הישרדות VIP: אושרי ואושרי במסע לכיבוש האי

תורג'י ואושרי באופוריה מהאיחוד ושוכחים איך צריך להתנהג, ואנה וענת מתחילות לדאוג ומנסות להחזיר אש, אבל הכל שולי לעומת מיצג המקלחת של נטלי דדון

זיו יצחקי, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר

זה כבר כמה ימים שהצירוף של אושרי אחד ואושרי שתיים לא מגדיל את האושר המצרפי של חברי שבט סאנאי בהישרדות VIP. עבור מי שלא הבין את הסכנה הקריטית הטמונה בחיבור של השניים לשאר השורדים, הלכו וטרחו בערוץ 10 ופשפשו בארכיון המאביק. והרי זה פלא, התגלה קטע ארכיון מאביק בין הארגזים של הדור הבא 24/7 לארגזים של "דה שואו". בקטע הזה נראית מיכל זוארץ כאילו היא גויסה ליוזמת דארמה באבודים. בצבעי אפור כרומטי היא מסבירה כמה החיבור הזה מסוכן. רק חלפו חמישה ימים וכבר הפילם נשחק. מישהו באפסנאות של ערוץ 10 ישלם על זה מחיר.» הישרדות VIP - כל הביקורות והכתבות »  הישרדות VIP: אושרי חוזר ועזאם הולך » הישרדות VIP: כשתורג'י מגלה את הרגשותמילא האיום האסטרטגי שטמון בזוג הזה, אבל טחינת המוח הטאקטית שמתרחשת בין השניים יכולה להתיש את החסין שבאדם או לפחות לגרום לו לרוץ ולרכוש ספר קלטת שבו בוקי נאה עושה רחשים מרגיעים לפני השינה. הדיבורים הריקים הבלתי פוסקים שלהם מאפשרים להמחיש מה היה קורה אם טווידלדי וטווידלדם היו מדברים בקולות של ביוויס ובאטהד. כשאושרי שתיים מתחיל להתנפח על אנה או לנפנף לבוקי ברעב שלו, שנייה אחרי שגמר מנה מאבו חסן, האצבע מתחילה לגשש לעבר כפתור ההשתק.גרסה מעיקה של ביוויס ובאטהד. אושרי אחד ואושרי שתיים:

הפרק האחרון היה פרק הישרדות קלאסי שכלל בתוכו חזרה למשימות ישנות ואהובות כמו משימת המכירה הפומבית, שבה מנת חומוס שווה 100 שקלים חדשים. כמו ביצת קינדר, גם המשימה הזאת היא גם ממתק וגם הפתעה. ההפתעה היא בדמות עוד טקס הישרדותי עתיק יומין בו מתקלחות הבנות בפני שאר חברי השבט. כמובן, שהכל במקרה, אם כי הנתונים האחרונים של הלמ"ס מאשרים שהסיכוי של בנות בהישרדות לזכות בפרס המקלחת זהה לסיכוי של ישראלי לזכות בחידון התנ"ך העולמי. זאת גם ההזדמנות של נטלי דדון לחשוף את מיצגיה החדשים "קצף על עור חשוף - מחווה לפליטה פלסטינית" ו"ידיים על עור רטוב - לא עוד עמונה". באקט של אפליה מתקנת מפצה ערוץ 10 את הקהילה הגאה על חסרונם של גברים ראויים בעונה הזאת ומשחרר אותם לדקות ארוכות להתפנות בשירותים או לשים משהו במיקרו בזמן שנטלי ויוליה (שנראית כאילו פילחו אותה מהבית של לורה ומרי אינגלס מ"בית קטן בערבה") משתכשכות באמבטיה. למי שלא הפנים את המסרים במיצגיה של דדון, היא חותמת באמירה הנוקבת ביצירת האמנות "מעניין את התחת שלי - זום אין" בעת העיסוי לאיתי שגב. נטלי מציגה "קצף על עור חשוף". המקלחת של נטלי ויוליה:

הרחק משם משה פרסטר נטוע היטב באי התקווה ומדווח על שיפור במצבו. מצבו כל כך משופר עד שהשיער שלו צמח בשני סנטימטרים מהצהריים באי עד שבאו בערב לגבות ממנו עדות. את זמנו הפנוי מנצל משה בכדי להעלות מחזה פרינג' בשם "כפית לבנה, כפית אדומה". שלא כמו דדון, משאיר משה את הפוליטיקה לאחרים ושב לעסוק בנונסנס מהסוג האסקפיסטי. כשנאלצים שוב להאזין לדיאלוגים של אושרי אחד ואושרי שתיים, ההיצע התרבותי של פרסטר גם הוא נשמע כמו הצעה מפתה ואפילו ראויה להיכלל בסל תרבות.

דיון פחות תרבותי מתקיים בין ענת לבין אושרי שתיים שקבלה והפנמה של ביקורת הם לא הצד החזק שלו. ענת לא מצליחה להרגיע אותו והוא מתעצבן עוד יותר. מהבקשה להרגיע לוקח אושרי שתיים את המסר להגביר את הקצב. הסט של היער, הים והשקיעה נראה לו מתאים פיקס לאיזו גרסה מקומית של "אפוקליפסה עכשיו". אם אין תקציב לכזה מפגן כוח, מסתפק אושרי שתיים בשחזור ימי "בופור" ולנסות להתיידד עם מטול אר.פי.ג'י מהצד הנכון שלו. ואם כבר קולנוע, אז בוקי אומר בצדק שמשימת החזקת הראש מעל המים המסורתית מזכירה את "צייד הצבאים", מה שמזכיר שיש חתונות פולניות שנמשכות פחות זמן מהמשימות. כמו הגמד מ"היה היה" אושרי שתיים לא מפסיק לבלבל את המוח גם כשכולם בתוך המים ולהציק לסביבה. המשימה גם לימדה שאושרי אחד ואושרי שתיים לא מנהלים תהליך מסודר של בקרה עצמית והסקת מסקנות. אושרי אחד לא הבין את הרמז מהדחתו הראשונה ומחליט שהוא מספיק חסין בשביל לוותר על משימת החסינות. אושרי שתיים מגלה שכשאתה לא רואה אף אחד ממטר, אתה לפעמים מפספס אינפורמציה חשובה. כמו, למשל, שאתה לא האחרון במשימה ושהחסינות הולכת למישהו אחר ובמקום פסלון אתה מקבל את נטלי דדון במיצג הנצחון.אושרי ואושרי לא לומדים מטעויות. משימת החסינות האישית:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ