"האח הגדול 4": פור פליי עם יהלומים

נראה ששי רגב עומד במשימה שהעמיד לעצמו: להשיג בחורה בבית. לאחר שהתפוצץ המשא ומתן מול אביבית, פנה הדון ז'ואן לפלאן בי, והמחיז עם יעל את שלב העדויות ממשפט קצב

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

שתי יממות חלפו על דיירי בית האח הגדול 4, והכפפות טרם הוסרו. שלב הנחמדות המעושה מחייב את כולם בחנדלעך דביק, ואפילו יעל ברון מתחסדת ומתקשה לעמוד במשימתה להיות הדיירת המבאסת ("גדול עליי להמתגעל"). אבל מי שלא מבזבז דקה הוא המליין הפתיין, מיסטר שי רגב. ב-48 שעות הספיק האיש שהכריז כי ישיג את הבחורה הכוסית בבית, לגלות שמים רבים לא רק יכבו את האהבה, החרמנות מתנדפת כלעומת שבאה. רק צריך לפגוש באשה הנכונה.» האח הגדול 4 - כל הכתבות והביקורות» צפו: הריקוד האירוטי של שרי מ"האח הגדול"» אביבית בר זוהר מתפשטת» "האח הגדול 4": אז למה לי פוליטיקה עכשיו"אתה שם רולקס?" אביבית בר זוהר הייתה כמובן המטרה הראשונה של הדון ז'ואן בלקסוס הלבנה. אחרי שלב הגישושים הראשוני ("ידעתי שאפגוש אותך פה" – "תפסיק עם הפוליטיקה"), נפנתה נערת האגו-בדימוס לשאלון היכרות שהיה גורם לניקול ראידמן להסמיק: איזה אוטו יש לך? ("ב.מ.וו שחורה? זה מה שאני אוהבת"), כמה מטראז' הדירה? ילדים מחוץ לנישואין?. אחר כך הגיע הפור-פליי בצורת דיבור על תכשיטים ("אתה שם רולקס?"). אבל הדיל-ברייקר היה כנראה הכרזתה של הגברת בר זוהר כי לא נאה לה לצאת לעבוד. רגב, אדם עם עקרונות ופמיניסט בנשמה, עזב בזעם את שולחן המשא ומתן ופנה לפלן בי: יעל ברון.

כאן הדברים הלכו הרבה יותר חלק: בעודה שוכבת ורגליה מונחות על חיקו, עשה רגב את הצעד הג'נטלמני המתבקש והצליף בישבנה. מכאן התפתח דיאלוג שכמו נלקח משלב העדויות במשפט קצב, ועסק במוצקות שרירי העכוז של הגברת ברון ("הבשר שלי הוא לא בתחת"). רגב אמנם זכה לריבאונד קליל, אבל ברון כנראה שכחה שאם היא רוצה חסינות, הדבר היה הנכון היה להשיב להצלפה בסתירה מצלצלת. בעצם, גם אם היא לא רוצה חסינות.פור פליי עם תכשיטים. מתוך "האח הגדול":

יוסי סרורדודובטיערן טרטקובסקישרי שימחובברי סימוןקים רטושפרידה הכטזיווהאיתם ישראליתמיר ורדי
הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ