להיות מעושרות: הגיישה שמייצגת את מדינת ישראל

טלי, שחושבת שבעלה ראוי לזכות בפרס ישראל, גוררת אותו לשיעורי ריקוד ומפצה אותו בפינוק בלתי רצוי. ניקול מתגלה כחולת שליטה ומותגים ולאה נרגעת מהסיפור של אמא שלה בזריקות בוטוקס. סיכום דו שבועי

זיו יצחקי, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר

בעוד האמפולות של לאה שנירר מחלחלות להן, ועד שתהפוך לגרסת הרצליה פיתוח לבנג'מין באטן, עסוקות המעושרות בתכנון חתונה, חשיפת דור ההמשך והתמודדות בדרך מקורית ביותר עם העבר. » מעושרות - כל הכתבות והביקורות» המעושרות מגיעות ל"לוס אנג'לס טיימס"» להיות מעושרות: מי הדיווה החדשה של הגייז?

מקרקרות ובכן, אין מנוס. אם אריק איינשטין לא מוכן לצאת מהבית ולהטריח את עצמו עד בנייני האומה בשביל פרס ישראל, כולנו נשנס מותניים ונירתם למאמץ הלאומי להעניק אחד למשולם זוס ריק ריקליס. הרי בגלל זה זוגתו שתחיה מקרקרת סביבו עם מסיכת פנים וחתיכות מלפפון, לא בשביל איזו תועלת אישית משלה. זה בשביל המדינה. כן, אותה מדינה כפוית טובה שחייבת להוקיר את מפעלותיו של האיש. מי שלא סיכם את השיעורים האחרונים של מעושרות, ודאי לא הבחין בכך שבין טלי סיני ריקליס ללאה שנירר עלולה להיפתח חזית נוספת על זו המסתורית שכנראה תיחשף בפרק הבא. שתיהן מתחרות כרגע על תואר הגיישה המוצלחת ביותר. לאה בחרה בקטגוריית הגיישה המרושלת, טלי רוצה להיות גיישה בלונדינית. בינתיים התוצאה היא אחת אפס לטובת לאה, שהגיישה שלה הרימה מסיבת יומולדת על הכיף כיפאק, לעומת טלי שהגיישה שלה כמעט וחרכה לזוס את הפרצוף. באמת, ככה לא מטפלים בנכס לאומי לשימור. ההתנהלות הפזיזה של טלי לא מסתיימת שם. היא גוררת את זוס לכוראוגרף שיעצב להם את ריקוד החתונה. טלי בטוחה שהיא בעיצומם של צילומי סרט ההמשך של "ריקוד מושחת" ולא בסצנות שאף אחד לא הסכים להכניס אפילו ל"קוקון". זוס המסכן רוצה רק לנוח. הוא לא לבד.בדרך לפרס ישראל, זוס צריך טיפול פנים. מתוך "מעושרות":

ממותגות

ניקול ראידמן חוזרת לארץ אחרי שבועיים בחו"ל עמוסה בבגדים חדשים למישל הקטנה, שמנסה לפענח מה האישה הזאת עם הריסים הענקיים רוצה ממנה. מהשקית היא שולפת דובון שיהיה מאוד שימושי בשמירות של מישל במוצב בחרמון, ומשקפי שמש שבוודאי יעזרו לה לצלוח את קורס מדריכות הטנקים בשיבטא. לניקול, הבזק הפלאש הוא מה שאור השמש לנו, שאר בני התמותה. בלעדיו היא נובלת וקמלה ואף נשקפת לה סכנה בריאותית ממשית. שבועיים ללא צוות צילום הם הרבה מאוד זמן וניקול סובלת מתסמיני גמילה קשים במיוחד. כדאי מאוד שתתעדכן בספרות הרפואית ותגלה שלאנשים כמוה מומלץ להיכנס לתא של פוטו רצח לפחות פעם ביום לספיגת מנת פלאשים. זה האדולן החדש של המכורים לחשיפה. היא כמובן הצליחה להתארגן על צילום לעיתון שנקרא "מאמא" ומיד מתחילה לרכוש מערכות לבוש שכל אחת מכוערת יותר מחברתה אבל נושאת את התגית הנכונה. נעים לגלות שפראיירים לא מתים, הם רק הופכים לאנשים מאוד עשירים. כיוון שהמושגים לשחרר ולזרום לא נלמדו באולפן שבו השיגה ניקול את שליטתה בשפה העברית, היא מנסה לשלוט גם בתוצאות. הרי מה שלא נתן הטבע, ייתן הפוטושופ. מכאן היא מתחילה לפקוד על הצלם לכווץ ולהקטין את הזרועות, את הרגליים ואת השיניים. ברקע מייבבת מישל הקטנה, את ניקול זה לא מעניין. שתבכה, גם ככה הנבלה הקטנה גנבה את ההצגה.לא פחות מדיור לבייבי. מתוך הפרק:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ