הישרדות: שניים רבים - השלישית הולכת הביתה

בקרב לשון הרע המגוחך של בן ואביב, שמשום מה תפס אתמול את רוב זמן המסך בפרק, דווקא מוראל יצאה מופסדת והודחה מהמשחק. אבל הכל לטובה - אף אחד לא באמת צריך פרינססה שתתחמק לו ממשימות. זיו יצחקי מגיש תביעת דיבה משל עצמו

זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין

המופע של איצ’י וסקרצ’י אתם שומעים את הרחש הזה? זהו קולם של עשרות מרצים למשפטים ברחבי הארץ שמעדכנים את רשימות הסיליבוס ומוסיפים אליהן את התקדים המסעיר בן מלכא נגד אביב בסיס. תביעת לשון הרע אשר תכה גלים בקהילה המשפטית, בקהילת משקיות הת”ש ובקהילת אוכלי הפנקייק בצומת כפר ויתקין. עניין של עשר-חמש עשרה שנים ויש לנו פסק דין בעליון.

אמש ב"הישרדות" הכרנו את עידן קפון החדש

אמש המשיך בן להשתרך אחרי אביב, לזעוק לעברו כמו הגמד ב”היה היה” ולהתנהג כמו מישהו שמת שיעיפו לו סטירה. בן בעיקר התאהב בכל מיני משפט מחץ שהשם יודע מי הגה אותם. הבנו, לבן אין סרט סגול והוא לא מש”קית ת”ש. טיעון קצת משונה בשביל מי שרוצה שנורא נתרשם ממנו כי הוא הגיע משום דבר.

בן גם מתעקש שלא כל זכר הוא גבר. אז עכשיו הוא לא רק משפטן על, אלא גם ביולוג צמרת. לסיום, לבן גם לא נראה העניין הזה שאביב בוכה, חבל שהוא לא חשב על זה כשהוא הזיל דמעה כשגילה שדווקא מוראל הולכת הביתה ולא מושא האובססיה שלו. בן רוצה את המנהיג שלו כריזמטי, אמין, מקצועי, ישר דרך וצנוע. בנות, עכשיו אתן יודעות מאיזה פרופיל בג’יידייט להימנע. 

ואם ביום שלישי לא בא לי? חלפה פחות מיממה מאז שמוראל התעקשה שהיא הגיעה לכאן כדי לפצוח בקמפיין שמטרתו להזים את כל הדעות הקדומות נגד דוגמניות על כך שהן יפות וטיפשות. לזכותה ייאמר שהיא מעולם לא טענה שחושבים שדוגמניות הן עצלניות או ותרניות. אז היא החליטה לשים ת’ראש על דיונה ולא ללכת להילחם על חסינות כי היא ובן כבר סגורים על זה שאביב הולך הביתה. על הדרך היא סימנה את עצמה אל מול כל השורדים “הערכיים” שבשלב המוקדם של המשחק עוד יכולים להרשות לעצמם לשקול שיקולים כאלה ולהתייפיף.

מצד שני, כל ניסיון למצוא קו אסטרטגי בפרזנטורית הבית של בגדי אתא נידון לכשלון. אחרת איך אפשר להסביר את היציאה שלה נגד בן במועצת השבט. גם אם היא לא היתה מודחת, היא היתה הופכת למושא החדש של מסע הצלב של בן. מעניין מה היה לו להגיד על סיפורה האישי העצוב ואם גם אז היה שולף לה סרט סגול. מזלה שהיא הודחה - נמנעה גם ממנה תביעה על פי כל דין על לשון הרע. ברית עולם כשכל הזמן האוויר מוקדש לרפליקות של בן נגד אביב, מנעו מאיתנו הצופים כל מגע משמעותי עם שאר חברי באנאו. כל מה שגילינו הוא שאתי ויונתן הפכו לחברים טובים ושיאנה הולכת ומסתמנת כתגלית של העונה - פייטרית, אתלטית וגם אנושית. אפשר להבין למה רועי רוצה לראות את הגב של אביב. מעבר לקרב התרנגולים והדחף הכמעט אינסטנטקיבי להעיף את המנהיג, רועי מבין שאביב מתחרה בו על המשבצת האתלטית - סכנה לא פשוטה כשיעברו לחסינויות אישיות. המוטיבציה של עפרי לא ממש ברורה, אולי בגלל שלא ידענו על קיומה עד שהיא לא ביצעה את האקט ההיסטרי והמשונה שלה נגד אביב.

לגבי השאר, כמו שאמר גיורא, בשלב הזה של המשחק עדיין אפשר לחשוב בצורה ערכית. המהלך של גיורא להדחה של מוראל היה נכון לזמן ולמקום. השבט לא זקוק לפרינססה שתבריז ממשימות, עדיף לו סוס עבודה אתלטי שבוער לו להוכיח את עצמו ולרצות. את האנטגוניזם שעורר בהתחלה תמיד יהיה אפשר לשלוף כשיגיע הזמן להיפרע ממנו.  איים בזרם הכי בחיים צריך גם מזל ולא רק שכל - גב חוזר מאי הגלות עם ברזנט לאחר לילה גשום במיוחד והופך לגיבור העל של מריקודו.

הכי לבדיקת הרגולטור 1 - מה נסגר עם הקידום העצמי חסר הלאות של אירית רחמים? האם זוהי עסקת התוכן השיווקי הגדולה ביותר בהיסטוריה?

הכי לבדיקת הרגולטור 2 - הבוקר שלאחר המבול הגדול. כולם טרוטים ומקומטים, המצלמה נמנעת מכל קלוז אפ של רחמים שמוסרת עדות מאוחרת כשהיא מטופחת וממורקת כאילו זכתה בתקציב קרם העיניים של דנה רון.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ