הישרדות VIP: אושרי כהן וההדחה הגדולה

שבט דאנג מצליח לעבוד על המנהיג, עזאם עזאם ואיתי תורג'מן מתנצחים באי התקווה והראל מויאל עושה כוכב נולד. זיו יצחקי עוקב

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

שחר של יום חדש הפציע במחנה של דאנג לעוד יום של עמל והחפצתה של נטלי דדון. רגע, קבלו ביטול על המשפט הקודם. הפרק האחרון של הישרדות VIP הוכיח שדדון לא טובה רק בשביל צילומים של חמוקייים ומים, היא גם דמות מפתח פעילה בברית שרקם איתי שגב בשביל להדיח את אושרי אחד. היא גם נבחרה להציג בהתלהבות את המהלכים באמצעות העדויות שלה. אז בכל מה שנוגע להתלהבות, כדאי לעבוד על זה עוד קצת עם הקואצ'ר למשחק. הנימה של דדון היתה כה מונוטונית, עד שהמוניטור שמחובר לטלוויזיה הצביע על קו שטוח. מאז לילית קריין מ"חופשי על הבר", או להבדיל ויקי הרובוט מ"ילדת הפלא", לא נשמע טון כל כך אחיד שאין כל קשר בינו לבין התוכן שהוא נושא. ואם כבר תכנים ונשיאה, אז בוודאי רווח לכם באותה מידה שרווח לי, אם לא יותר מכך, לגלות שפעילות המעיים של בוקי נאה השיבה עטרה ליושנה. העובדה שבוקי חושב שמדובר בנושא ראוי לשיחה, ראויה כבר לטיפול פסיכולוגי משלה. התמונה הקשה בה הוא אוסף את חברי השבט כדי לדווח להם באופן קולקטיבי על המעבר מנוזלי למוצק כבר זקוקה למערך של מומחי פוסט טראומה.

» הישרדות VIP - כל הביקורות והכתבות » הקאמבק המרגיז של עזאם עזאם» הכשלון האסטרטגי של מיכל זוארץ» הסכסוך הבא של בוקי נאה

בגדול, זה היה צריך להיות הפרק של דאנג וההתכנסות לקראת מועצת השבט, אך כיוון שצריך היה למלא את הזמן קיבלנו את הראל מויאל מנגן לגיא זוארץ. למרבה הצער כל הפעילות הזאת לא התנהלה לאור ירח. גם מערכת היחסים הטעונה והמורכבת בין עזאם עזאם לאושרי שתיים קיבלה טוויסט בעלילה. ההפסד של אושרי שתיים הוא פציעה אנושה למדי לאגו שלו ועדינות היא לא בדיוק אחת התכונות הבולטות של עזאם. עכשיו כשעזאם מרגיש פיזית חזק יותר מאושרי שתיים אין לדעת לאן ידרדרו היחסים שלהם. מעניין שאת כל העדויות למשימה סיפקה רק מיכל זוארץ. האם אף אחד לא חשב שאולי כדאי להציג לנו גם את הצד של הראל מויאל? צריך לבדוק שוב במסמך נקדי אם לא מדובר כאן בהפרה אתית מהדרגה הראשונה.  

קלולס או שחקן מעולה? אושרי כהן ואיתי תורג'מן (צילום: ורד אדיר)

משימת החסינות של דאנג מצליחה לסקרן ולמתוח בגלל אלמנט הזמן הלא ידוע. לכל מי שמתכנן להיקלע לאי בודד בזמן הקרוב עם בוקי נאה כדאי לדעת שלא ממש מומלץ לסמוך על השעון הפנימי שלו בעניינים שסטייה של יותר משתיים וחצי דקות מהותית בשבילם. השעון הפנימי שנאה מתהדר בו כל כך מתגלה כפגום, אפשר להתנחם בכך שגם שעון מקולקל צודק לפחות פעמיים ביום. במקרה של בוקי, גם זה לא קורה. לפחות הוא לא הרס ליוליה שפרשה מהמרוץ למילוי המים מוקדם יחסית, אבל לקחה לבסוף את החסינות.

המטופל הראשי של מועצת השבט הפעם היה בוקי נאה, שמיהר לעדכן את כל חברי הקבוצה גם בדיאגנוזה האחרונה לגבי הנחירות שלו. עשרה קבין של תפקודי גוף דוחים נפלו על העולם ותשעה מהם אסף בוקי נאה. למועצה מגיע אושרי כשהוא ככל הנראה, באמת קלולס לגמרי או שחקן ממש מעולה. החבר'ה מסביב דואגים גם לשחק את ההצגה כאילו בוקי הבא בתור ללכת. הנאום של אושרי קצת הוציא אותו פתטי. כן, ב"הישרדות" משקרים. אם היה מדובר בפורמט שבו אנשים היו אומרים אמת זה לזה, הוא היה משודר בערוץ 23 ובלבוש מלא.

לא סומכת על השעון של בוקי נאה. יוליה פלוטקין (צילום: ורד אדיר)

מה שהיה יותר מדהים הוא שאושרי באמת הודח. הגרסה הישראלית של "הישרדות" הרגילה אותנו להתערבויות בוטות של ההפקה למען הצלת שורדים אהובים. גם המשתתפים עצמם במשחק בטוחים שמקומו בטוח. ההדחה של אושרי, בשלב זה, היא כמו מותה של דמות אהובה בתאונת דרכים באופרת סבון. אף פעם לא מוצאים את הגופה ויש סיכוי שתוך שנתיים שלוש היא תחזור חיה ובריאה עם אמנזיה קשה. במקרה של אושרי, הוא רק הולך לאי התקווה, מה שקצת מוציא את העוקץ מהדרמה של כיבוי הלפיד, אבל יאפשר לו לחזור למשחק. השאלה היא רק אם הוא יהיה הוגן.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ