הישרדות: רומן גברי נולד באיי הקמרינס

באי הגלות מגלה אוהד שאביב הוא הפתעת העונה, מרביץ בו את תורת הגבריות החדשה והולך איתו מחובק לעבר השקיעה. הכירו את הברומאנס של הישרדות 5

זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין

ברומאנס

איפה, איפה היא האקדמיה העברית ללשון כשצריך אותה? מתי היא כבר תמציא מילה תקנית לאותו מושג אמריקאי חמקמק שכבר גרף מאות מיליוני דולרים באולמות הקולנוע ועשה את ג’ד אפטאו איש עשיר במיוחד: הברומאנס. הרומן בין שני גברים סטרייטים לחלוטין שפשוט נורא אוהבים אחד את השני, אבל לא מעוניינים לשכב זה עם זה. לפחות לא לפי האינפורמציה שיש בידינו כרגע.

זה מה שהתרחש בין אביב לאוהד באי הגלות. רק אתמול אוהד התכווץ כולו לשמע פליטת הפה של אביב שהוא פינטז על לבלות איתו לילה שלם על אי בודד. כמה שעות וכמה תחבושות אחר כך, הוא כבר חושב אחרת. מתקפת הרחמניטיס של אביב, שכל כך מעצבנת את חברי באנאו, דווקא יושבת על אוהד לא רע. גם לו יש חברה וגם הוא מאוהב בטירוף. אוהד מגלה שהוא הפתעת העונה ומרביץ באביב את תורת הגבריות החדשה: כמיהה לחיבוק, געגוע לנשיקה ובכי ללא בושה. לקינוח הוא גם קורא לאביב להתבונן איתו בשקיעה ונותן לו חיבוק. 

לא התעצלתי, נכנסתי לאינטרנט ובדקתי מה עושים במקרה כזה. ובכן, הרופא ממליץ על אשפוז כפוי במערכת בלייזר במשך שלושה חודשים תוך צפייה מסביב לשעון בערוץ אגו. והיבלות של אביב? את זה הגוף כבר ירפא בעצמו.

ברית עולם

קודם כל, ולפני שאנחנו צוללים לתוך עניינים של אסטרטגיה שמסטרטגיה, אנא רשמו לפניכם. נרשם הזיווג הראשון והחברות הראשונה בהישרדות 5 שכנראה גם תהיה ציר שילווה אותנו בהמשך. את התואר קוטפים גֱב ונטלי כבסה שמובכים עד שורשי שערותיהם כשיניב שואל אותם מה נסגר איתם. גם אירית רחמים לא הכי מרוצה מזה שהם מסתובבים ביחד כל הזמן בלי שהם חתמו איתה על חוזה בלעדיות להפקת החתונה. עד שהם יגיעו לבאר של סבא, השניים מעדיפים לרחוץ יחד במימי הנחל שמצא גֱב, בזמן שנטלי שופכת לו מים על הגב.

בשאר החלקים של השבט, העסק נראה מנומק הרבה פחות. אם בתחילת הדרך היה נראה שלירון וגב מתחברים אחד לשני באופן טבעי, ההצבעה שלו במועצה הקודמת וגם אמש מוכיחה שהוא סוכן חופשי שלא דופק חשבון לאף אחד. זהו גם השבט שבו אף אחד לא מוכן להכריז על עצמו כחבר בברית כלשהיא. כולם הולכים עם הרוב או כמו שאוהבים לקרוא לזה התועלתנים: עם הצד שמנצח.

גֱב משחק את המשחק הכי פסיבי-אגרסיבי. מצד אחד דוחף את הבנות להדיח את יגאל, אבל ממהר להודיע שהוא יעשה מה שהן יחליטו. כמו שפקס, מעדיף גב ללכת עם גיבוי של שתי בחורות ולהשתמש במטריה שלהן. בניגוד לשפקס הוא לא מתכוון לספוג את כל האש ונותן גם לאחרים לעשות את העבודה המלוכלכת בשבילו. רחמים מקפידה לא לקחת את הצד של אף אחד. השאלה המעניינת היא עד כמה עמוקה החברות בין לירון לבין יגאל או שהיא רק התקיימה אד הוק להדחה הזאת.

כך או כך, הציר של גֱב-שונית-נטלי לא הספיק לפנינית שהיתה צריכה רק עוד קול אחד בשביל להישאר על האי. לירון ויניב היו שניהם מקרים אבודים מבחינתה. נראה שאוהד, בשלב הזה, קצת מנותק מהמתרחש ועושה מה שלירון אומר לו. עם אירית רחמים לא היה לפנינית קמצוץ של סיכוי. האישה פורחת בחברתם של גברים, בשביל מה היא צריכה את האשכנזיה המבאסת והחמוצה הזאת בסביבה שתעשה פרצופים בכל פעם שהיא תפיק אירוע עם מינימום פרודוקטים?

איים בזרם

הכי מישהו בהפקה כתב את זה - אירית רחמים מכריזה: “הוצאתי מקום שהוא מתוך המטריה, אבל אימפריה”. נו, באמת. מספיק עם זה.

הכי כדאי ליפול לידיים שלו ורק במובן הפיזי - רועי. המסאז’ הזה בתוך המים נראה כמו משהו שצריך להפיץ כטיפול חובה בספא מפנק ויפה שעה אחת קודם.

הכי מוגן על ידי ההפקה - לירון. כל שגיאה הכי קטנה בעברית של אירית ושל יניב מועברת כמו שהיא לכתוביות. בשביל זה הן שם. כשלירון אומר לפנינית שאסור לה להיות “שאננית” בכתוביות מתקנים ל”שאננה”. כן, גם ליוצאי כפר שמריהו מתפלק לפעמים הלימור. קורה.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ