היפה והחנון: למה אף אחד לא מפרגן לאור ונלה?

אור ונלה, הזוג המוזר, ניצלו אמש מניפוי וזכו לקבלת פנים צוננת משאר הזוגות בוילה. האם כולם מתחילים להריח את הגמר?

זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין

הטוב משימת המייקאובר של החנוניות. אכן הגיע יום הנקם והשלם של החנונים ביפות, בתכתיבים של קובעי הטרנדים ובכל מי שאי פעם מיהר לשפוט אותם על פי המראה החיצוני שלהם. ציון לשבח מגיע למאיה, הפרטנרית של אלכס, על כך שהספיקה להשחיל כמה מילים על כך שיש אידיאולוגיה מאחורי החזות שלה. חבל שהיא לא הביאה את קולקציית החולצות הפוליטיות שלה, זה היה פוטר מליטל את השאלה האם מאיה מצביעה לליכוד או לקדימה.

עם זאת, קשה לומר שהיה משהו טוב בבחירה של הבגדים ואולי כדאי לשקול להעניק לארבע החנוניות חוויה מתקנת בפורמט החדש של טריני וסוזנה. ואולי צמד הבריטיות האלה הוא לא המקום הנכון לקבלת חוויות מתקנות.

החלק המוצלח ביותר במשימה היה חוסר היכולת הבסיסי של היפות להתאים חנונית לחנון. ליטל בטוחה שאלכס יגשים את פנטזיית ה”עיניים עצומות לרווחה שלו”, נלה לא מבינה מה פתאום אור אוהב פרחות וסהר מפרגנת בטירוף לעבודה של ירון. אחרי כל כך הרבה שנים ביחד (זה לפחות מרגיש כמו שנים), אפשר היה לצפות מהיפות שיכירו את בני הזוג שלהן הרבה יותר טוב.

הרע כן, כולנו עברנו טראומה לא קלה בעקבות תרגיל הפירוק וההרכבה מחדש של הזוגות. בכולנו זה הדליק את כל חרדות הנטשה האפשריות והזכיר את הפעם ההיא שהשכן נתן חיבוק לאמא והיינו בטוחים שאבאמא מתגרשים והיא תעזוב את הבית לטובתו. לכן, הפרקים האחרונים של “היפה והחנון” היו חוויה פסיכולוגית מטלטלת מהדרגה הראשונה. אני מודה שרק הערב, כשאור ונלה שבו זה אל זו וכשהושב הסדר העולמי על כנו, הצלחתי להשתחרר מהתנוחה העוברית שבה התנדנדתי בשבועיים האחרונים כששפתיי רוטטות מעוצמת הטראומה.

אך כל זאת מאחורינו ואור ונלה חוזרים מחדר הניפוי אל סלון שהטמפרטורה בו מתחת לאפס. נכון, הם לא הזוג הכי סימפטי להיות בסביבתו. הרומן שלהם גם קורא תיגר על אפקט ווסטמרק. היא עפה על עצמה, הוא מתיש במילמוליו החרישיים. אבל בחייכן, ליטל ענבל וסהר - יכולתן טיפה להתאמץ להראות מפרגנות. גם החנונים מסוגלים להרבה יותר. במקום זאת אף אחד לא קם מהספה וכולם נתנו לאור ונלה להיחנק לבד עם השמפניה. חבל, אתם עוד תצטרכו להתמודד מולם בגמר.

המכוער

אלכס וירון בלי חולצה.

הלא מובן מאיה מספרת לאלכס שהיא קוראת את “האמן והמרגריטה”. הוא לא יודע את נפשו משמחה. לו יש דעות אנטי סוציאליסטיות מובהקות. היא חיה פוליטית עם אג’נדות פמיניסטיות. מה עוד צריך לקרות בשביל ששניהם יקבלו תוכנית משלהם?

אז מה למדנו?

ששינוי של 360 מעלות איננו שינוי, אלא חזרה לנקודת ההתחלה. ותודה לאלימור זילברמן שהראתה לנו שגם ליפות יש גבולות.

שאחד המרכיבים החיוניים ביותר במשחק המקדים של אור ונלה הוא טקס הסרת הנעליים של הגברת לפני שהם הולכים לישון. אחרי זה הם עושים כפיות. ויש גם הפסקה באמצע. לידיעת כל מי שזקוק לגיוון בזוגיות ונמאס לו מתרגילי הנוצה שממליצים עליהם בלאישה.

ורגע של עברית גרגרת - תחושת מועקה ומחנק בגרון כשבאסה גדולה משתלטת עליך. תופעה שנוטה להתרחש כשהצ’ילבה שלך מתרוממת כל פעם מחדש כמו עוף החול מחדר הניפוי.

מה אני ג. יפית? - שאלה רטורית שמטרתה להצהיר על האותנטיות והיושר של הדובר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ