"חי בלה לה לנד": דודו ישיר לנו סולו

דודו אהרון, שהיה הפייבוריט של ההפקה, מקבל את רוב הסולואים בשיר הנושא של התוכנית, מה שמעורר קנאה וזעם בקרב דיירי הוילה. ג'ולייטה שוב בוכה והבן של זהבה מגיע לביקור, מה שמוציא מאלון דה לוקו את ילד הכאפות שבו. השבוע בלה לה לנד

ניב שטנדל, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ניב שטנדל, עכבר העיר אונליין

לא לעולם חוסן. מובארכ כבר יודע, אסד, קדאפי וביבי אולי עוד ילמדו, והשבוע למדה זאת גם ג'ולייטה. בפרקים הקודמים, התחילה המטוטלת של ג'ולייטה לנוע שוב לכיוון הרע: הבנטלי החדשה נגררה עם התיק והארנק, אביהו שבת לקח אותה לארוחה רומנטית והזמין לה מרורים למנה עיקרית ועוגת קצפת על הפרצוף לקינוח. זה נגמר בבכי.» חי בלה לה לנד - כל הכתבות

כולם רוצים שורות אבל הדמעות שהזילה ג'ולייטה על הכביש בדרך לוילה היו רק הסיפתח. מתברר שהדרמה האמיתית של חי בלה לה לנד השבוע, עמדה בפתח. וזה קרה כשאזרחי לה לה לנד שמעו לראשונה את שיר הנושא של התוכנית. שלא במפתיע, לא היתה כאן הרמוניה ואחווה כאילו התכנסו החבר'ה לשיר את "עם אחד עם שיר אחד". כל אחד חיפש מיד את המקום שהוקדש לו בסינגל, ספר שורות וליכסן מבטי קנאה לעבר יריביו. ג'ולייטה יכולה לזכות באיווליואיישן אחרי איווליואיישן, אלון דה לוקו לקבל הזמנות לאירועים ודודו אהרון לפוצץ את נוקיה, אבל כשזה מגיע לסולואים – כולם חוזרים להיות יפצ'וק (שאגב, כבר עזבה את לוס אנג'לס – אולי גם זה לקח לחברים בוילה).

ובכן, כפי שאתם כבר יודעים אבל דיירי הוילה גילו זה עתה, דודו אהרון שוב האפיל על כולם וזכה למרבית הסולואים. איזה שוק. מסתבר שאת הלה-לה-לנדים זה הפתיע. הם עדיין לא הבינו שדודו היה הפייבוריט של ההפקה מהרגע הראשון. גם הפינוקים בהתחלה לא עזרו כנראה לחדד את חושיהם. אפשר להניח שגם התואר "זמר השנה" על שלל נספחיו לא הזיק בבחירה להגביר את קולו על חשבון האחרים.מי שנפגעה מכל העניין היתה ג'ולייטה, שפרצה בדמעות וברחה לחדר. כן, ג'ולייטה – עד לפני רגע הכוכבת של הוילה, עם הנצחונות והמחמאות והמכונית ואודישן הדוגמנות והצעת הצילום – נפגעה בגלל כמה שורות טקסט בשיר. כנראה שהוליווד זה נחמד והכל, אבל מה זה שווה אם אין לך את ההערכה של יוסי גיספן? נשאר על רצפת חדר העריכה. זהבה מעודדת את ג'ולייטה הבוכייה:

ילדים זה קנאה אם לא היה די בכך כדי לעורר מתיחויות בין יושבי הוילה, שוב הרימה ההפקה את ראשה המפלה: בן, הבן של זהבה בן – רגע, כמה בן יש במשפט הזה? ולמה זהבה בן קוראת לבן שלה בן? זה הומור שכזה? – הגיע לביקור מפתיע בוילה. ההתרגשות היתה רבה; מלבד אחד, דה לוקו, שלא זכה לאותו יחס מפנק מההפקה ופרש לחדרו בעיניים אדומות. למה זהבה קיבלה את הילד ודה לוקו לא? ככה. נו, מה, "כי זה יותר מעניין" תהיה תשובה מספקת יותר בעיניכם?לזכות דיירי הוילה יאמר שהם עדיין מסרבים לאפשר לנסיונות ההפקה לזרוע ביניהם סכסוכים. בשתי המיני-דרמות שהתפתחו, הצליחו הנצים הפוטנציאליים לגשר על הפערים בחיבוקים ובליטופים הדדיים, משל היו שמאלנים ומתנחלים בשדרות רוטשילד. כשג'ולייטה עזבה בדמעות, דודו – הנאשם בעל כורחו – מיהר לחדרה והבהיר שלדעתו היה צריך לחלק את הטקסט בצורה שוויונית (או בשפת המחאה – צדק חלוקתי). כשדה לוקו עזב בסערה בעקבות הגעתו של בן, היתה זו זהבה – הנאשמת בעל כורחה – שעלתה ראשונה לחדרו כדי לנחם, ואכן הצליחה במהירות לרתום את הרגשות האבהיים האצורים של דה לוקו להתפרץ על הילד החדש בשכונה.עור של פיל  דה לוקו הפך השבוע לילד הכאפות הרשמי של הוילה. הוא קיבל בשורות רעות מהבית, טל הרצברג ז"ל האשים אותו בחוסר מקצוענות ובתירוצים, ולסיום דחפו לו את הילד של זהבה בן בפנים. אבל דה לוקו חזר לעצמו, הריץ קטעים עם בן, חזר לתפקד כמנטור הלא רשמי של הוילה, לימד את ג'ולייטה תנועות ריקוד, קפץ על קירות בצילומי הקליפ לתוכנית, ואפילו הספיק לעשות חלטורה בבר מצווה יהודית. איך הוא אמר לדודו? "בשואו ביז אתה צריך שיהיה לך עור של פיל". לדודו יש כנראה עור רגיש – אחרת קשה להסביר למה הוא מפחד לצאת אל הגשם כאילו ביקשו ממנו לצאת לפגישה עם יהורם גאון וחווה אלברשטיין. לא בטוח שלדה לוקו עצמו יש עור של פיל: מהסשן האתני הוא פרש בסערה, עצבני ופגוע כמו זהבה בן בדיון על שכונה ד' – אבל יש לו אמביציות שיקחו אותו רחוק. ואם לא, הוא תמיד יוכל לעשות בר מצוות. המנטור הלא רשמי של הוילה. אלון דה לוקו (צילום מסך)

שירת דוד לרגל תשעה באב ובשל העובדה שדייויד אהרון לא היה במצב רוח פואטי ונתן לנו רק את "הרגע הכי מפחיד היה שאתי לקחה את ההגה למושכות", לא נשדר השבוע את הפינה "שירת דוד". במקומה תשודר "מגילת אסתר".

"כל אחד מרגיש נוח איפה שנוח לו"(לך תתווכח עם פנינת הזן הזו)"שוקי לוי – המראה שלו מאוד אופייני לו"(אתי לוי כבר ראתה כמה שוקי לוים בחיים שלה)"ככל שאני מכירה יותר בני אדם, אני אוהבת יותר בעלי חיים"(אתי במשפט שהוא, צריך להודות, הברקה)

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ