האח הגדול 4: השלישיה מתה, תחי השלישיה החדשה

אחרי שניסה להשיג את אביבית בכל דרך אפשרית (מתנות וכיתוב על התחתונים), שי רגב מצא את עצמו מחוץ לבית האח הגדול. עכשיו, עם שלושה דיירים חדשים, יש תקווה גם לשלישייה חדשה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

על השאלה המעניינת ביותר שהעזו ארז טל ואסי עזר לשאול אותו, בחר המודח הטרי שי רגב לא לענות. למה הבאת איתך צמיד היהלומים לבית האח הגדול? המחשבה שרגב הגיע לבית האח הגדול עם מתנה כל כך יקרה ואינטימית, עבור בחורה שמעולם לא פגש הייתה בלתי נתפסת בעיניהם. אבל העובדות מדברות בעד עצמן: לאחר שהכריז כי מטרתו היא להשיג את הבחורה "הכי כוסית בבית", היה ברור שהצמיד הזה הוא בסך הכל חפץ יקר ערך, שנועד לסמן חפץ יקר ערך אחר. וכך היה: אביבית בר זוהר קיבלה את הצמיד, יחד עם ההסבר - "ידעתי שאפגוש אותך". אותך, כלומר, הבחורה הכי כוסית בבית.  » האח הגדול 4 - כל הביקורות והכתבות» האח הגדול 4 - השד העדתי והמפץ הגדול» לירון זהבי: אעשה הכל כדי לא ליפול לאומללותתקרית החוטיני אביבית בר זוהר רגילה כנראה להיות אקססורי. יותר מכך: היא רגילה להתייחס לאחרים כאקססוריז. כך, ביום האהבה, היום שכה יקר ללבה, זכתה להופעת אורח של מסוק עם שילוט לכבודה, שהגיע עד בית "האח הגדול". ברגע הראשון היה חשד כי הטלוויזיה שוב מחקה את הטלוויזיה, וכי מישהו הרים כאן מבצע בהשראת עבודה ערבית כדי להתערב במשחק. אבל אז נגלה השלט, ובר זוהר רצה ברחבי הבית בצווחות, תוך שהיא מצליחה לנפח עוד יותר את האירוע שלכאורה אין גרנדיוזי ממנו. רק ערן טרטקובסקי הצליח לצנן מעט את התלהבותה כשהתעניין ביובש לגבי דגם המסוק, וההפרה של חוקי התחבורה האווירית. אבל שום דבר לא הפריע לבר זוהר לחגוג את הבוסט הענק שקיבלה לאגו – גם לא העובדה שלא היה לה מושג מי שלח את המסוק.חוגגת בוסט לאגו. אביבית בר זוהר (צילום מסך)

"אני בחור עם ערכים", העיד על עצמו רגב לא פעם, וכך עשה גם כשהחמיא לו אסי עזר על הצעד הגנ'טלמני שנקט כשהתיר את כניסתו של האקס אביב זילבר. ערכיו הג'נטלמניים של רגב מצאו ביטוי פואטי במיוחד כשבניסיון אחרון לזכות בלבה של בר זוהר, גנב חוטיני מארון הבגדים שלה, ופנה לערן בבקשה שירקום את הכיתוב "האהבה תנצח 2012". אבל המחווה לא יצאה אל הפועל: אביבית מצאה את התחתונים הגנובים בנסט, ולא ראתה את הצד הרומנטי של התחתונים. אולי הדברים היו נראים אחרת, אם רק היה רגב בוחר בכיתוב השני שהוצע, "הכניסה מסביב".בחור של פעם. שי רגב (צילום מסך)

בנעליו של הסליז-בול כל זה שייך לעבר. אחרי המפץ הגדול של הברית שי-אביבית-סופי, פינה רגב את מקומו לטובת שלושת הדיירים החדשים, והזוג האידיאלי כנראה לא יזכה לממש את אהבתו. אבל אל חשש, צבי פורטל נראה כמי שמתכנן להסתער על העמדה שהפקיר רגב. כבר במונולוג הפתיחה שלו הכריז כי הוא "גבר של נשים", למען הסר ספק. אחרי שביקר את התנהלותם האימפוטנטית של גברברי הבית מיהר לסמן מטרות: יאנה יוסף, "בקבוק של בורדו שנת 84'", תזכה כנראה למחזר נוסף. אם פורטל אכן יסתער על הבקבוק (ולא יתפתה לאביבית), כנראה שנהיה עדים לחיזוק הברית בין קותי ובין סער סקלי, שבא לפורטל לא טוב עוד לפני שכף רגלו דרכה בבית.גבר של נשים. צבי פורטל (צילום מסך)

קותי סבג עצמו חווה התפרקות לנוכח התחרות הדמיונית שלו עם ערן: אחרי שביקר את התנהלותו מול בורא עולם ("מה זה אתה מסתדר אתו? מה אתה משכיר ממנו אוטו?"), הצליח לשבור שיאים חדשים של אינפנטיליות כשהכריז שמי שחבר של ערן לא חבר שלו. יעל ברון מיהרה לנחם ולאבחן ("יש לך מנגון עצבון עצמי"). הצ'אנס להיכנס ברגב הגיע כשאביבית הגיעה להתייעץ לגבי תקרית התחתונים, וקותי ניסה לשכנע כי היה כאן ניסיון לבצע שחור שיגרום לה להתאהב במניאק.  מאמין בשחור. קותי סבג (צילום מסך)שתי הדיירות החדשות הנוספות צפויות לעורר יצרים מכיוונים שונים. אם להתנבא, לירון זהבי, הדוגמנית-לשעבר, יכולה להיות בת-ברית של סער סקלי. ענבר ויינר, שלרגעים נשמעה כמו אילנית מאחד העם 1, צפויה להיכנס למשבצת הפרחה העצבנית-מעצבנת, ולאחד כוחות עם אביבית ותמיר ורדי, הקרובים מתמיד.    צפויות לעורר יצרים. עינב ויינר ולירון זהבי (צילום מסך) אחציטוט  » "אתה בכלל מבין מה עשית?" – אביבית מעמתת את קותי עם ההשלכות של יחסיו עם יאנה המוסלמית.» "לשלוח את סער לאיסמעיל הניה" – צבי פורטל מייעץ לקברניטי המדינה.» "הוא לא איש שיחה ושיח" – קותי על ערן, ברגע של אנדרסטייטמנט לא אופייני.» "הכל שלנו, מהפרת ועד החדקל" – עינב ויינר מציעה פרשנות חדשה ל"שתי גדות לירדן".» "הוא לוקח תחתון, לובש אותו, שם בכוס ונותן לך לשתות" – קותי מסביר לאביבית במה כרוך שחור.»"הוא לא ישר ייתן לך לשתות את המים של התחתונים, זה צריך להתעבד " – בסוף היא תבין.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ