The Voice: להינזף, להתייסר ולנצח בדו קרב

שלב הדו קרב מחייב את השופטים לחתוך בבשר החי ובשבילו החליטו לדרוש מהמתמודדים גם צניעות נוסף לטראומה. כל מי שלא ניחן ברפיסות בואכה ביטול עצמי (לוסיל בלקרמן ויעל שושנה כהן) נאלץ לעבור שטיפה לפני שהוא מוכתר כמנצח

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

הגיעה העת לחתוך בבשר החי, והאמת שזה לא כל כך קשה. בסיבוב הראשון, לפנינו לוסיל בלקרמן ונועה מרגלית. הדרך של בלקרמן כרוכה בתהליך זיכוך נפשי שהיא עוברת במסע אל תוך עצמה, בו היא מבכה את חטאיה ותרה אחר מחילה על שהעזה לגלות סימני אישיות כלשהם בבליינד אודישן. חשבנו שכולם שחררו מזה והחליקו לה באמצע השבוע כי שלומי ברכה אמר שזה בסדר, אבל במוצ"ש הסתבר שלא. לחטוף בלקאאוט בריאליטי בגיל 17 ולהגיד לשרית חדד שאת שונאת (!) מזרחית (!!) ודיכאון (!?!) - הכי ענת קם. את הניצחון שלה עטפו במלא חיבוקים (לא ממנה. היא מניאקית) למתחרה על "ההתקדמות שלה", פלוס סדנת אורנה דץ מטעם אפרת גוש, הסייעת של משינה, שבאה לחפור לכולן על ביצ'חון עצמי. נועה, חילזון ביישני מתולתל וממושקף, באמת מאוד מוכשרת ויפה ואלגנטית ואינטליגנטית - סוג של גיקית-על עם גוונים של רג'ינה ספקטור - טעמה בנימוס מ"Call Me" של בלונדי, בעוד בלקרמן התנפלה עליו בגרגרנות רוטטת של טינאייג'רית עם כפפת רשת, ואכלה את כל העוף שהיה בסיר כמעט. אחרי שכולם הספיקו לנזוף בה, ואבא שלה הרביץ בחדר ההמתנה קטע טקסט רוסי הארדקור על חישול פלדה, והמנטורים סיימו להעדיף את נועה – משינה העבירו אותה כמו איזה אסירה על תנאי. אם המעמד הטלוויזיוני היה נמשך שרית היתה קמה לשיר לה "את לא תותח בכלל", ולך תממן כזה דבר. »  The Voice 2 - כל הכתבות והביקורות»  לאן נעלמה המוזיקה מהעונה השנייה?» The Voice נאבקת על הרייטינג

במקום זה, אצל שרית המאבק העדתי המפורש היה בין הרי האטלס הציוריים לבין קצותיו האקזוטיים של מדבר ערב, והאטלס לקחו. כמו בארוחה הקודמת, גם כאן יהודה מימרן זינק בתאווה על קלאסיקת המחאה המזרחית "איזו מדינה" של אלי לוזון, בעוד הצארום שמולו דייק סלסולים בצד ולא הפריע למימרן, חיית ריאליטי מובהקת שאין להדיחה, לטרוף. האמת שדגם דומה של הסעודה הזו חזר על עצמו פעם נוספת בצמד של אביב, יעל-שושנה ומאיה-יוהנה. גם יעל-שושנה הייתה צריכה לעבור מסכת ייסורים והלקאות על שלא הפגינה ענווה מוחלטת בואכה רפיסות וביטול עצמי מאז האודישן בטרם גברה על מאיה-יוהנה. אבל כאן זה נעטף לה במלא פוצי-מוצי-אוי-חברה-טובה-איזה-באסה-זה-לנצח-אותך-מתוקית, וגם בתגלית שיעל-שושנה באמת דומה לפנלופה קרוז, כשעובדים על זה קצת. בכל מקרה, גם מאיה-יוהנה עוררה באביב אסוציאציות של חצב או משהו כזה, אבל בתכל'ס הייתה עדינה ומינורית מדי למוזיקת ריאליטי לעומת יעל-שושנה, וגם כאן המניירה המוחצנת יותר אכלה את רוב המנה – גירסא מאומצת מעט ל"Wild Horses" של הרולינג סטונס, שכתוב לה "עופר מאירי" (הסייע של אביב) בגדול על החולצה.

עם הדפוסים הברורים האלה, ברור שנגיע לקרב האחרון בחשש מה: מצידה האחד של הזירה, אורטל הוזיאל (תזכירו לי לתפוס שיחה עם הפקיד במשרד הפנים שאיית להם את זה ככה), בת 28 כוסית, זמרת חלטורות מנוסה עם נוכחות במה של נמרת מלונות משופשפת. מהצד השני  אנאל ולנזי, ילדה בת 18, כולה שוקיסטית ובוסרית, שלושת-רבעי התעלפה באודישנים, מבוהלת מהצל של הכל. כן, היא יפהפייה מרסקת ומיני-פייבוריטית ברורה, אבל הרי עד עכשיו ראינו שמי שאוכל יותר – שבע יותר, וברור שהוזיאל הזאת הולכת להתבהם פה על הסופלה (בצרפתית הפעם).

ע-לק. נראה אתכם מוותרים על ולזי, מדובר במודל העשור של נינט, כולל חמשת הקילוגרמים העודפים שאי-שם מישהו כבר תופר נגדם תוכנית אישית. סוף טוב הכל טוב, איכשהו ברגע המבחן היא מתעשתת, או ככה לפחות הסבירו לנו בהיגיון של העריכה, ומביאה גם היא איזה ביס שמספיק להעביר אותה למשהו שנקרא "שלב ההופעות החיות". בריאליטית קוראים לזה "נכס", והתחקירן שהביא אותה ראוי לקידום למשבצת עורכת משנה. שורה תחתונה? אין ספק שהדבר הזה עובר עכשיו הרבה יותר מהר מהאודישנים, לפחות באוזן.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ