"האח הגדול 4": אז למה לי פוליטיקה עכשיו?

קב"ט פסיכופט, מהפכן סמולן, רקדנית בטן שחזרה בתשובה, גולד-דיגרית וטבח מבית שמש - בהפקה החליטו להמעיט הפעם במלודרמות, ורקחו קוקטייל פוליטי נפיץ במיוחד. ואם זה לא יעבוד, אפשר לקבל טיפול זוגי מגרושה סדרתית

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

הנה זה מתחיל. עזבו אתכם מהדרת נשים, תשכחו ממתקפה באיראן. טרכנטברג יחכה, והבחירות לא באמת ישנו. בשלושת חודשים הקרובים סדר היום פה הולך להיות מוכתב על ידי 17 אנשים שחולקים קורת גג אחת, אי שם בנווה אילן הקרירה. או במילותיו של הסמולן סער סקלי:  אם אתם לא יכולים לנצח אותם, תצטרפו אליהם. אבל אם חשבתם שתקבלו הפסקה מהאקטואליה המעיקה, נראה שלמפיקי "האח הגדול 4 יש תוכניות אחרות בשבילכם: לא עוד בובלילים נגד פרידמנים, וקרבות אינסופיים על הכנסת כתבי קודש לנוחיות - הפעם צפויים לנו עימותים פוליטיים עקובים מדם. » האח הגדול 4 - כל הכתבות והביקורות» הדיירת אביבית בר זוהר מתפשטת» השערוריות של "האח הגדול"» "האח הגדול" בכל מקוםהציר בעל הנפיצות הגבוהה ביותר עובר בין ערן טרטאקוסקי, הקב"ט הפסיכופט, האיש ששונא ערבים כמו שהוא שונא סרטן, וישן עם אקדח מתחת לכר, לבין סער סקלי, הסמולן המהפכן. סקלי נראה כליהוק מוצלח במיוחד: חתיך, אינטליגנטי, ופרובוקאטור. "זה רק משחק, זו לא המציאות", שינן הגילמנאי את המנטרה על מפתן הבית. אבל המניפסט הפוליטי הסוער נשמע יותר כמו שיחת הרגעה, והפאסון של הסוס הטרויאני החזיק מעמד בדיוק חמש דקות. ציר נפיץ. ערן טרטאקובסקי וסער סקלי (צילום מסך)גם הקונפליקט המעמדי (ריקושטים של הקיץ?), יזכה כנראה לייצוג: קותי סבג, טבח מבית שמש בעל תודעה מעמדית מפותחת וחוש הומור מפותח לא פחות ("אני רושם בארומה"), מסתמן כפנתר השחור של הווילה. במונולוג הפתיחה שלו דיבר סבג על עוני, על הצורך בייצוג של "הפריפריה האמיתית", ועל קיפוח של מזרחים. אפשר רק לקוות שאחרי העונה הזו הוא לא יחזור להסתובב בכיכרות בית שמש.

מול סבג, בחזית הנובו-רישית הקרה, יתייצבו שי רגב, שכן של אחת, טלי ריקליס, במגדלי יו, והמעושרת-בהתהוות וריצ'-ביצ' בהווה, אביבית בר זוהר. בר זוהר, שצחוק הפעמונים שלה הספיק כבר לסחוט כמה בדיחות עוקצניות מאסי עזר, העידה על עצמה שאיננה נמשכת מינית לשכירים – הפרעה נדירה שלא זכתה לעיסוק מספק עד כה בספרות הרפואית, והבסיס הביולוגי שלה עדיין לא התברר עד תום. אחרי "האח הגדול" תעבור ל"מעושרות"? אביבית בר זוהר:

את נישת הבובלילים תפסו הזוג קפרא, והם גם אלה שזכו להיות הגימיק הראשון של העונה, כשהגיעו לבית מיד לאחר שבאו בברית הנישואין. על הטיקט של "הסנדל הולך יחף" נכנסו היועצת הזוגית שמתנגדת לנישואין, יעל ברון, והאוחצ' המזדקן, שהוא גם ספר קירח, יוסי סרור. במשבצת הביזאר ניצבים מרחרח הכריות (וזו לא דאחקה על הומוסקסואלים) תמיר ורדי, והטוקבקיסטית שנאבקת למען זהירות בדרכים שבע שעות ביום, הלא היא זיוה כהן בנהם. אז שהבחירות יחכו. בשלושת החודשים הקרובים כולנו צדק סטריאוטיפי.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ