"מאסטר שף": המחאה תוקפת והתוכנית מפרסמת את רשת הסופרים

הרשת הצרכנית שהפכה לאחת ממטרות המחאה של החודשיים האחרונים, קיבלה חשיפה מפרגנת במשימת הקניות בזמן קצוב. בעוד עמנואל קיבל טיפים איך לא לעוף, המועמדים להדחה מצאו עצמם בחושך ואליסיה מצאה את הדרך הביתה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין

הבוקר בא כל כך מהר ואי אפשר להתעורר, אה אה. אבל צריך להספיק להגיע לרשת השיווק ונותנת החסות לפני שהחניון מתמלא בקונים, במחרימים או באוהלים. צריך להספיק גם להגניב את הלוגו כדי שיהיה ברור איפה אנחנו נמצאים, וגם לתת לשניים שלושה מתמודדים לספר איך בין הטיטולים לבורי הוא גילו את גן העדן. מאסטר שף - כל הכתבותקניות בשבע דקות? שבע דקות קיבלו מתמודדי מאסטר שף באותו מקדש צרכני, שהפך לאחד ממטרות המחאה החברתית של החודשיים האחרונים. כרגיל, האתגר זייף בגזרת האותנטיות. בשולי המסך אפשר היה לגלות עובדים מגלים למתחרים איפה נמצאים הפריטים שהם מחפשים. בחיים האמיתיים אין סיכוי לצאת מהסופר תוך שבע דקות, גם אם אתה זכאי על פי כל הקריטריונים לעבור בקופת האקספרס. תמיד תמצא שם מישהו שהוא רק לשאלה או קופאית שמתעקשת להציע לו מבצעים שהוא לא מתעניין בהם.למשימה הזאת היו שני נמענים. הראשון הוא סוג הבשלנים שכל ארוחה שלהם דורשת שבעה ביקורים שונים בסופר. זאת אומרת, הם כן תכננו מראש מה הם הולכים לבשל ואפילו עושים רשימה, אבל איכשהו בזמן הבישול הם מגלים שוב ושוב שהם שכחו משהו. הנמען השני היה עמנואל, אחרת קצת קשה להסביר את הטוויסט בעלילה שבו הודיעו בהתחלה שבמקום מנה אחת הם מתבקשים לבשל שתי מנות ואז את הרברס שבו הם התבקשו לבחור רק מנה אחת. לאור הפישול ההולך ומסתמן של עמנואל בגזרת הכנפיים, מישהו בהפקה בכוונה או שלא בכוונה עשה לו טובה גדולה. הירק שהוא חשב שהוא קישוא מתגלה כדלעת. ככה זה עם עמנואל, הסינדרלה של "מאסטר שף". האיש הולך לחפש אתונות, מוצא מלוכה ועובר לכסא הקבוע שלו במרפסת. בשאר הזמן המשימה היתה רק תירוץ זול להעלות שוב על נס את הסבתות המרוקאיות באשר הן, הודות לאליהב ויוסי. בשלב הזה אפשר היה לצפות שמישהו ירחיב את מנעד האסוציאציות הקשורות לאוכל, אבל לא, ההפקה עדיין ממשיכה למצוץ את לשדה של מסעודה בשדרות באמצעות נכדיה. הרביולי, החינקלי והסבתא של אליהב. מבשלים מהסופר:

The voice ישראלכוכב נולד

יותר מכל, משימת החושך מלמדת על הדרך שבה "מאסטר שף" מגששת את דרכה בחשכה ומתנהלת בפרק הזה כמו תרנגולת כרותת ראש. למרבה ההפתעה, מסתבר שגם בתנאי חושך ניתן לזהות אוכל, הכל בגלל שתי התכונות המשונות האחרות שלו: ריח וטעם. המתמודדים שנראים כבר מותשים וכמי שמעיין רעיונותיהם יבש, חוזרים אל התבשילים הנוחים והמוכרים. סימה עושה עוד גרסה של חריימה, אליסה עושה בורקס א לה לנינגרד, אבי מתחפש לנילס הולגרסון ומפתח יחסים הדוקים עם אווז ורק שי מחליט לקחת דג בריכות ולנסות להוציא ממנו טעמים של ים. כל הפעולות הללו נעשות בחוסר חדווה בולט לעין. המתמודדים, הפורמט וגם השופטים מתחננים למשימה קצת יותר מאתגרת וקצת יותר ראויה. בשלב הזה יונתן רושפלד נראה שאם עוד מישהו יגיש לו בשר טחון בבצק הוא מכריז על שביתת רעב .מי צריך עיניים כשיש ידיים? המתמודדים במשימת החושך:

אייל שני

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ