"האח הגדול": כצפוי, החדשים הפילו את המליון

כדי להוציא את בית "האח הגדול" משגרה, היה צורך לשלוח את אסי לדבר עם שימי הדג. גם השיחה המוזרה הזו לא עזרה. אחרי שלושה חודשים, המתח עבר, הריבים שגרתיים וההדחות צפויות

איילה פנייבסקי, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
איילה פנייבסקי, עכבר העיר אונליין

"זה צריך להיות שבוע שמתנהגים בו לא רגיל" (ארז טל בהצהרת כוונות)

השבוע הקרוב בבית האח הגדול יהיה "השבוע הלא צפוי". זה אומר שהדיירים יהיו חייבים באופן רשמי לצאת מהרוטינה השגרתית שלהם (ושלכם, צופי ערוץ 20) כדי לזכות בתקציב אוכל סביר. הסיבה שהעניין הזה הפך למשימה מיוחדת, ששולחים לכבודה את אסי עזר לדבר עם שימי הדג, ולא ליומיום מופרע של תוכנית ריאליטי שמטרתה לדפוק לאנשים את השכל, היא כשל במושגים של ריאליטי. כבר שלושה חודשים ביחד, המתח עבר, הריבים שגרתיים, ההדחות צפויות.

"80 יום אישה נמצאת בבית לא יודעת להפעיל את המכונת כביסה!" (תומר 1) על ההדחה של הילה אף אחד בעולם לא ימצא מה לומר. אבל בהדחה של תומר אפשר אולי, במצב רוח אופטימי, לראות מתנה מאופקת ליום האישה. הבחור הצליח – במחצית הזמן של שאר הדיירים – לריב, לצרוח ולאיים על אחוז מדהים מדיירי הבית, עם דגש על הדיירות. רם ספג ממנו אגרסיביות היסטרית, אבל הקרב היה בעיקר נשי: תומר יצא בכל הכוח על מירב והילה, ובפרק האחרון אפילו הצליח לחלץ עצבים מסיוון, הבחורה שגם אחרי התעללות רגשית של שלושה חודשים לא מסוגלת לצעוק על עמיר.

"היא גם לא יודעת לשטוף כלים!" (תומר 2)

בקרוב אהבהגאיה טראוב

אסי במשימה המיוחדת:

"תחסרו לנו, אבל אנחנו בדרך לגמר" (ארז טל, למודחים הטריים, ברגע של כנות) בשבוע הבא אולי יקרה משהו ממש לא צפוי. תקשיבו טוב: איש מדיירי ובמאי בית האח הגדול לא יפלוט הערה סקסיסטית, מכוונת או לא מכוונת. אף אחת לא תצטרך להיות משטרת המחשבות של אף אחד אחר. שום אישה לא תוטרד, לפחות על המסך, לפחות למשך הערב, לפחות בזמן צפיית השיא. לשבוע אחד. ליום. הנתונים המעודכנים מראים שבאותו זמן, לא מעט מאיתנו יוטרדו מחוץ למסך, אבל אי אפשר לשנות הכול ביום אישה אחת. בשבוע הבא, באופן מאוד לא צפוי ואולי אף מפתיע, ערב שידורים שלם יימשך בלי שמישהי מאיתנו תרגיש צורך להקיא קצת בפה. הייתי מסמסת לזה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ