עוד חוזר הניוון: "זוג מנצח VIP" משעממת להחריד

"זוג מנצח VIP" נעשתה בחסות אותה נוסחת ריאליטי לעוסה ומשומשת לעייפה: תחרויות מביכות ששולפות את המתמודדים מאיזור הנוחות שלהם, ומציבות אותם בסיטואציות בלתי נוחות בעליל. התוצאה משעממת ושחוקה למדי

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

לאן הפליטים עפים כשהריאליטי נגמר? מישהו היה צריך לספק תשובה לשאלה הזו, וכך הגיחו לעולם תכניות הריאליטי VIP – גרסה לא מאוד מתוחכמת של פגישות מחזור, בעיקר כדי לתדלק את המשך קיומם של אותם פליטים בחיינו. כל מה שצריך כדי לייצר תבשיל מוצלח הוא כמה שורדי "האח הגדול", "מאסטר שף" ושות', לתבל עם איזו דוגמנית, סטנדאפיסט ושדרן ספורט עם פה גדול – במילא בתוך הסיר כולם מאבדים את הטייטלים שהגיעו איתם מהעולם החיצון ומפשירים לכדי פליטי ריאליטי לעתיד. » ריאליטי בעירום מלא כבר יצא לכם לראות?

אה, וצריך גם קונספט. אז מה עוד לא עשו? לסגור כל מיני סלבס משוועים לפרנסה בבית עם מצלמות, כבר סגרו. לזרוק את כולם על אי בודד, כבר זרקו. נשאר רק ללקט כאלה שמוכנים להקריב את בני הזוג שלהם ולהשתמש בהם כבשר תותחים. ולמזלם של קברניטי ערוץ 10 – כשלושה אחוזים מהאוכלוסייה בישראל הם כוכבים או כוכבים מטעם עצמם, שמוכנים לעשות הכל תמורת עוד קצת זמן מסך.

באופן אירוני, "זוג מנצח VIP" נפתח בחיפוש מחט בערימת חרא – שיקוף מושלם של תחושת הצופים מול עוד תכנית ריאליטי שנועדה לספק מידה מסוימת של בידור. אולי, רק אם ננבור לעומק בתוך הסירחון, נצליח לדלות משם איזה גיחוך. זה בטח לא יקרה בזמן שיריב נתי משתף את כל הנוכחים בזמני הווסת של דנה רון. השורה התחתונה היא שאין שורה תחתונה. "זוג מנצח VIP" נעשתה בחסות אותה נוסחת ריאליטי לעוסה ומשומשת לעייפה: תחרויות מביכות ששולפות את המתמודדים מאיזור הנוחות שלהם, ומציבות אותם בסיטואציות בלתי נוחות בעליל. למשל, להשליך נשים כמו דנה רון וג'ניפר סנוקל לתוך רפת מצחינה – ולתת לבני הזוג שלהן להמר על סיכויי ההצלחה שלהן. אחר כך נקבל את כולם בג'קוזי, מראשון הרון קופמנים ועד אחרונת המיכל אמדורסקיות (שדאגה לעדכן את המתקשים שאת החזה שלה היא הכינה מראש עם סיליקון).

דמיינו אותה צורחת ברפת. ג'ניפר סנוקל ועופר טלקר (צילום: דביר כחלון)אלמנט הזוגיות, שכביכול מספק לנו הצצה למערכות היחסים האינטימיות של מפורסמי ארצנו, שבלאו הכי מספקים לנו הצצה למערכות היחסים האינטימיות שלהם גם בלי שנבקש – לא מספק ערך מוסף לתוכנית, או לחיים שלנו לצורך העניין. אלה בסך הכל סלבס שמשפילים את עצמם וחושפים יותר מידע ממה שהיינו רוצים לדעת לעיני המצלמות. שום דבר שלא ראינו כבר בעמוד הפייסבוק שלהם. לפחות נרשמו כמה רגעי גיחוך משעשעים, בעיקר בחסות ג'קי אזולאי שכבר ביססה את מעמד המאמי שלה בריאליטי הקודם. תודה גם לג'ניפר סנוקל, שהצווחות שלה היוו תזכורת נהדרת לכך שכסף לא יכול להחזיר את השמיעה.

הפרט הכי עצוב בכל העניין, היא הטבעיות שבה מתנהלים מתמודדי התכנית מול המצלמות: כאילו לנהל שיחות פרטיות או לספק עדויות זה הדבר הכי טבעי בעולם, וגם להשתכן בווילה מפוארת עם כל מיני קולגות שלך לתעשיית הבידור. כנראה שעבורם זה באמת הכי טבעי. בדיוק כמו הציצים של מיכל אמדורסקי.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ