"הישרדות VIP": קרב החתולות של דורון ג'מצ'י ונטלי דדון

בוקי נאה מפסיד במשא ומתן לענבל גבריאלי, מגיב באגרסיביות ובכל זאת נשאר במשחק. ג'מצ'י לעומתו לא מתבייש לתקוף את המתמודדים, ומוצא את עצמו בחוץ. זיו יצחקי עוקב

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

ברוכים הבאים לשואו של בוקי נאה. בכל מדינה מתוקנת, איש כמוהו בהישרדות היה נשאר בגדר קוריוז, דמות שוליים שמדי פעם שולפים כדי ליצור אתנחתאות קומיות. ולא, לא בגלל שבוקי נאה לא נראה כמו דוגמן של אברקרומבי אנד פיץ', אפילו לקמפייינים המודעים חברתית של בנטון ספק אם הוא היה מתקבל. » הישרדות VIP - כל הביקורות והכתבות » הישרדות VIP: ישבנים מהודקים זה לא מספיק» בוקי נאה: "אני הולך להציל את ערוץ 10 עם הבטן השמנה שלי"נאה פשוט הופך את הצליל של ציפורניים חורטות על לוח לנגינת אמן, לעומת הטונים הגבוהים/צרודים הבלתי פוסקים שלו. וזה לא שהתוכן של הדברים של נאה הופכים אותם לנעימים יותר לאוזן, אלא אם כן אתם גסטרולוגים חובבים. הדיבורים של נאה רק סביב ציר פעילות המעיים שלו, וכל אירוע בחייו מתחלק ל'לפני השלשול הגדול' ול'אחרי החרבון הקטן". בשאר הזמן מריץ נאה מופע יחיד מסביב לשעון של מפגן הפסיביות-אגרסיביות הכי אגרסיבי שנראה באזור המזרח התיכון ובמזרח אירופה כולה בשנים האחרונות. גם אותו הוא מבצע בחן ובעדינות של קומפרסור שאינו מפסיק לטרטר על אף שעל האי אין בכלל חשמל. כשכל מה שיש לערוץ המתחרה להציע באותו זמן הוא מיכל אמדורסקי ברוקדים עם כוכבים, אין מנוס מלהרגיש כאילו נלכדת במסדרון צר כשבקצהו האחד המנסר מטקסס ובקצהו השני מג'נטה מ"מופע האימים של רוקי". זאת אומרת, אלא אם כן את יוליה פלוטקין שחושבת שנאה הוא שובי דובי חמדמודי שכזה. במקרה הזה יוליה לא טורחת להסביר האם מדובר בשובי דובי בקטע אבהי או בקטע אחר. חן ועדינות של קומפרסור. נאה:

ענבל גבריאליהראל מויאלמשה פרסטר

מועצת השבט, שמגיעה לאחר ההפסד של השבט של אושרי שתיים, מובילה לשתי מסקנות מהותיות. הראשונה היא שגיא זוארץ מופיע באותה חולצה בשני הערוצים באותו זמן. המסקנה השנייה היא שגם בעונה הקרובה אף אחד לא הולך לרחם עלינו ולקצר את אורכן המייגע של מועצות השבט. במקרה של האחרונה, היא היתה המשך ישיר למריבת החתולות בין דורון ג'מצ'י לבין נטלי דדון. הראשון היה עסוק באייטיז בלקלוע סלים, אז הוא לא התעדכן בפרסומת שהכריזה שהעולם שייך לצעירים. את זה הוא גילה לראשונה ב"הישרדות" יחד עם העובדה שדוגמניות ואנשים שמסתובבים עם זונות וקוקסינלים מתערבבים ביחד. טוב, גם זמן לבקר ב"סטודיו 54" כנראה שלא היה לג'מצ'י. בסוף הוא גילה ש"עשית ולא דיווחת - לא עשית" ונשלח הביתה. לא מספיק להקים לחבר'ה בית בחמש דקות, הרבה יותר אסטרטגי לספר להם במשך יומיים שעוד מעט יהיה להם בבית. מי שלא לומד את הלקח הזה מגלה שבסוף הוא יישב לבד בחושך.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ