"מאסטר שף": מי רצח את העגבניה של אייל שני?

מישהו בהפקת התוכנית לא עמד בפיתוי והציב בפני המתמודדים משימה עם אהובתו של אייל שני, העגבניה. בשדה הקרב נקטלו המנות ורק זו של אליהב שרדה. איריס, שהעזה להפוך את העגבניה לרוטב צדדי, הלכה בבושת פנים הביתה

זיו יצחקי, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר

כמו כל מיני דברים שיושבים לנו במקרר, גם כנגד הפיתוי הזה לא יכלו במאסטר שף לעמוד. עונה שלמה הצליחה לעבור מבלי שהשם המפורש לא הוזכר יותר מדי פעמים, השם שמתחיל ב-ע'. העגבניה. אבל, כמו כל האויבים שאורבים לנו בין הגביעים של היוגורט הפרו ביוטי והמלפפון האורגני, גם כנגד הפיתוי הזה לא הצליחו לעמוד, והחליטו לתת לאייל שני 11 סוגים של עגבניות להתענג עליהם. מאסטר שף - כל הכתבותהקרב על המילפיי משום מה, אחרי תנועת הסרת הלוט הדרמטית מעל שפע עגבניות התמר, השרי והצהובות מצומצמות, הפכה נוכחותו למשל, כאילו היה רוטב שכל תפקידו לסייע בצילחות. גילי חושבת, בעצם גילי צועקת, שעגבנייה היא ירק מאוד סקסי. קשה להאשים אותה, שנייה לפני זה שני התפייט על השחלות שלה. אבי מסביר שעגבנייה היא ירק מאוד מסוכן, והקם להורגך השכם להורגו או השכם לעשות ממנו מטבוחה.

בלי שאף אחד בכלל תכנן מראש, משימת העגבניה הופכת לקרב על המילפיי. גילי רוצה לעשות מילפיי עגבניות מלוח, איריס ואליהב רוצים לעשות מילפיי עגבניה מתוק ורק שי רוצה לעשיות מילפיו. ההונגריות בקפה בתיה בוודאי הרוסות, חלפו כבר הרבה שנים מאז שהקרמשניט זכה לכזאת עדנה והיה מקור לכל כך הרבה לחצים. שי מחליט שהוא צריך לשבור כיוון ועובר לטארט מרציפן עם עגבניה, וגם גילי מבינה שכדאי לעשות משהו אחר ועוברת לבצק פירורים. מי שהוויכוח האם עגבניה היא ירק או פרי מצליח להוציא אותו מאיפוס הוא הגולדן בוי עמנואל. הוא מחליט לרקוח גלידת עגבניות עם הל וציפורן בכמויות שכל עובדי רשות הנמלים גם יחד לא מכניסים ביחד לכוסות הקפה השחור שלהם בשבוע. הרמז העבה שהוא מקבל מהשופטים לא מצליח לגרום לשנות את הגישה. איריס בכלל משייטת לה במחוזות אחרים לגמרי , ומתעקשת שהטורטייה שלה היא מנה של עגבניה בגלל שיש בה סלסה. על בסיס אותו רציונאל היא היתה יכולה כבר לטגן מלאווח ולהגיש אותו עם רסק עגבניות והרבה סחוג.למרבה האכזבה, כשהמתמודדים מגיעים אל שלב השיפוט רק מעטים מהם זוכים לשמוע מה יש לזן מאסטר של העגבניה לומר על מרכולתם. את השטיפה הגדולה מכולם מקבלת גילי שהעגבנייה שלה לא הגירה, לא התנפצה ולא לקחה סיכונים כאילו לפחות מדובר בבובה למבדק של התרסקות מכוניות. אחרי המונולוג של שני צריך גם שמישהו יקום ויתבע את עלבונו של הבלסמי. עומדים למשפט רצח. השופטים טועמים את מנות העגבניה:

מיכל אנסקי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ