הישרדות VIP: הבגידה הגדולה בתורג'י

הברית החזקה בשבט מתערערת כשאנה וענת בוגדות בתורג'י, פרסטר מצליח לנצח לשם שינוי, ומשימת השכר והעונש מספקת את הסחורה. זיו יצחקי עוקב

זיו יצחקי, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר

בעוד השמיים מתקדרים מעל האי של סאנאי ובזמן שהאושרים פותחים את היום עם התוכנית שגב על הבוקר, באי התקווה מזג האוויר קצת יותר מסביר פנים, ופרסטר ועזאם צריכים להתחרות אחד בשני במשחק שהומצא על ידי ולמען חנונים באשר הם שם. לפיכך ובהתאם לזאת, פרסטר מנצח, ולא רק בגלל קור הרוח והכוחות המחודשים שהאי נתן לו, אלא גם בגלל ההתעקשות של עזאם להתייחס למשימה העדינה כאל ריפוי בעיסוק ותחליף לפיסול בובות וודו בדמותו של אושרי שתיים. כנראה שהמעצב של הכלא המצרי, שבו בילה עזאם כמה שנים סולד מקלישאות ארכיטקטוניות של משרדי היי טק ולא דאג להציב הוקי שולחן במתחם. עזאם מפסיד ומתבשר שהוא עוזב את המשחק. כן, באמת עוזב, אין אי הכחשה, אי כעס, אי משא ומתן, אי דיכאון, אי התבודדות ואי חזרה לחיים. זהו, נגמר. סוף. זאת אומרת, אלא אם כן.» הישרדות VIP - כל הביקורות והכתבות » הישרדות VIP: כשתורג'י מגלה את הרגשות» הישרדות VIP: אושרי ואושרי במסע כיבוש במחנה העיקרי אושרי אחד ואושרי שתיים מתעקשים להמשיך להתנהג כמו שני תיכוניסטים, שממתינים במשרדה של המנהלת לבואה כדי שתשעה אותם, או תעניש אותם להרים כסאות בכל הבניין בגלל איזה תעלול שעשו. אחרי שאושרי שתיים מבזבז לשבט ארבע כוסות אורז, ההתנהגות של הצמד עוברת מפנה שיהיה מתאים לשייך אותה לכיתה הטיפולית, אם מותר כבר להשתמש בביטוי הזה. האלטרנטיבה ללהג הסתמי והתפל הזה הוא המחזמר "דורון מלך האי", בכיכובו של איתי שגב עם להקת הליווי המורכבת מענת, אנה, דדון ויוליה. ספק מחווה לסרטי לואיס דה פינס בסן טרופה, ספק קריצה לכושר האילתור של גודיק. גם הניסיון הזה של שגב לחבר משפט משעשע אחד נכשל כשלון חרוץ. אנה דווקא חושבת אחרת, ההומור של שגב דווקא מאוד עושה לה את זה והיא רוצה לצחוק אחרונה.איתי מלך האי. אנה וענת מתקרבות לאיתי שגב:

הישרדותבוקי נאה

ורק הערה אחת. ממתי "הישרדות" טורחת לעדכן באופן שוטף את הקהל בענייני ההפקה? מדוע בסוף כל מועצת שבט הם נשארים ללון בחוף המועצה. מה יש בחוף הזה? למה לא מראים לנו אותו? מה מסתירים בדיוק מהציבור? העם דורש תשובות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ