The Voice: שרית חדד היא מודדת הנשמות הלאומית

גם כשהדו קרב הוא בין זמרים אמיתיים וגם כשהוא מזכיר יותר חבורת טינאייג'רים במתנ"ס, התחרות היא בכלל לא מוזיקלית והמנצח נקבע לפי גודל הנשמה שלו. שרית קרובה להפוך את זה למקצוע על תקן הגרסה החיובית של ורדה רזיאל ז'קונט

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

תודה לאלוהים ולנשמה הענקית שלו, עוד פרק אחד ושלב הדו-קרב יילך בדרך כל בשר ויניח לנו לנפשנו. בינתיים, זה הזמן להיפטר מהחלשים: מסובבי מנטור אחד בלבד, נוירוטים כפייתיים, סוזנה בוביס. כל אלה הם כסרטן הפושה בגופנו. והכוונה כמובן איננה להשוות אותם למחלת הסרטן שכן כידוע המתמודדים אינם ממאירים במובן המקובל של המילה, אלא רק להשוות לתופעה של סרטן המתפשט ברחבי הגוף כמו שהחלשים מתפזרים ברחבי "The Voice" ומעכבים את הפייבוריטים במסדרון צר של חודש משעמם במיוחד. »  The Voice 2 - כל הכתבות והביקורות»  האנדרגוד שמחזיק בכל הקלפים»  להינזף, להתייסר ולנצח בדו קרב

הדרמה כבר מסתבכת לתחרות המוזיקלית בין הרגליים. הרי שרון גולאברי זה הרבה יותר טעון וטראומתי מדנה צלח: צלח כולה טבעת בקיבה ורבע דמעה, בעוד גולאברי זה חתיכת שק, במיוחד מול שרית חדד. והרי כאן מודדים נשמות, לא? שלא לדבר על סוזנה בוביס האומללה, שלא הפסיקה לבכות על היותה ילדה מכוערת עד שיובל בנאי גער בה לצמצם, ואז היא ציינה שוב שהיא מקווה שיראו שהיא לא רק פרצוף יפה. אם זה מנחם אותה, גם את זה שהיא פרצוף יפה לא תמיד ראינו, והיא עפה על טיל של כאפות חזרה למראה שבחדרה. עכשיו תודי שבאת בשביל זה.

בינתיים, מסביב, הכל בצניחה: הנבחרת של שרית חובבנית אש, הפייבוריטים של אביב לא ממש בכיוון שלו, משינה בכלל תקועים במתנ"ס עם חבורת טינאייג'רים בעלי זיקה חלקית למוזיקה ועם רודי ביינסין. רק שבת משחיז סכינים בעודו מפליא בדימויים אפויים ופריכים ממוצא טורקי, במילוי גבינה. הסייעים של המנטורים שוב אינם מסייעים לאיש, למעט הזכיינית הנחושה למרוח 4 שירים מסכנים על פני שעתיים של תוכן שיווקי. ומיכאל אלוני – ובכן, לפחות הוא לא יהיה מזוהה עם התוכנית הזאת בהמשך הקריירה שלו. עד כדי כך הוא בלתי מורגש.מבעירה את השטח. אופיר בן שטרית (צילום מסך)

וב"The Voice", אם אין הפתעות – גם אין אכזבות: רודי ביינסין ואופיר בן שטרית, פייבוריטיות מובהקות, לוקחות בהליכה. גם חי אילון ויאיר לוי לא מתקשים לדהור מעל בנות הזוג הצעירות והרכות שהוצבו מולם בדו-קרב. מייקל ג'ייד, הילד הקליפורני המתנשף, ניגף בקרב מול מנאר – הערבייה העקשנית שאיננה שועה לתחינותיו של אביב שתהפוך לזועבי, אבל זה בסדר, הוא גם ככה לא עזר לנו במאבק הדמוגרפי. נותרו רק 9 מועמדים להתמודד על 4 מקומות, אבל חוץ מהלסבית הקודרת ההיא שאביב עף עליה, כולם מגיעים מפינותיו היותר נשכחות של שלב האודישנים. והבעיה עם פיהוקים היא שהם מדבקים.

מתחת לפני השטח היצרים בכל זאת בוערים, שלא תחשבו. את אופיר, הדתייה הלוהטת, העיפו מהאולפנה שלה – כנראה בגין חשיפת ברכיים בוטה, ופמיניסטיות זועמות איימו לשרוף את האולפן בגלל הקטע של מייקל המתנשף והתחת של ג'יי-לו. אבל אל תתנו לזה לעורר בכם ולו שמץ של עניין, זה הכל ספינים, אתן שומעות? אנחנו כאן בשביל המוזיקה! נכון? נכון? מישהו? הרי זו רק פאזה קצרה, שרית חדד לא באמת מעוניינת לתפקד כגירסא חיובית של ורדה רזיאל ז'קונט, נכון? שלומי שבת אינו עוסק בהזניית השורשים "ר.ג.ש." ו"נ.ש.מ." גם בחיי היום-יום שלו, לא ככה? בבקשה? הלו? הלו??

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ