חי בלה לה לנד: איך הפך אביהו שבת למנוול של הוילה?

אביהו שמצטייר לאורך העונה כמיסטר נייס גאי, מתגלה כסקס מניאק שחצן וחסר רגישות. ג'ולייטה מנצחת באווליואיישן אבל מפסידה את הביטחון העצמי שלה, דודו משחק אותה וזהבה מגנה בחירוף נפש על באר שבע. השבוע שהיה בלה לה לנד

ניב שטנדל, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ניב שטנדל, עכבר העיר אונליין

"סוף סוף את מרגישה שאת חיה בלה לה לנד"(אתי לוי לג'ולייטה)

בתחילת השבוע הכל נראה עדיין ורוד עבור ג'ולייטה. נישאת על גלי התהילה מהשבוע שעבר היא הגיעה לאיבליואיישן הסול ושוב זכתה בבכורה, ממשיכה לסמן את עצמה כפייבוריטית לכיבוש הוליווד. לא חלף זמן רב, ולהפתעתה הרבה היא הוזמנה לבחור מכונית חדשה, כפי שדרש וקיבל מנהלה גילי מסמי (דמות שכבר כותבת את עצמה ל"ארץ נהדרת"). ובינה לבין אביהו שבת יש כבר כזה... איך קוראים לזה? ברחה לי המילה, אבל אפשר לחתוך את זה עם סכין (המשפט המופתי הזה שאול מאתי לוי). הם אפילו הלכו לבחור ביחד רכב, ולרגע היה נדמה שאם תתנו להם עוד שבוע הם כבר יבחרו כלב ו-וילון לאמבטיה.חי לה לה לנד - כל הכתבותעפים על עצמם ואז, ברגע, העניינים קיבלו תפנית מדאיגה. בשלב הראשון, באקט מעליב ולא מובן, אף אחד לא רצה להצטרף לג'ולייטה לנסיעה בבנטלי. בשלב השני, אותה בנטלי – שעדיין לא הספיקה לסיים הרצה - כבר מצאה את עצמה על אחד מרכבי הגרר של עיריית לוס אנג'לס (אגב, לדודו יש עכשיו קשרים עם ראש העירייה, אפשר לדבר איתו). בשלב השלישי, אביהו נענה סוף סוף לחיזוריה של ג'ולייטה ולקח אותה למסעדה, רק כדי להשפיל אותה לעיני המצלמות בעקיצות והסתלבטויות. שם לה את האמת בפנים. הדייט של אביהו וג'ולייטה:בזמן שדודו אהרון עסוק במזמורי שבת ונטיעות לחג, נראה שאביהו תפס את נישת המנוול של הוילה. מי שמצטייר לאורך העונה כמיסטר נייס גאי מתגלה בהתנהלות שלו מול ג'ולייטה האומללה והמאוהבת, כסקס מניאק שחצן וחסר רגישות. הוא מתריס בפניה בהנאה לא מוסתרת על כך שהיא מפלרטטת איתו, מנמיך את רף ההתלהבות שלה כשצלם דוגמניות ניגש להחמיא לה, ומכבה את נר הציפיות הרומנטיות שלה באצבעות קרות, וכל זאת תוך כדי דקלומים חוזרים של אהבה עצמית וזחיחות. אביהו, אם להשתמש בז'רגון של ג'ולייטה, כל כך עף על עצמו עד שספק אם היה דרוש מטוס כדי להשיבו ארצה.הטלנובלה של אביהו וג'ולייטה כמעט השכיחה את העובדה שהשבוע הזה נפתח באיווליואיישן סול שעשה חסד כמעט עם כל משתתפיו. אביהו הקסים את הבנות, זהבה בן הרטיטה את לבבות הבוחנים עם "טיפת מזל", ואפילו אתי סחטה רבע מחמאה. ג'ולייטה אמנם זכתה – אפשר להבין מדוע האמריקאים רואים בה פוטנציאל לכוכבת פופ, גם אם בארץ היא אפילו לא רוני דלומי – אבל הכוכב המפתיע של הערב היה דווקא דייויד אהרון.באר שבע בדאון טאון לוס אנג'לס ההסתגרות הילדותית שלו בתוך המסגרת הטבעית והמוכרת לו הוכחה לראשונה כמוצדקת. דודו בחר לשיר את "מילים פשוטות" בעברית, בישיבה, בניחותא, בפוזיציה שנוחה לו ולא מאלצת אותו לנקוט בשטיקים שאינם טבעיים לו. תגובות השופטים, שהתרשמו מקולו המוצלח, הוכיחו שאולי הוא צודק. מאוחר יותר, כשהקפיץ המוני תלמידים בהופעה עם "תגידו לה", נראה היה שדודו שוב עולה על הסוס. אם לא די בכך - גם ההורים שלו מסתמנים כאפשרות רצינית לספין אוף. צפו לריאליטי הבא עם משפחת אהרון בקריית עקרון.הטלנובלה של ג'ולייטה, שבשיאה של הסצנה עזבה את הלימוזינה באמצע הדרך, היתה עוד כלום לעומת המלודרמה המוקדמת שהציגה זהבה בן, עם אותו אקורד סיום ממש. בדרכם להופעה בבית הספר בדאון טאון לוס אנג'לס השווה ניסים הנהג את האזור לשכונה ד' בבאר שבע, ובתגובה חטף מזהבה, שהפכה בן רגע ליקירת השכונה, מקלחת זועמת של צעקות. רק חסר לה שנגלה שמכוניתה של ג'ולייטה לא רק נגררה, אלא אף נפרצה בשכונה קשת היום, בשל תיק שהושאר במושב האחורי. מה תגיד אז זהבה? שלא היתה לג'ולייטה אפילו טיפת מזל? הסנגורית של שכונה ד'. זהבה בן ב"חי לה לה לנד":

שירת דוד בעברית אומרים לקום על הרגליים. ברייק אפ!!!(דודו שוב מסתבך עם האנגלית)איז נוט אופרה!(דודו מסביר לתלמידים הם בעצם צריכים טו ברייק אפ)

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ