הישרדות VIP: אושרי ונטלי חוזרים ועזאם הודח

האיחוד המרגש של אושרי אחד ואושרי שתיים מאיים על כל חברי השבט, נטלי דדון רוצה להיות ווינרית ומצליחה, ופרסטר שוב מוכיח שהוא לוזר

זיו יצחקי, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר

היה ברור לכל בר בי רב שאושרי אחד יחזור למשחק, השאלה לא היתה האם, אלא מתי ואיך. הטוויסט הקטן בעלילה, שהוכנס בדמות חזרתם של שני שורדים במקום אחד כבר הדיף ניחוח כבד במיוחד של גידור סיכונים מהסוג שאפילו ג'יי.פי מורגן הפסיקו לעשות. בהפקה דאגו לספק לא רק יתרון אחד לאושרי אחד דמות משימה פיזית, אלא גם דאגו שאם תהיה פדיחה חס וחלילה, הוא עדיין יחזור למשחק. כשמשה פרסטר הוא המתמודד השלישי, לא צריך לזמן לאי את ישראל אומן שיכניס לפעולה את המשוואות שלו על הסתברות, תורת המשחקים וכל הדברים המשעממים האלה שבשבילם יש ערוץ 8.» הישרדות VIP - כל הביקורות והכתבות » הישרדות VIP: כשתורג'י מגלה שיש לו רגשות» הישרדות VIP: ג'מצ'י ממשיך את האגו טריפאבל משהו שונה מתרחש בעונה הזאת, שנראית הרבה יותר טוב מקודמתה. במקום שבו היתה פעם הישרדות מטיחה לך עוגת קצפת בפרצוף, אנחנו מקבלים עכשיו רק את ניחוחות האפייה כשמובהר שרק המנצח יקבל חסינות. באותן דקות אפשר היה להשתעשע ברעיון שאולי המהלך הזה יעמיד את אושרי אחד בסיכון מסוים. הוא לא. המשימה הזאת היא בכלל הרגע של דדון. למצלמה היא אומרת שהיא רוצה להיות ווינרית במבט כל כך ריק, שאם לשפוט לפי ערוץ האופנה, כמוהו מלמדים רק בבתי הספר הגבוהים ביותר לדוגמנות. כשדדון מממשת את ההבטחה ואכן הופכת לווינרית, היא כבר מתפרקת לאלף חתיכות. את זה בטח לא מלמדים בבית הספר לדוגמנות, זה כבר חומר שממנו עשויות רק מיצגיסטיות. שגב אומר שהיא גם מבריקה ואינטליגנטית. אז באמת שיהיה לבריאות. וגם לפרסטר. אתה לא לוזר, אולי לא מבחוץ, אבל מבפנים. בסדר, הבנו. אפשר להתקדם.ההפקה מבטיחה את חזרתו של אושרי. הקרב על החזרה למשחק:

ניתן היה לצפות שהחזרה לחיקו החמים של אושרי אחד תעשה את אושרי שתיים מבסוט יותר, אבל הוא את הלקחים שלו למד כשהוא יצא עם הבת של ראש הממשלה וגם מספר שתיים צריך לזכור שקודם כל צריך לדאוג למספר אחד. זאת אומרת למספר שתיים. שזה הוא, כמובן. כמי שמן הרגע הראשון נטל על עצמו לנסח את המצע הרעיוני של ברית גורדון, מנסה אושרי שתיים להסביר שגניבת פסלון איננה דומה לגניבה של כסף מהארנק. כשהוא מבין שתדמית השקרן מחסלת לו את העניינים על האי, הוא מחליט לנסות להחליף ערוץ בעזרת התפילין והסידור. לא כל כך מצליח לו ואת ההשלכות חוטפות אנה וענת. האחרונה בכלל מוצאת את עצמה בקונפליקט מכיוון שהיא התחילה לפתח רגשות כלפי עזאם. כנראה שלא מראים לנו, אבל כמו בקומדיית נעורים מהאייטיז שבה ענת נשלחה להתיידד עם עזאם רק לשם הנקמה, היא למדה להכיר אותו ואף לחבב אותו. ייתכן מאוד שאפילו טיול קצר ללונה פארק השכונתי היה מעורב בהתחממות ביחסים. לא יהיה מפליא לגלות שמעורב שם גם דובי. הכל בטח נשאר על רצפת חדר העריכה. אושרי אחד מבסוט, מתאים לו שקודם עזאם יילך. ככה הוא לא ייראה כאילו הוא רוצה להתנקם בשגב.ברית דמים. האיחוד בין אושרי אחד לאושרי שתיים:

גיא זוארץ

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ