להיות מעושרות: המשבר בין אתי ללאה מחריף

אפילו ביקור ביערות הכרמל לא הצליח להשכיח מהמעושרות את הסכסוכים מהבית. לאה הזדעזעה מהביקור של רון המחזר ואת אתי לא עשו באצבע. סיכום דו שבועי

זיו יצחקי, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר

רק יומיים חלפו מאז שיתפה אותנו ניקול בתכניתה לכבוש בסערה את אירופה בתחרות האירוויזיון, והנה פתאום היא נעלמה והשתתקה בקול דקה כדי שהחלל שנפער בחיינו יתמלא בארבע מעושרות אחרות, בפרק לוקיישן מיוחד.מעושרות - כל הכתבות והביקורותלהיות מעושרות: תנו לניקול לנצח!

מכורמלות עוד לא הספיק לצאת דו"ח מבקר המדינה על מחדלי השריפה הגדולה בכרמל, והנה שוב פינת החמד הזאת נאלצת לספוג טראומה קשה. ארבע מעושרות הועלו אחר כבוד להתפנק באחוזת יערות הכרמל ולהטיל את חיתתן על האזור כולו. כמו בסצינה הידועה מתוך "במבי", ניתן לדמיין את כל חיות היער מבחינות במפגע המתקרב, מביטות לצדדים במבט מבוהל ונסות על נפשן. הן לא היחידות, גם הצופים של ערוץ 10 מרגישים שבאפם עולה ריח מוכר. וזה לא הריח של הביצה המעוכה של לאה. זהו ריח המריחה ומשיכת הזמן הידועים של ערוץ 10 שהחליט להיכנס לספר השיאים של גינס כמי שמתח כל פורמט מצליח דקות ארוכות מעבר לקצה יכולותיו. "הישרדות" ו"היפה והחנון" הן רק שתי דוגמאות כואבות. במקום למלא את יומן של המעושרות בהידרותרפיה, עיסוי שבדי ואולי אפילו באיזו סדנת ויפסאנה קלה, מושיבים אותן להמשיך ולטחון את אירועי הארוחה ההיא אצל אתי מלפני שבוע, ולחילופין את משבר החמין של טלי ולאה מלפני 30 שנה. הלימון הזה, אפעס, סחוט ומצומק יותר מהפנים של לאה לאחר גמילה מבוטוקס. אולי נתקדם הלאה בחיינו ונמשיך לעבר הסכסוך הבא?ממשיכות ללבות את הסכסוך:

מבוקרות עד שאחד כזה יתרחש, מאלצת "מעושרות" את צופה הטלוויזיה הפסיבי לעשות מעשה ולנקוט עמדה. למרבה המזל אין צורך לנסוע עד לבית שמש בשביל להפגין מעורבות. לא נשארו הרבה פרקים עד הסוף והעת דוחקת בכל אחד מאיתנו להחליט כיצד הוא מעדיף את הטרלול שלו. במילים אחרות: האם אתם במחנה אתי או במחנה לאה (מותר לשתף בטוקבקים). כפי שבשנים עברו נאלצנו לנקוט עמדה בסוגיות "עופרה או ירדנה", "סקעת או מויאל" ו"מיקי או יונית", כך צריך גם להחליט איזה צד לקחת. במקרה הזה, אי אפשר לשחק אותה שווייץ או להתחמק מתשובה באמצעות הכרזה שאתה ממחנה דפנה. אחרי הפרק האחרון, אין ספק שלאה לוקחת בהליכה. פיוס הבזק עם טלי על סכסוך שמעולם לא היה, מראה שלאה באמת נאמנה לשבועת השנירר לעשות אך ורק פאן, פאן ופאן.

איכשהו בשלושת הפאנים של לאה לא נכללים כל מיני מדריכי מוטיבציה נמהרים ונרגשים מדי. מבין כל חמש המעושרות, לאה היא המזועזעת ביותר מההתפרצות של רון לחדר של דפנה. קודם כל, בכל מדריכי "מ-12 עד 16" ממליצים לא להכניס בן לחדר לאחר השעה שמונה בערב, בוודאי ללא השגחת מבוגרים. שנית, לאה היתה בטוחה שהמנכ"ל בא להודות להן על כך שהסכימו לכבד אותו בנוכחותן. האמירה הזאת לפחות מאפשרת להפעיל את הג'י.פי.אס ולאתר באיזו סידרה לאה חיה הפעם. בפרקים הקודמים היא היתה משוכנעת שהיא כוכבת ראשית של ב"דוגמניות בע"מ" המיתולוגית. הפעם היא קצת יותר רגועה ומשוכנעת שהיא בתפקיד אורח ב"ספינת האהבה", והנה תיכף ינקוש על הדלת קפטן סטובינג להזמין אותה לשולחנו, או שד"ר אדם בייקר יזמין אותה לצפות בירח ובמים שאף פעם לא זזים בסיפון העליון. לאה צודקת, גברים מקצוענים יודעים מה הם רוצים והם לא טועים בחשיפת כל הקלפים וברדיפה עד לחיפה אחר מושא כיסוי המינוס שלהם בבנק, סליחה, שוב התבלבלתי. התכוונתי לומר מושא אהבתם.

מצד שני, גם את אתי לא עשו באצבע. יחד איתה, לעולם לא תרעב. או שהיא לא חולקת את המזון שכבר יש לה, וכשמגיעה מנה חדשה משותפת, היא תדאג להפריט אותה במהירות הבזק. אחרי שהיא דואגת שדנה העוזרת האישית המסכנה לא תעבוד יותר בכל אזור הגליל המערבי, ממהרת הדודאית לתת ריחה ולהקפיא את רון ב"נדבר" הידוע. כיוון שהעברית של רון היא לא מהמשופרות, נעזור לו אנחנו. כמו ב"חבל על הזמן" ב"נדבר" הכוונה היא בדיוק ההפך.

מצוטטות "אנחנו אוהבות את הטלפון שלנו על רוטט". דפנה מתעמרת במלצר חסר ישע שביקש להשתיק את הטלפון.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ