גם את זו של אבי בנה.

אז מצד אחד בהישרדות הונדורס שרדו חמש נשים שנראות מעולה בבגד ים. מצד שני הגיעו לשלבי הסיום נשים ממולחות, יפות, לא מפונקות ובעלות כושר גופני מרשים, שהצליחו להעיף את כל הגברים עם הכבוד העצמי המפותח אך השברירי שעמדו בדרכן. בניכוי התוכן השיווקי הוולגרי וחסר הבושה, והחנופה לבעלים שנותרו מאחור, ההנאה היתה שלמה.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ