האח הגדול 3.0: הסקס הכי מוזר בתולדות הטלוויזיה

הרפתקת הסדינים של סיון ועמיר הייתה כל כך מיותרת, יבשה ולא הצליחה להוציא רגש מאף אחד. וגם: האם הפרידה משימי הדג היא משל לאירועים שהתרחשו השבוע מחוץ לבית?

איילה פנייבסקי, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
איילה פנייבסקי, עכבר העיר אונליין

"לא נמאס לו מהשטיק הזה?" (תכלס. מירב בטיטו על המאקוווו של אסי)

כאילו כדי לאזן את השערוריות הלוהטות של השבועות האחרונים, "האח הגדול" הגיש הערב רגע שפל עונתי מובהק. בתוכנית אחת הצליחו לשלב שם הדחה משמימה, פרידה משימי הדג, ויכוחי תקציב רפטטיביים וגם את המין הכי אנמי בתולדות האח הגדול בעולם. אם מישהו ניסה להוכיח שיורם זק חיוני לתוכנית הזאת כמו ששימי זקוק לשעות שינה - הוא הצליח מעל ומעבר.

אז מה אם החזה של דנה מגרה את האח הגדול?

התוכנית נפתחה ברצח אב סימבולי, שלא לומר רצח דג. האח הגדול כינס את כולם בסלון, קרא להם להחזיק אצבעות ולהיפרד זמנית ממי שתמך בהם, הנחה אותם, דאג להם והצחיק אותם, ועשה את כל אלה, כך מתברר בדיעבד, על חשבון בריאותו האישית. לא ברור אם המחלה של שימי הדג פסיכוסומאטית, אבל מהחיבור הכרונולוגי להשעיה של יורם זק שדובב אותו קשה להתעלם. לצלילי שיר נוגה של עברי לידר, שמסתיים במילים "זכיתי לאהוב", נפנפו הדיירים לדג לשלום, ואלה מביניהם שרגישים במיוחד לבעלי חיים (רם) אפילו מחו דמעה.

"הדבר היחיד שעובר לי בראש לגביך זה שאתה פשוט בן זונה" (ביום שאחרי, עמיר מצליח לחלץ קללה אפילו מסיוון)

אפילו חצי מכמות הרגש הזו לא נראתה בין סיוון ועמיר, הזוג הכי לא מוצלח בתולדות הז'אנרים, הסדרות והפורמטים כולם. הם עושים רק רע אחד לשנייה ואחת לשני, אבל לא רק במובן הנפשי; גם סער ואיילה עשו רע אחד לשנייה, אבל לפחות הרוויחו מזה במשחק הכללי.

סיוון ועמיר הפכו ליצורים לא אהודים, וחמור מכך, כמעט ולא מתועדים. אפילו המין הראשון שלהם עבר אמש בדממת אלחוט כמעט מוחלטת, בלי רמז לטירוף ההדלפות, ההשערות והסרטונים שליוו כל שליקת כינים ממוצעת בעונות קודמות. אפילו המין לא הצליח לגרוף רגשות ביחס לזוג המוזר הזה - לא מצד הצופים, וגם לא מהם, זה כלפי זה. כשדג מדובב שמעד בלשונו זוכה ליותר תשומת לב מהמין הטלוויזיוני שלך, זה סימן שהגיע זמן ללכת.

"יא רכלן, אתה כמו אישה - קסקסקסקס" (תומר לרם, יוצא גם שוביניסט וגם הומופוב. ונשאר בבית)

בסוף התוכנית הלא מוצלחת הזאת, הגיעה גם הדחה לא מפתיעה. רם - בחור אליטיסט ויש שיאמרו יפה נפש, שאולי היה עובר בגרון בשיטת בחירות מעט יותר אריסטוקרטית אבל בוודאי לא יזכה לאהדת ההמונים - עוזב את הבית אחרי שלושה שבועות של אג'נדות ודמעות. ההספק האידיאולוגי שלו היה מרשים: דאגה לסביבה, מודעות להתעללות כלפי בעלי חיים, הפצת התרבות הגרמנית, עידוד יציאה מהארון. רוב הדיירים עם האג'נדות לפניו לא הספיקו חצי מזה, ובהרבה יותר זמן ממנו.

אבל כשרואים למי הוא הפסיד - בחור כוחני, גס, לא קשוב ולא אכפתי, שהאג'נדה היחידה שהוא נכנס איתה לבית היא הפרדה בין נופר לבין ג'קי - באיזשהו מקום, ובלי קשר לאווזים, נחמץ הלב. שני דיירים שקטים יחסית עזבו השבוע את הבית. ניסוי המחווה לזימברדו שייערך בהמשך כנראה יוציא מהדיירים הנותרים את הדבר היחיד שיש להם בכמויות - חוץ מקרם לחות, מתברר - אגרסיות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ