"מעושרות": אי אפשר שלא לצפות בטראש הזה

הנשים שבחרה אורנה בן דור כגיבורות הסדרה סובלות מתופעות של קוצר נשימה למראה מותגי יוקרה, טעם רע במיוחד בעיצוב ובבגדים ובחוסר יכולת לסכור את הפה. יחד עם ההתנהלות המוקצנת והקמפית שלהן ואיכות ההפקה הגבוהה, מדובר בקאלט

זיו יצחקי, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר

השם, שבחרו בערוץ 10 לסדרת הריאליטי החצי מתוסרטת, מעושרות יזמין בוודאי בשבועות הקרובים הרבה משחקי מילים אבשלום קוריים מרנינים כמו "מעושות", "מאופרות" ו"מתוחות". את כולם שש המשתתפות גם הרוויחו ביושר. העיתוי שבו עולה הגיור הישראלי לשלל הגרסאות האמריקאיות של "עקרות בית אמיתיות של אטלנטה/ניו יורק/ניו ג'רזי/לוס אנג'לס/וושינגטון" הוא כמיטב המסורת של ערוץ 10 - די אומלל. בארה"ב הפורמט מתחיל לגלות סימני עייפות ובקיץ האחרון בעלה של אחת מעקרות הבית התאבד לאחר שכשל בעסקיו וחשש מהאופן בו יוצג בציבור.  כאן לעומת זאת בקיץ האחרון מדינת ישראל עברה בקיצוניות האופיינית מסגידה לכסף ולעשירים למחאה חברתית ולדרישה לסולידריות. מצב הרוח הלאומי הנוכחי דורש סובלנות, אחווה וערבות הדדית. את המסרים האלה מבינים היטב בקשת עם שלוש, שמציגה בתאורה רכה ומלטפת ובאמפתיה אין קץ שלוש נשים שמחפשות אהבה. הם מבינים, שגם אנחנו מחפשים מישהו לאהוב.

ערוץ 10 עדיין מנסה להוציא רייטינג מהפרדיגמה הישנה לפיה כל אחד מאיתנו ישמח למצוא מישהו להתנשא וללגלג עליו. הם מנסים למצוא גיבורים שיגרמו לנו להרגיש יותר טוב עם עצמנו על חשבונם. זה עבד מצוין בשתי העונות של היפה והחנון ועבד הרבה פחות טוב בדרך שבה דחפו במורד גרוננו את אירית רחמים במהדורה האחרונה של הישרדות. כעת מסתבר שרחמים על עינטוזיה ושנדליריה היא בסך הכל חנהל'ה ושמלת השבת לעומת שש הנשים שמאכלסות את "מעושרות", ושמאיימות להפוך ללהיט הקאלט והטראש של החורף הקרוב. ניקול בת ה-24, נראית כמו אישה בת 42 שמנסה להראות כמו בת 33. יש לה בן זוג אוליגרך עלום שם שמשכן אותה במגדלי yoo יחד עם בתם המשותפת. ניקול היא המפיקה של כל האירועים הגרנדיוזיים של המגזר הרוסי. על הדרך היא גם פותחת חנות חדשה בכיכר המדינה, אותה היא רוצה לצפות בשיש בעלות שיכולה להאכיל רפובליקה קטנה באפריקה. לאתי דודאי יש כנראה הרבה כסף בבנק, אבל אין לה גיל. אספירציות אמנותית לא חסרות לה, בינתיים תפקידה העיקרי הוא להיראות  כמו האחות הקטנה של מיכל דליות. דפנה שחר היפה מוכרת ממדורי הרכילות כאמא של הילד של עודד קטש, והיא מחפשת דירה ואהבה. זאת אומרת, אם הדירה תהיה מספיק נכונה, היא מוכנה גם להרחיב את החוזה לאהבה. עוד אחת שאוהבת חוזים היא עורכת הדין ענבר שנהב, שעוסקת בדיני משפחה. שנהב כנראה מתמצאת היטב בתחום שלה כי מבחינתה החיים הם ניסיון אחד ארוך ובלתי פוסק לקרוא את האותיות הקטנות  בחוזים של החיים. רוצה הכל כאן ועכשיו. דפנה שחר:

אורנה בן דור

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ