"שלוש": מי רוצה לצאת לדייט עם אלמנה?

בין קים בוסי שגנבה את ההצגה לאבא שלה ב"מחוברים", למיה רובין הפלרטטנית, שרית גומז היא הברקת ליהוק. בתוכנית שנוהגת לפי כל חוקי הז'אנר, גם אלמנות צה"ל הן מטרה כשרה בדרך לגרוף אחוזי רייטינג גבוהים

זיו יצחקי, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר

במגזין סוף השבוע ששודר לפני "שלוש", הופיעה כתבה על חנויות ומקצועות שנעלמים מהעולם. בקצב המסחרר שבו גיל הנישואין במדינת ישראל הולך ועולה ואחוז המתחתנים הולך ויורד, בקרוב יצטרפו לבעלי המקצוע הנכחדים גם צלמי החתונות. אולי כדאי להם לנסות להקדים תרופה למכה ולעשות הסבה מקצועית לצלמי בליינד דייטים. מדובר בקרקע בתולה לחלוטין שעדיין לא נכבשה על ידי אף אחד. ובאין ציפור שיר, גם זרזיר הוא זמיר. ההורים הלא מרוצים מהרווקות המאוחרת של ילדיהם לפחות יוכלו להתנחם בסרטון שבו אפשר לראות מישהו שואל את הילד שלהם "אז מה, איפה היית בצבא?". לפחות ככה הם יוכלו להגשים חלום ולהראות כמו בטלוויזיה, שמנסה לשכנע אותנו שלא רק שבליינד דייט איננו אחד האירועים האיומים והמגונים ביותר שיכול אדם לעבור, אלא שיש גם לתעד אותו. 

טאלנט או סיידקיק: מי אתה אסי עזראחרי חוסר ההצלחה היחסי של "בקרוב אהבה", החליטו בקשת לא לוותר ועדיין למצוא אהבה לשלוש נשים ראויות בריאליטי החדש, "שלוש". הראשונה היא קים בוסי, שכבר הספיקה לגנוב את ההצגה מאבא שלה במחוברים בתפקיד עצמה. תפקידה להיות הצעירה האימפולסיבית, שמדברת עוד לפני שהיא חושבת. השנייה היא מיה רובין הבוגרת בחבורה ואשת העולם הגדול, שחזרה לארץ אחרי שנים בניכר כדי לנסות ולהכות שורשים. כריזמטיות, רהוטות ומושכות ככל שיהיו קים ומיכל, הברקת הליהוק של "שלוש" היא שרית גומז. במונחי רייטינג קרים היא מצליחה להרוג ארבע ציפורים במכה אחת: גם יפה, גם דתיה, גם אמא וגם אלמנת צה"ל. בהתחשב בכך שהרף למציאת טיפוסים מהחיים שיהיו גם נגישים, גם אהובים וגם בעלי סיפור חיים שונה ולא מוכר, מדובר בהישג לא מבוטל שעורכי התכנית פודים אותו במהירות שיא. עם מי אתם הייתם יוצאים לבליינד דייט הבנות של "שלוש":

בשאר הזמן מצליחה "שלוש" למלא בקפדנות את כל חוקי הז'אנר. הווילה היא אותה וילה והים הוא אותו ים רק לא שרון צופה אל הים התיכון. הבנים, שמגיעים להתראיין, מורכבים מהפסיפס הרגיל שנע בין הסביר לבין הביזארי, כולל אלה שברור לכולם שאין להם שום סיכוי, אבל הם כאן בשביל האתנחתא הקומית. כולם, גם הבנים וגם הבנות, לא מסתפקים בפעולות שהם עושים: פלירטוט, ניהול דיאלוג ושיווק עצמי. הם גם ממלאים את תפקידם בהצגה ובזריזות מתיישבים מול המצלמה בשביל להעניק עדות על מה שהתרחש זה עתה בתוספת ניתוחים פסיכולוגיים עצמיים. הזיווגים נעים בין המסקרן לבין המאולץ, אבל מה שלא יעשו הטבע והכימיה יעשו התאורה, עריכה והעיטור המוזיקלי, שלושת האלמנטים שכל כך חבל שלא קיימים בבליינד דייטים של החיים האמיתיים. אולי בכלל על שמם קרוי הפורמט.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ