זמן מעושרות: תנו לניקול לפתוח את הפה

ענבר מוכיחה שהיא לא עשויה מכסף, טלי עושה טיזינג מיותר וניקול חושפת את נשק יום הדין - מיתרי הקול שלה. מעקב שבועי

זיו יצחקי, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר

מרוששות אין דרך קלה לומר את זה וגם אי אפשר להתעלם מהראיות ההולכות ומצטברות. "חדשות הבידור" היו הראשונים לצאת עם התחקיר המעמיק ופורץ הדרך, הטוען כי ייתכן שענבר שנהב איננה ראויה לתואר "מעושרת". לדברי התחקיר, שנהב לא עומדת בתנאי הסף של אורח חיים ראוותני ופזרני אותו מקיימות בשקדנות חמש המעושרות האחרות. בשבוע שעבר, עוד אפשר היה להחליק את העובדה שענבר באה אל לאה כדי לשאול בגדי הריון. להשאיל? בגדים? איי רסט מיי קייס. אין יותר מעמד ביניים מזה. גם משטרת האופנה צפויה בוודאי לבקר בביתה של שנהב בגין העבירה הבלתי נסבלת של לבישת פריט מלפני ארבע עונות.

מעושרות - כל הכתבות והביקורותאפשר לסלוח לעו"ד שנהב, כי בפקולטה למשפטים מלמדים כל מיני דברים, אבל אף אחד לא מסביר לך שאפשר למתג מחדש שמאטע של חברה כווינטאג' רק אם לפחות חלפה תקופת התיישנות של עשר שנים. השבוע שוב מוכיחה ענבר שהיא לא עשויה מכסף ודואגת להצטייד מבעוד מועד בעגבניות שרי ובשקדים הבית למקרה שלא יהיה לה מה לנשנש במתחם הווי.איי.פי, שמתגלה, אוי לבושה, כעוד שורה סתמית של כסאות. כל התחזיות על ממטרים של סושי וסשימי מתנפצים אל מול שרב כבד של דוכן נקניקיות בהיכל נוקיה. שם ענבר דואגת לאגור שקיות ומפיות. דפנה, בחורה נבונה שכמותה, לא אוגרת. היא בוחרת את הכי גדול. ועוד היא מתלוננת שאמא לא השקיעה בחינוך שלה.מזויפות מה? כבר נגמר? אבל בקושי הספקנו. אל תגידו לי שפיליפ ידידנו נטש אותנו לטובת ארצות הקור יחד עם חליפתו הכתומה. בכזה גוון נזכה לצפות, וגם אז רק בצורת פטרייה, כשהאיראנים יפסיקו לשחק ב"תחזיקו אותי" ויממשו סוף סוף את האיומים שלהם. לפחות פיליפ השאיר לנו את המוזיקה שלו וגם את התשובה הציונית ההולמת של ניקול ראידמן, שהיא כמובן אשת רנסאנס במלוא מובן המילה. לשלל כישוריה הוא מוסיפה עכשיו גם את התואר זמרת.

חנוטה בשמלה שחורה, שנראית כמו מיזם משותף של האמא הרעה של סינדרלה ושל מורטישה אדאמס, ניקול מדלגת על הייעוץ המשפטי שענבר יכלה לתת לה, ומפרה כמה אמנות בין לאומיות שאוסרות על ניסויים בבני אדם ועל עינויים, ומתחילה לזמר. מי שמתעקש להתבונן על חצי כוס הוודקה המלאה, יאמר שלשיר של ניקול בוודאי יימצא מקום בספר השיאים של גינס בקטגוריית האודישן היקר ביותר בעולם. אלה שנוטים למלנכוליה סובייטית מהזן הישן והמוכר, יציינו ביובש שעד כה הכרנו שני סוגים של פלאצט אצל ניקול. הראשון נועד כדי לפקוד על ספקים והשני מוקדש לחלוקת הוראות לספרים. מסתבר שבתוך אישיותה המורכבת והבבושקאית מסתתר עוד פלאצט אחד נוסף שבאמצעותו היא דורשת מכל העולם להקשיב לה. 

"האהבה הזאת הגשימה חלומות" מאנפפת ניקול בזמן שהשפתיים שלה מתקשות להדביק את הקצב של הפלייבק. וזהו, הרבה יותר מזה כבר לא מראים לנו. אפשר לתייק את הפלופ העריכתי הזה כעוד החלטה אומללה של קברניטי  ערוץ 10, מה אכפת לכם? תנו לה לשיר, הרי בטלפון אחד ניקול יכולה גם לכסות את החובות של הערוץ וגם להביא את פוטין להגיש את הצינור. אולי המפיקים של הפסטיגל יעשו משהו עם הפוטנציאל.  מיליון שקל רק על האוזניים. מתוך "מעושרות":

מעוקלות

מעושרות או מרוששות? מה זה חשוב? העיקר שאנחנו יודעים בוודאות שענבר לא היתה שם בשביל לייצג את טלי סיני ריקליס בהסדר הגירושין מאריק סיני. היא בחיים לא היתה מרשה שבמסגרת חלוקת הרכוש טלי תקבל את ננסי ברנדס ואריק יקבל את העיירה שלו. במחשבה שנייה, מדובר בזיווג לא כזה מופרך. ברנדס מתפרנס מזה שנים מלספר בדיחות נטולות פואנטה או התפתחות עלילתית. טלי תייסד יום אחד את פסטיבל מספרי האין-סיפורים בשיטת ה"איפה? כמה? למה? ישנה תשובה לשאלה". כמו שנאמר, יא בה יה, אל תשאל, אל תשאל. כך היא אומרת הכל ושום דבר. העיקר שהשאירו אותנו עם טיזר על כך שנישואיה למר ריקליס נערכו ארבעה ימים בלבד לאחר שהכירו. הנה שאלה, אפשר בבקשה לקבל תשובה?

מצוטטות "עבריין או לא עבריין, בשבילי הוא חבר" - ניקול לא יושבת על נקודות כשמדובר בחברים טובים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ