"מאסטר שף": האם גילי הופכת למיכל אמדורסקי?

בעוד עמנואל הטייס מציב סטנדרטים חדשים, שי מצליח להוציא ממיכל אנסקי שביעות רצון על סף האורגזמה ואיריס מצטיינת, גילי יורדת מהפסים ומגלה פן של דיווה בהתנהגות שלה. היא שורדת אבל יוסי ואישיותו הדהויה לא

זיו יצחקי, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר

שלום לכם. כולכם ראויים להיות המאסטר שף הבא של ישראל, ובגלל שאתם כל כך ראויים, ובגלל שאנחנו כאן בתכנית ריאליטי חיובית ומעצימה, אנחנו ניפרד מאחד מכם. בחיינו, אין משהו יותר מעצים מזה שאומרים לך שאתה לא מספיק טוב וגם משליכים אותך הביתה. למי שמודאג מחוסר שיוויוניות בחלוקת ההעצמה, אנא יסיר דאגה מליבו. אחד מכם עד הסוף התכנית גם ימרר בבכי, עם נגינת הפסנתר, עד שיתייבש או עד שיועצם. רייטינג יומי: "מאסטר שף עם 36% צפייהמאסטר שף - כל הכתבות

הסדוויצ'ים עלו כיתה על פניו, המשימה של שארית הפליטה של מאסטר שף היתה להכין סנדוויץ'. לא סתם סנדוויץ', אלא את הסנדוויץ' הכי טוב בעולם. כאילו מדובר באגדת ילדים או בגרסא קולינרית של משחקי הכס, יוצאת לה השביעייה, מספר טיפולוגי בפני עצמו, למרדף אחר מטרה בלתי מושגת בעליל. אבל זה רק תירוץ, המשימה האמיתית אמש היתה לשבור את רוחה של גילי. מיי שעד עתה היתה השקולה, הרצינית וההגיונית שבמתמודדים. ועל כך בהמשך.

קודם כל עמנואל, המצטיין של שבוע שעבר. הבונוס שקיבל היה לדעת מראש מה תהיה המשימה. מכיוון שההפקה לא יכולה לומר "עמנואל, אתה חתיך. ניפגש בגמר", גם זה לוקח. עמנואל, כרגיל, לא עושה לעצמו הנחות, ומעתה המבדקים לקורס טיס יכללו גם מבחן טיגון קציצות במקביל לשריפת גמבות. הסנדוויץ' של איריס באמת נראה מפתה, וכמו משהו שאפשר לאכול כל יום כל היום. שי, אין דרך עדינה אחרת לומר זאת, לא מכין בכלל סנדוויץ'. הוא מכין פטה שבמקום בכלי חרסינה או זכוכית יושב בתוך חלה. מיכל אנסקי לא נותנת לעובדה הזניחה הזאת לבלבל אותה, ופולטת אנחה מהסוג שהקישור האחרון שלה לאוכל, היה בסצינת הדיינר ב"כשהארי פגש את סאלי". אבי בכלל נמצא בקטגוריה נפרדת, היחס אליו מזכיר את הסרטים ההם מתחילת שנות ה-80 של דובר צה"ל, שהיו משודרים ללא הרף בטלוויזיה החינוכית. ב"מאסטר שף" החליטו להתייחס אל אבי כמו אל הילד הטיפולי של הכיתה, בגישה שמהולה בהתנשאות ובאוריינטליזם מהסוג הזול ביותר. כל ארבעת המאושרים, עולים למרפסת.ארוחה  שראוי לקחת לבית הספר. מבחן הטעימה של הסנדוויצ'ים:

מרגולחיים כהןאייל שנימיכל אמדורסקי

אבל לפני שגילי עוברת לשלב הבא, אנחנו צריכים להשתכשך עוד קצת במימיה העכורים של בריכת ההעצמה. אנסקי בחושיה המחודדים, מריחה כנראה את המשבר הכספי שעובר על קשת ומחליטה לגדר סיכונים ולהפוך לשילוב של ד"ר איריס רייצס וד"ר יורם יובל. אין לדעת מתי היא תצטרך למצוא עבודה חדשה. היא לוחצת על גילי לשתף אותה. היא לא רוצה היגיון, היא רוצה רק אמוציות. גילי, מותשת ועייפה מאירועי היום, נשברת ומתחילה לבכות ולשפוך את מה שרובץ לה על הלב. רק בעולם הריאליטי, הרגע האינטימי הזה שבו אדם נשבר, חושף את כמוסות ליבו ומאבד שליטה נחשב כחוויה חיובית ומתקנת. אם מדובר בהתנסות כל כך מומלצת, אולי הגיע הזמן לפרק ספיישל שבו נראים את השופטים עוברים סדרות של הלחצות, הפחדות והתעללויות עד לקתרזיס המיוחל. מה, להם לא מגיעה קצת העצמה?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ