"הישרדות VIP": הראל עשה את שלו, הראל יכול ללכת

ג'מ'צי ואיריס בר און הגיחו למשחק מאי התקווה, איתי תורג'מן ואנה ארונוב סוף סוף קיימו את ההבטחות של הפרומואים, ענבל גבריאלי התמודדה בגבורה עם העליהום, ומועצת השבט הסוערת הביאה לתוצאות מפתיעות. זיו יצחקי עוקב

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

לא רק ליום השואה מגיע, גם לכוכב נולד יכול להיות טקס אלטרנטיבי. ערוץ 10 החליט לציין את העשור לתחרות הזמר המצליחה באמצעות מועצת שבט של הישרדות VIP, שהיתה אחת מן ההזויות שנראו על מסך הטלוויזיה הישראלית. שרשרת החסינות ניתנה לזוכה העונה השנייה של "כוכב נולד" ונלקחה  ממנו דקות ספורות לאחר מכן. אם זה מנחם מישהו, שהשם הפרטי שלו דומה לזה של מויאל ושם משפחתו מתחיל ב-ס', אז כן, הראל מויאל למד סוף סוף איך זה להיות מודח. ועל כך, בהמשך. » הישרדות VIP - כל הביקורות והכתבות » לא רק רקדנית בביקיני: אנה ארונוב מקצוענית עם דעות » הישרדות VIP: מויאל ותורג'מן ראש בראשבינתיים בצד השני של האי, החששות החמורים ביותר אכן התממשו והתגלה כי כמו שרון סטון ב"אינסטינקט בסיסי", אף שורד לא באמת גומר את הקריירה עד שהוא גומר הקריירה. דורון ג'מצ'י ואיריס בר און קיבלו הזדמנות לחזור למשחק אחרי שהות באי התקווה. שזה כמו פתח תקווה, אבל עם פוט מסאז'. דרך אגב, בין המוצאים הבדל בין אי התקווה לבין אי המתים יוגרל תמרהינדי יקר ערך. כיוון שהעונה הנוכחית צולמה לפני המחאה החברתית, הטוויסט במשימה טמון בעקרון הקפיטליסטי חזירי של מיקור חוץ. המשימה שבה עזאם היה אמור לזכות בשביל איריס ואושרי אחד היה אמור לזכות בשביל ג'מצ'י גם היתה הזדמנות מצוינת לבחון את כישורי המשחק של אושרי כהן, שהוכחו כמוצלחים למען האמת. ההתעקשות לבצע את המשימה גם בשיאה של סופת מונסון לא היתה ממש ברורה, אלא אם כן מתחשבים בצורך המתיש של ההפקה למתוח ולמתוח כל משימה עד לקצה גבול הסיבולת האנושית. לא של השורדים, של הצופים. כיוון שבכל זאת את ערוץ 10 מנהלים יהודים רחמנים, הוגבל זמן החשיפה לאיריס בר און ולחוש ההומור המיני שלה למינימום המותר לפי הוראות משרד הבריאות. מי שצפה במקרה בסצינות שלה יותר מפעם אחת מתבקש לשתות הרבה מים ולפנות לבית המרקחת הקרוב. מאי התקווה למשחק. מתוך "הישרדות":

איתי תורג'מןאנה ארונובענבל גבריאליפרסטרעזאםגיא זו-ארץ

ההחלטה שלה להישאר וההדחה של מויאל היו מן המבורכות. כמו אז,  גם עכשיו מויאל נראה בעיקר כמי שנקלע לכאן במקרה וכמי שלא מבין מה רוצים ממנו. אז זה היה מובן, מוצדק ואפילו מאוד חינני. בכאן ובעכשיו כל התכונות האלה הפכו את מויאל לשחקן משעמם שזמנו בתחרות הזו היה קצוב מראש, ונועד בעיקר לספק אלמנט של תדהמה על כך שנותנים לכוכב כל כך גדול ללכת כך מוקדם. וכמעט אפשר לשמוע את הג'ונגל לוחש בסנון "אבודים" ההראל עשה את שלו, ההראל יכול ללכת.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ