האח הגדול 4: בלי כפפות הסכסוכים מופיעים

ההדחה הגלויה הביאה להסרת הכפפות המיוחלת: צבי נכנס חזיתית בכל מי שהעז לומר את שמו, שרי נתנה מונולוג קורע לב אצל האח, וקותי נאלץ להתמודד עם ההאשמות שהוא פרזיט. ורק תמיר, מלך הטפלון, הצליח לחמוק ללא פגע

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

בספר החוקים הלא-כתוב של הריאליטי יש שני ציוויים קדושים וסותרים העומדים מעל לכל: להיות אמיתי, ולהשתנות. מצד אחד להיות אישיות יוצאת דופן וחריגה, להילחם על "האמת שלך" כנגד כל העולם, ולא להתפשר לעולם על "מי שאתה". מצד שני "לעבור תהליך", להקשיב ולהפנים ביקורת, לגלות גמישות ופרגמטיות. הסוד הוא כמובן למצוא את הנוסחה לאיזון נכון בין שני הקצוות האלה. כפי שהדברים נראים כרגע, סופי קרבצקי החליטה לאמץ בצורה מוגזמת את ציווי "התהליך", וצבי פורטל הולך עד הסוף עם "האמת". לכן זה גם לא מקרי שהציר הנפיץ ביותר בבית עובר ביניהם. אבל מי שמתבונן על שניהם מהצד, בעין דומעת וחצי חיוך שובב, הוא מלך הטפלון, תמיר ורדיהאח הגדול 4 - כל הביקורות והכתבות» קשת: "ידיעות אחרונות מנסים לגרום לנו לנזק"» מפיק "האח הגדול" נגד סער שיינפיין: "חוצפה שנובעת מתסכול עמוק של מפסידים"» הרשות השניה דורשת הבהרות מקשת בעקבות פרשת הכדורים הפסיכיאטריים» כל הכתבות בנושא באתר הארץצבי נגד העולם שלוש הדחות לפני הגמר, וסוף סוף הצליחה ההפקה לטלטל את הבית כשהקרינה את הסרטונים בהם כל דייר חושף את המועמדים שלו להדחה. צבי הכריז עוד קודם שלא יסבול נימוקים מתחמקים להדחתו, וכצפוי היו נימוקים כאלה (ערן טרטקובסקי, איך לא, וסופי). אבל זה לא הפריע לצבי להיכנס חזיתית גם בסער סקלי שדיבר על "אי ההבנה של צבי את עקרונות הדמוקרטיה". גם בנאומים שנתן לערן וסער הדוגריות הייתה המוטיב המרכזי: פורטל הדגיש את תחושת הבגידה שלו, לאחר שהפציר בערן להיות יותר גלוי, ואף כיבד את עמידתו האיתנה של סער על עקרונותיו, ובסוף הועמד להדחה על ידי שניהם. משם המשיך כאחוז אמוק לשטוף את סופי ("את צבועה, נחש. אני אעיף אותך מהבית"), וגם את שרי שמחוב, שלא יכלה לשאת את העימות ופרצה בבכי, כשכתפו הרכה של ערן מחכה לה בעמדת הריבאונד על המדרגות.

לא יכלה לשאת את העימות. שרי וערן התומך (צילום מסך)הכלבים נובחים, והחתולי עובר

בעוד שרי מתאוששת בחדר האח הגדול מנביחותיו של צבי ("למה אכלת לי את הראש 40 דקות?"), קותי סבג קיבל על הראש מיאנה יוסף על כך שבחר בשרי במקום באביבית בר זוהר. שרי עצמה מצאה כוחות כדי להתעמת עם קותי ולהסביר לו את הבחירה בו ("אתה לא מפרגן, חושב שכל העולם נגדך"). אכן, לרגע היה נדמה שמשהו זז אצל קותי. שאולי יצליח לוותר רגע על "האמת שלו" ולבדוק אם בכל זאת כדאי לבדוק את גישת "התהליך" ולשנות את דרכיו.לא מפרגן? קותי סבג (צילום מסך)אבל לפחות בשלב הזה, נראה שאיש לא מצליח לאזן בין שתי הדרישות האלה טוב יותר מתמיר ורדי. קותי אמנם ניבא שההדחה הגלויה תמוטט את מוקי חתולי ("אם הוא לא יוצא מפה באמבולנס, אל תקראו לי קותי"), אבל ורדי שרד את האתגר, והוכיח שלמרות החזות התמימה, מדובר בדיפלומט מחונן. בעיניים דומעות חתך ורדי בבשר החי, ובחר בצעד אסטרטגי מתוחכם בשרי וביאנה ("הלוואי ולא הייתי צריך לבחור באף אחד"). כשיאנה קפצה עליו בחיבוק אוהב ונשיקות היה כבר ברור: מוקי חתולי מצא את הגביע הקדוש. דיפלומט מחונן. תמיר ורדי (צילום מסך)

אחציטוט » "אני מאוכזב ממך" – ערן בשיחת נזיפה עם יאנה.» "יו, אני רואה אותם" – תמיר עובר חוויה פסיכדלית עם הריסים המלאכותיים.» "אם צריך לשרוף צמיגים, נשרוף!" – קותי עושה עמיר פרץ בהשראת השפם שקיבל.» "יאללה אסתריקה, תכיני אוכל.- אסתריקה זאת אמא שלי" צבי ואביבית, תמונות מחיי נישואין.» "יש בו משהו לא אפוי"- ערן מכבס אותיות בבואו לתאר את צבי.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ