להיות מעושרות: דפנה שחר מגשימה פנטזיה

בעוד ענבר שקועה בבתה הטרייה וניקול לא מספיק שקועה בשלה, דפנה פוגשת את גבר החלומות. בסצינה רומנטית להחריד היא מראה מה זה אומר מבחינתה לגעת בשמיים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

מחוטאות רגע. לפני שאתם ממשיכים לגלול את העמוד הזה למטה, תעיפו את הטלפיים שלכם מהעכבר. שטפתם ידיים? הפכתם את המקלדת וניערתם ממנה את כל הטינופת? חיטאתם את החדר עם ספירט? אם התשובות לכל השאלות היא כן, אתם יכולים להמשיך לקרוא. בין הזוכים המאושרים יוגרלו עשר שניות שבהם יוכל להחזיק את רז, הבת הקטנה והחדשה של ענבר שנהב. אם תהיו נורא נחמדים, ענבר אולי תרשה לכם להסניף ממנה את ריח התינוקת המתוק מתוק הזה, אבל גם זה רק בתנאי שתצטיידו בחליפת אב"כ אטומה למשעי. » מעושרות - כל הביקורות והכתבות » ממעושרות לתוכנית נדל"ן: דפנה שחר טאלנט» להיות מעושרות: טלי וזוס עושים את זהדפנה שחר, לתומתה, חשבה שבילדה השנייה ענבר תרפה את הרסן, תשחרר קצת ואולי אפילו תיתן לה במבה. אבל זאת דפנה, הרומנטיקנית הבלתי נלאית, שמסרבת להבין שעם השנים השריטות של אנשים רק נעשות יותר ויותר עמוקות. גם השריטות שלה, שהראשית בהן היא האובססיה לגעת בשמיים. הפרטנר שלה לשיגור הצ'אלנג'ר הרומנטי החדש הוא שי מניו יורק. כשהשמש של פרג' עוד שנייה קורעת את הים, הם מתמזמזים בפוטוגניות אין קץ. כמו בפוטו רומן רע במיוחד, השניים מחליפים דיאלוגים שנשמעים כאילו הועתקו מתוך הספר האחרון של רם אורן. באמת חבל שאחרי כל השנים האלה, דפנה עוד לא למדה שכשמתקרב אליה בחור יפה כל מה שהיא צריכה לעשות זה לומר לו: "שששש. אל תדבר". כשהיא אומרת לשי שיותר כואב ליפול מקומה 50 מאשר מקומה שלישית, הוא מציע לה לקפוץ מהקומה ה-100. אחר כך הוא מתקן בזריזות ואומר לדפנה שהיא כמו סם, אפשר להתמכר אליה. דפנה חושבת שזה המשפט הכי יפה שהיא שמעה בימי חייה. אולי מישהו יכול להמליץ לדפנה על איזה ספר קלטת? אין ספק שהיא צריכה להרחיב את מנעד המשפטים שהיא שומעת. מצד שני, אולי שי עלה על משהו. דפנה נוגעת בשמיים. מתוך "מעושרות":

לאה שניררטלי סיני ריקליסניקול ראידמןאתי דודאי

מצוטטות » "מרתיעה מרוב שהיא מדהימה". ענבר מנסה להחמיא לחנות של ניקול.  נראה אתכם מוכרים מישהי לבליינד דייט עם המשפט הזה. » "לא סוחטת עיניים, אלא מאירת עיניים". טלי מנסה להחמיא בדימויים שהולמים יותר את ימי האינקוויזיציה. » "תהיי יפה ואל תנשמי". דפנה ממליצה ללאה איך להתמודד עם המחוך. אם רק יותר אנשים בעולם היו מקשיבים לעצה הזאת.  

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ