זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין

יום האישה בעירום

רצה הגורל, רצו גם מנהיגי השבטים, ואתי ונטלי נשלחו לאי הגלות דווקא בערב יום האישה הבין לאומי. הרצאה של סקסולוגית עם שי מלאכת יד לא חיכו להם שם. בשביל התענוגות האלה הן יצטרכו לשחק במשחק ההישרדות האכזרי בהרבה של שוק העבודה הישראלי. אתי מצידה הוכיחה שהסולידריות לא מתה ובחרה בכרבוליות למען חום הלב ואש הקרב של חבריה למשלט על פני רמז לפסלון החסינות. צודקת, ראינו כמה רחוק זה לקח את פנינית.

בהישרדות הפעם, ההמשך כבר היה הרבה יותר אמביוולנטי והמסרים היו כרגיל סותרים. השתיים בתחילה מראות שסיסטרז יכולות לעשות את זה בעצמן ומדליקות אש. הן גם לא שוכחות ללגלג על הגברים שחזרו אל המערה עם סיפורים מפחידים על כמה מסוכן שם בחוץ. אתי סוגרת את הסוגיה בהכרזה שגברים טובים רק בשביל הזרע שלהם. למי שלא התעדכן שובניזם נשי זה הפמניזם החדש.

ההמשך היה כבר יותר מבלבל. אתי ונטלי הולכות לרחוץ להן טופלס במים. מחד, אכן אקט משחרר של קבלה עצמית הן של הגוף והן של הנפש. בעיקר כשאין גברים בסביבה שיחפיצו אותך. מאידך, הן לא באמת היו שם לבד. גם אנחנו היינו שם איתן. ואם הן כאלה משוחררות וחופשיות אז למה צריך לפקסל להן כל מיני מקומות? את השאלה מי זכה כאן לשחרור והרפיה נשאיר לפאנל שבוודאי יתקיים בנושא בסניף הקרוב של נעמ”ת.

הלגונה הכחולה, גרסת אתי ונטלי:

ברית עולם

אני חושב שכמה מכם בוודאי יסכימו איתי שאם אני אכתיר את מועצת השבט האחרונה כמועצת השבט המוזרה ביותר שהיתה בהישרדות הישראלית לדורותיה. אני לא אתפלא אם גם נשבר כאן שיא ברמה העולמית. זה התחיל בהעלמות המסתורית של עופרי. אני עדיין ממתין למסיבת העיתונאים של פרופסור ברבש שיסביר מה בדיוק קרה לה עם פרשנות נלווית של דוקטור רביד מהאולפן. הבחורה קצת מרגישה לא טוב וישר שולחים אותה הביתה? אני לא רוצה לחשוד בכשרים, אבל הם לא נותנים לי ברירה אחרת.

החלק השני נוגע לסיפור גיורא שבהתחלה חשב שאביב ובן הם המקור לכל הרע בבנאו ועכשיו החליט להפוך את בן לבנו האבוד. גיורא רואה בעיניים של בן את הנוער הישראלי. נראה לי שגיורא צריך לצאת מהבית קצת יותר, בעיקר ביום חמישי בערב באזורים שליד הפיצוציות. שם הנוער עסוק בפעילות לא מזיקה כמו השתכרות במוקום להתרוצץ ברחובות ולזעוק שלא כל זכר הוא גבר

החלק השלישי נוגע כמובן לאביב. מה נסגר עם הבן אדם? הוא לא יכול היה למצוא דרך יותר עקומה ומשפילה לצאת מהמשחק. אתמול הוא כבר היה על מדי א’ : ג’ינס ונעליים ומוכן ללכת הביתה תוך כדי שהוא דופק את השבט שלו ללכת לאכול אחד השני במועצה. בסוף הוא נשאר עם איזו הבטחת חברות מקושקשת מיונתן ואתי. כשהוא כבר זוכה בשרשרת  חסינות הוא מוותר עליה בשביל יאנה, שבכלל לא צריכה אותה ולבסוף מגורש מהאי. גם לא אישרו את הצעת החברות שלו בפייסבוק, גם אכל את הקוקוסים הסרוחים וגם גורש מהאי. אם הוא רוצה להסביר את עצמו, הוא מוזמן. אבל עדיף בכתב.מה שבאמת מעניין הוא מה יקרה הלאה בין גיורא לבין אתי ויונתן אחרי שהראשון החליט שהיא צריכה ללכת. אבל זה כנראה לא חשוב באמת כי לפי הפרומו בפרק הבא הם מתערבבים.

ההגיון מאחורי השגעון: 

איים בזרם

הכי דוגמן של שמפו - יגאל רוחץ במים בגשם, יגאל שותה מן העלים, יגאל מתחבר לאדמה. חסר היה ברקע את נעימת הפרסומת של פלמוליבה.

הכי משתמשת במילים לועזיות שלא לצורך ושלא במקום - אתי קוראת לנטלי אקלקטית, מולטיפונקציונאלית ומולטידיספלנרית כאילו לפחות הא היתה טאבלט חדש. מישהי כאן בהחלט סובלת ממנת יתר של מצגות של סטיב ג’ובס.

הכי תודה רבה על התמונה שלא נצליח למחוק מהראש - גיורא מודיע שרוב חברי השבט סובלים משפשפות קשות. כל מי שחשב שהוא ילך לישון עם אתי ונטלי בסקיני דיפינג קיבל את המקלחת הקרה האולטימטיבית. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ