האח הגדול 3.0: כשבר רפאלי מתפשטת בשבילך, סימן שהצלחת

אין ספק שהתוכנית אמש הייתה מוצלחת, בלי קשר לבר רפאלי ולמה שלבשה או לא לבשה בהאט טאב: יציאתו של רם מהארון הייתה אחד מהרגעים האמיתיים והנדירים ביותר שהתרחשו בין כותלי הבית. רפאלי הייתה שם בעיקר כחותמת על טופס ההצלחה

איילה פנייבסקי, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
איילה פנייבסקי, עכבר העיר אונליין

"תכלס, אם הטיטאניק עכשיו טובעת, מי שורד – אני או הוא?" (הדג מנסה לשכנע את בר לוותר על ליאו)

ניצחון גדול של "האח הגדול", ובאופן נדיר, גם פרק נהדר. אז נכון, הם קידמו את התוכנית של פותנה בקשת על הדרך, ואת התוכנית החדשה של אייל גולן בערוץ 24. ונכון, הם שמרו את היציאה מהארון לתוכנית בפריים טיים, וכן, הם כנראה לא עשו את זה מטעמי צנעת הפרט. גם לא מטעמי טעם טוב או סוגה גבוהה. אז מה.

"תוריד ת'עיניים שלך נבלה!" (נופר מיירטת את הקשר החדש בין ג'קי לבר)

"תסתכל על הרצפה, אידיוט!" (נופר מיירטת 2)

"ג'קי תיזהר ממני!" (נופר מיירטת 3)

התוכנית אמש הצביעה על זינוק ניכר במניות האח הגדול. כשנזכרים בהמולה שתיזמנו ב"רוקדים עם כוכבים" לרגל הגעתה העבשה של פמלה אנדרסון, זה נעשה אפילו יותר ברור: בהקשר הנידון, אין יותר גבוה מבר רפאלי. מנגד, ירידה ניכרת במניות של בר רפאלי. אם הדימוי התקשורתי שלה בישראל לא היה מורכב כרגע ממשפחה שמאיימת על צלמים ופרצופים מבואסים לפפראצי, היא ככל הנראה לא הייתה בוחרת להצטלם בלי איפור ובלי עריכה לריאליטי זבל מקומי.

"היה את הקליק, היה את הניצוץ. אבל בייגלה עירנית עירנית עירנית" (ג'קי, על הגבול בין פרשנות לפנטזיה)

בואו לא נהיה תמימים: הסיכוי שציפי לוין דפקה משמרות עריכה עם האח בעצמו הוא לא קטן. ועדיין, כשבר רפאלי מסכימה לטוס, לנסוע, לדבר עם אנשים פשוטים, שלא לומר להצטלם, ובלי פוטושופ, ועוד לדבר עם דג – זה רגע שארז ואסי יכולים לסמן בשקט כשיא של הצלחה. בר רפאלי היא כנראה הסממן הכי מובהק של הצלחה שאדם, ארגון או תוצר תרבותי יכולים לנכס לעצמם היום. ול"האח הגדול" יש את זה.

"איזה גיבור אתה. בא לי לשכב איתך" (אלעד אוהב את היציאה הדרמטית של רן מהארון)

"מחר נתקלח ביחד, אני אגע לך בביצי חופש שלך" (אלעד אוהב 2)

הסיבה שהפרק הזה היה גאוני, היא לא רק האישור החיצוני שנקרא בר רפאלי. בפרק הזה היה גם אישור פנימי – רגע נדיר שבו מילים שנאמרות בראיונות בכמויות, כמו "לעשות עם זה משהו שאני מאמין בו", הופכות למציאות, גם אם קיטשית. היציאה של רם פרייס מהארון הייתה הרבה דברים, אבל בין השאר היא הייתה מרגשת עד כדי משפיעה. להיות מוביל במה שאתה עושה, ולנסות לנצל את זה למטרות טובות – זה פחות או יותר מה שאיש טלוויזיה יכול לקוות לו בעולם הזה. זה, ובר רפאלי בבגד ים פחות שלם.

מועמדת להדחה:

גסות רוח. דנה, פרידה, נופר, תומר - כולם הועמדו להדחה השבוע בגלל שהם כוחניים, קשים ומאיימים. נראה שדיירי הבית נזכרו אחרי חודשיים שהאנשים שנשארים בבית הם אלה שאיתם הם יצטרכו לחיות, וצפוף, בעתיד הקרוב. ואם ככה, זה אומר שלרם יש אולי סיכויים יותר טובים משחשבנו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ