הישרדות VIP: ג'מצ'י ממשיך את האגו טריפ בווילת המושבעים

דורון ג'מצ'י מסמן טריטוריה, ענבל גבריאלי לא לומדת מטעויות ורק הראל מויאל יוצא גבר בפרק וילת המושבעים. זיו יצחקי עוקב

זיו יצחקי, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר

אחרי מהלך היוניפיקציה המתיש של דאנג וטיניום (את גרמניה איחדו יותר מהר ועם פחות דמעות), אפשר להבין מדוע החליטו בערוץ 10 שמגיע לנו לנוח קצת ולהסדיר נשימה בעקבות קצב האירועים המסחרר של הפרק הקודם. על כן הם מניחים לשורדי ה-VIP ומפנים זרקור חשוב ביצירה דוקומנטרית סוחפת אל חייהם של השורדים שהודחו באמת, אבל ממש באמת. 'לאן הברווזים עפים כשהאגם קפוא' שואלים זה את זה חסידיו של סלינג'ר ודני סנדרסון את מזי כהן, ועד היום לא ניתנה תשובה לשאלה. בזכותו של ערוץ 10 אנחנו לא נשארים בעלטה בכל הנוגע לשאלה - לאן הולכים שורדים מודחים.

»הישרדות VIP - כל הביקורות והכתבות » הישרדות VIP: פרסטר נשאר לוזר והלך הביתה» הישרדות VIP: הדרך אל הסוף של נטלי דדון

במקרה של דורון ג'מצ'י הם הולכים בבטחה במשעולו של אגו טריפ מטורף. עם הגיעו לווילה, עושה ג'מצ'י הכל, חוץ מלהשתין מסביבה כדי להכריז שהוא מלך העולם. בלי קייט ווינסלט מאחור, שיער מתבדר ברוח והטיטאניק לרגליו, מסיק ג'מצ'י מהדחייה הטרייה שחווה, כי אנשים רק רוצים יותר ממנו. כיוון שלצפות בגבר בגיל העמידה מטייל בעיירה תאילנדית מרתק כמו לראות את אייל פלד עושה את זה, או שבעצם זה לא אותו דבר? בכל מקרה, גם הבמאים מודעים לכך, ועל כן אנו מקבלים דקות ארוכות בהן אנו צופים בניסיונותיו של ג'מצ'י למצוא מקום ראוי לעשות בו עניינים חשובים. האיש שהיה ידוע בזכות השלשות שלו בשיא תהילתו, עכשיו זוכה לזמן מסך רק אם הוא משתף אותנו בצורך הדחוף שלו לעשות מספר שתיים. אך בחיים האלה שום דבר לא קורה סתם, כל אירוע הוא בעל משמעות וג'מצ'י נקלע במסעו אל מתחם שנראה כמו ספק בית ספר, ספק שבט צופים, ספק תאילנדים שמשוגעים על ממורביליה מצפון קוריאה. שם, מסבירה הספק מורה, ספק מדריכה, ספק אינדוקטרנטורית שמדובר בכוכב עבר ושיעשו כאילו הם מכירים אותו ויצחקו הרבה. סוף סוף מישהו אומר דברים של טעם בהישרדות VIP. מיותר לציין שהעצה הזאת תקפה גם לשאר המשתתפים. אפשר להוסיף לה גם "להתרחק באיטיות ובבטחה מהשטח".

הילדים עושים ממנו צחוק. ג'מצ'י מעביר אימון כדורסל:

איריס בר און ענבל גבריאלימיכל זוארץ

כשגבריאלי בוכה, אפשר אפילו לשער שמאחורי הדמעות האלה מסתתרת אכזבה כנה ואמיתית על כך שפספסה הזדמנות להרוויח מיליון שקל. כשזוארץ בוכה אפשר לראות בה חרדה ובעתה של 'מה עכשיו?'. מה עושה עכשיו סלבריטי בדרגתה, לאן היא ממשיכה מכאן? לעונה הבאה של חי בלה לה לנד? או ממתינה עוד חמש עשרה שנה שמה שהיא עשתה יהפוך לקאלט והיא תזכה לקאמבק כמו ההן מתנוחי?היחיד שיוצא גבר מהשעה הזאת הוא הראל מויאל, שלראשונה מראה סימני חיים. ההיגיון שלו עדיין דורש הסבר במקומות מסוימים, לדוגמא כשהוא חושב שאושרי שתיים לא היה בסדר בזה שהוא אמר שמויאל היה בכוכב נולד ושיש לו שני ילדים. שתי עובדות נכונות למדי. משחק הכדורסל עם ג'מצ'י הוכיח סופית שדאנג צדקו כשהם העיפו את ג'מצ'י. חוץ מהאיום הפיזי שלו במשימות חסינות, אישית הוא פשוט אדם שלא נעים להיות בסביבתו. רק בנקודה אחת, הפרק הזה רק סיבך את הכל. גם הראל מויאל זוכה לקבל תפילין מההפקה - שלט רחוק לנשמה - כמו שקרא להם אושרי שתיים. מויאל מתפלל בקול גדול, מה שאומר שהוא בטח בחור ערכי. אבל גם אושרי שתיים מתפלל ואומר שהתפילין מפקסים אותו. אז גם אושרי שתיים בחור ערכי. מה עושים עכשיו? אולי יעשו על זה פרק ספיישל של "שניים אוחזין". היחיד שיוצא גבר הוא הראל מויאל. חוגגים בוילה:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ