"האח הגדול 4": לכל איש יש תשוקה משלו

בעוד סער מנסה לפקוח את עיני הדיירים לתחלואי הקפיטליזם וזוועות הכיבוש, פותח קים חזית מול ברי וזיווה בענייני דת ומדינה. היחיד שהפנים את המסר הוא קותי, שמתמודד באומץ עם השפעת כלכלת השוק על תשוקותיו המיניות

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

תשוקה היא דבר משונה. לא רק משום שהיא נראית לפעמים זרה ומשונה גם כשהיא שלנו, אלא בעיקר מפני שאנשים שונים מתייחסים לתשוקות שלהם באופן שונה. קחו למשל שני אנשים דומים פחות או יותר: האחד איש עסקים וסטודנט למשפטים, בן 34, מתל אביב, העונה לשם שי רגב. השני שמו קותי סבג, בן 29 מבית שמש, טבח במקצועו. שני גברים צעירים, במיטב שנותיהם, ולשניהם פנטזיות מיניות די דומות: הם אוהבים נשים יפות. אלא שבעוד רגב מתהדר בתשוקתו העזה, וטורח לספר לכל מי שמוכן לשמוע על הרצון שלו לכבוש כוסיות, האדון סבג מתבייש בתשוקתו (למירי בוהדנה, לאביבית בר זוהר). לא רק שהוא מתבייש בה, הוא גם רואה בה מחלה עם שורשים עמוקים בילדותו, שעלולה להתפרץ בכל רגע בצורת "התקף אדיפוס". » האח הגדול 4 - כל הכתבות » קשת זה כוח עליון: בית החולים של "האח הגדול"» "האח הגדול 4": פור פליי עם יהלומיםהמולך והרקטום נניח לרגע בצד את סוגיית התמצאותו של סבג בנבכי תיאוריית המיניות של פרויד. השאלה היותר מעניינת היא כיצד קורה ששני אנשים מתייחסים לתשוקותיהם באופן כל כך שונה. לסער סקלי, כנראה, הפתרונים. אם תשאלו אותו, התשובה קשורה באותו אל כנעני מסתורי, המולך, שכולנו עובדים אותו. את התשובה ניסח סער בצורת שיר שדקלם, גרסה מקורית  ל"נהמה" של אלן גינסרברג, המסבירה לחברים על הדיכוי שהם נתונים בו, מניין מגיע ה"יבוא לך, יבוא לך", ומי אחראי לשלטון ה"הבאתי בה".מי אחראי על שלטון "הבאתי בה"? סער סקלי (צילום מסך)מה עבר בראשם של רוב דיירי הבית בעודם מאזינים לדברי התוכחה של סקלי, קשה לדעת. אבל הצמד זיוה כהן בהנם - ברי סימון לא טרחו להסתיר את סלידתם משירה ביטניקית, והן עזבו בטריקת דלת כדי לומר פרקי תהילים בחצר. וכך, הפיצוץ הראשון בעונה פרץ לא בעקבות המילה "אפרטהייד", וגם לא בגלל כדורי גומי או נוהל שכן. הטריגר היה הלבנת רקטום. אבל רקטום שהונח במערכה הראשונה יירה במערכה השלישית: עבור קים רטוש, תגובתן של נציגות המגזר הדתי, שבאה אחרי הניסיון להעביר את אביבית סדרת חינוך בנושא הלכות צניעות, הייתה עילה לפתוח במלחמה, ולספר לזיוה בדיוק מה הוא חושב עליה. משמרת הצניעות. זיוה כהן בהנם (צילום מסך)

האח, הבן, ורוח הקודש המולך עובד שעות נוספות אצל משפחת קפרא. אחרי שהובהלו מליל הכלולות שלהם היישר אל הפריים טיים של ערוץ 2, החליטו כנראה ב"קשת" לעשות צעד נוסף בדרך להשפלת הזוג הבאמת-תמים מרחובות, ולבשר להם על ההיריון של בטי קפרא קבל עם ועולם. הקפרות קיבלו את בדיקת ההיריון, ודודו קפרא התעניין אם תהיה תשובה עוד היום. לבסוף, אחרי שלא הצליחו להבין את תוצאות הבדיקה הגיעה הבשורה המשמחת מהאח הגדול בליווי חותמת של גניקולוג. השאלה אם האח הגדול היה מעורב גם בהפריית הגברת קפרא נותרה ללא מענה.

טקסי פרסי האח-דמיה נתן הזדמנות לדיירים לעסוק בספקולציות המתבקשות לגבי עתידם המקצועי. יוסי סרור, שהמשיך להתקשות במשימתו להיות לזעה, היה כל כך משוכנע שייקח את קטגוריית "הדייר שיישאר אחרון", עד שעם קריאת שמו כמועמד זינק ממקומו, שוויוויה בצד אגודל, רק כדי להבין כעבור רגע שעשה פדיחה.

מי שנבחר בסופו של דבר היה דווקא קותי סבג. סבג, שהעיד על עצמו שגם בשקיות הפתעה בגן לא זכה בכלום, התרגש מהמעמד וניצל את ההזדמנות כדי להתוודות בפני האח הגדול על תשוקותיו האסורות לחמוקיה של אביבית, וליופייה המהפנט של יאנה יוסף. מתברר שחסר בהנקה הוא שהביא על סבג את המחלה המשונה שגורמת לו למשיכה בלתי מוסברת לשדיים, ולהתקפי אדיפוס חוזרים ונשנים. החולשה של קותי. מתוך הפרק:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ