היפה והחנון: אור ונלה ביחד? אנחנו לא קונים את זה

המריבות שלהם מאוסות, הכימיה מקרטעת ושפת הגוף מדברת בעד עצמה - צר לנו, אבל עושה רושם שהזוג המלכותי של "היפה והחנון" הוא לא זוג ולא מלכותי. וגם: מה נסגר עם הרגלי ההיגיינה האישית של ברברבאום?

זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין

הטוב

משימת היגיינת השן. אני בטוח שמכתבי התודה של גדעון סער, רן ארז וארז וסרמן ליפות הם רק שאלה של זמן. מה שהן עשו למען תדמיתה ומעמדה של המורה לא הצליחו לעשות עשרות קמפיינים, ששת אלפים מורים לחיים, שתי רפורמות בחינוך ושלושה הייטקיסטים שהצליחו לשרוד את תכנית ההסבה ללימודי אנגלית. השאלה אם הן יודעות איך קוראים לחלקים השונים של השן היא בלתי רלוונטית לחלוטין. כל מי שבילה בכיתה יודע שלא חשוב מה התלמידים ילמדו, חשוב שהמורה תצליח לצאת ממנה עם אותו מספר איברים שאיתם נכנסה אליה. האתגר האמיתי במשימה הוא לראות האם ליטל, שמסוגלת לתקתק את כל אוכלוסיית באר שבע לפי רצונותיה, תצליח לשתק בצווחות את שי ומאי שיבינו שכבר די?

דרך אגב, לא הסבירו האם שי ומאי הם שי ומאי הבן או שי ומאי הבת. אבל בכל מקרה, באמת די. שאר היפות גם כן לא הצליחו להשתלט על הדרדקייה ולענות במקביל לשאלות של ד”ר חתיכוביץ, שגילה כשרון לא מבוטל בלבלבל את ענבל. שידוך, כמו שהיא רצתה, לא בטוח שיצא לה. העיקר שהיא זכתה במשימה.

הרע הדרמה של אור ונלה. ככל הנראה אור ונלה עדיין ממשיכים לתחזק זוגיות שכל סממן לקיומה נעדר מהמסך מאז שחזרו מהבריכה הטיפולית בספא המפנק. המשבר התורן ביחסיהם מגיע כשאור מחליט מיד ובדיעבד שהוא הולך להיכשל במשימת הייעוץ הפסיכולוגי. מכאן נפתח פתח לדקות ארוכות שבהן אור ממלמל משהו על פחדיו הקמאיים, נלה מלהגת על כך שהיא לא מוכנה לשמוע על ותרנות. הם מדברים על זה ליד הבריכה, הם מדברים על זה בחדר ורק הגוף שלהם מדבר דברים אחרים לגמרי. שניהם נראים כמו זוג שזה עתה סיים דייט שלישי. בשני הם אולי התנשקו, אבל השלישי צלע והם לא יודעים איך לגמור את זה יפה.  וגם כשמגיע רגע הפיוס הוא מסתיים בחיבוק, שחמים ממנו אני מקווה אור מקבל מקרובות משפחה מדרגה ראשונה.

המכוער ערבוב הזוגות. באמת? זאת אומרת, ברצינות? אולי אתם רוצים לחשוב על זה עוד קצת? כמה חודשים בדיוק אנחנו יושבים מול המסך ומשקיעים מזמננו ומרגשותינו במערכות היחסים הזוגיות? מה בדיוק גורם לכם לחשוב שאפשר לקחת את לילכס, אונלה וסהרור לפרק אותם לגורמים ולהחזיר לנו אותם בתור ליאור, מאנלה ואלהר. אתם רואים? אפילו שמות מחוברים אי אפשר לעשות להם כמו שצריך.

הלא מובן

הרגלי ההיגיינה של מאור ברברבאום - מה נסגר שם? לא מורח דאודרנט באופן קבוע ומצחצח שיניים באופן חלקי. ממתי הפורמט שינה את שמו ל”היפה והמטונף”?

אז מה למדנו

שלימור עובדת על כמה תגליות מדעיות חדשות. הראשונה גורסת שרמת החומציות הראויה בפה צריכה לעמוד על 40%. השנייה גילתה דרגה חדשה של חומר שנקרא פיצפצונים. זה משהו שבין האטום לבין המולקולה. תנו לה עוד כמה ימים, מיקרוסקופ וחלוק והיא כבר מתקתקת את המאמר.

שירון לא אוהב שמדברים בטלפון יותר מדי עם אמא, לא אוהב שגברים בוכים, ושגברים רכרוכיים ולא גבריים זה נון מאוד מאוד מאוד רציני. אני מציע שניתן לקביעות האלה לרחף בחלל האוויר. כל אחד מכם מוזמן להסיק את מסקנותיו הוא.

ש”היפה והחנון” הופכת לקרש קפיצה חיוני בחייו של שחקן בדרך מהצגות ילדים לעולם המבוגרים בהפקות סוגה עילית מסוג “אני פה בגלל אשתי”. ע”ע ההופעה של מלי וצביקה.

ורגע של עברית מבויס - מבואס. ככל הנראה גם בשילוב של מבויש, שזהו המצב הקיומי של מאור ברברבאום.

שיפות פעולה - שיתוף פעולה בגרסה הקנדית. תמיד היתה להם דרך מיוחדת לבצע דברים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ